Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

60fps robi robote :obama:

Teraz mialem mecz ze chyba z 10 asyst zdobylem. :/

 

@edit

 

No bo kur.wa je.bne.

zIgjUBL.png

Nie sądziłem, że dobieranie graczy według poziomów przerośnie programistów. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No nie są bez pokrycia, rozumiem jakby to było 1-3 do 5-6, ale to jest bardzo dużo godzin gry i ma znaczenie. 

 

Zresztą zagrałem dosłownie z minutę gdy zdałem sobie sprawę, że to nie ma sensu, bo przeciwnicy ogrodzili się snajperkami i rakietnicami. Było 0:10 dla nich. 

Odnośnik do komentarza

Zmęczenie po kilku godzinach grania ;)  Mieliśmy z tego dużo śmiechy tak duże że następne 3 rundy nie potrafiliśmy przestać się śmiać.

 

to mój premierowy klip z xboxa o mojej miłości do shotguna:)

 Także podczas grania z Figusiem i Słupkiem. 3 przeciwników dosłownie wbiegło mi po kolei jak kaczki pod muszkę.

 

 

Też macie beke jak ktoś strzela z przycelowania?

tylko z biodra czaisz

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zmęczenie po kilku godzinach grania ;)  Mieliśmy z tego dużo śmiechy tak duże że następne 3 rundy nie potrafiliśmy przestać się śmiać.

 

to mój premierowy klip z xboxa o mojej miłości do shotguna:)

 Także podczas grania z Figusiem i Słupkiem. 3 przeciwników dosłownie wbiegło mi po kolei jak kaczki pod muszkę.

 

 

Też macie beke jak ktoś strzela z przycelowania?

tylko z biodra czaisz

 

Bekę to ja mam z ludzi, którzy się ograniczają do jednego sposobu grania, a nie adaptują do sytuacji :kaz:

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

to jest magia tej gry - poł roku konsoli nie tykałem, a po zinstalowaniu Gyrosów gram jak wściekły - mióóóóóóóóód jest i skill w multi :-)

 

Faktycznie czasem irytuje tylko matchmaking i zbyt spora różnica poziomów. Dlatego fajnie mieć team i grać z ekipą. Jeśli ktoś szuka chętnych to dawajcie znać, gram sporo wieczorami ale także i w ciągu dnia. Lvl 15 na ten moment.

 

GamerTAG: popeqPL

Odnośnik do komentarza

widzę ze microsoftwoi znowu od(pipi)ało i wiele ciekawych skinów zrobiło pre-order exclusives gdzieś na zachodzie, np. Savage Grenadier elite albo Savage kantus :( nie ma ktoś wtyk w jakimś game albo zavvi i nie ogarnął by kodów na te postacie? pamiętam za czasów gearsów 3 że niektórzy mieli tego na pęczki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...