Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o rangi to przecież one o niczym nie świadczą. Czy przegrywasz czy wygrywasz i tak idzie w górę, po prostu jak lepiej ci idzie to szybciej wpada. 

 

Dziś miałem dwa tryple w jednym meczu :)

 

http://i.imgur.com/drxDtvp.gif

 

http://i.imgur.com/wJhSymD.gif

 

Banan na gębie długo się utrzymywał :)

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

granie z randomami to jakas ku,rwa porazka nikt nie walczy o power weapony i zero myslenia, nie mowiac juz o tym ze dzisiaj na 4 mecze co chwile ktos z mojej druzyny wychodzil. w ostanim meczu zostalo nas tylko dwojka,  aha no i co chwile wrzucalo mnie do typkow z max 8lvl i gralismy przeciwko osoba z 20-40lvl 

 

ale mimo tego i tak bardzo kocham multi 

Odnośnik do komentarza

Jeśli zamawialiście swoje kopie na empik.com to sprawdźcie skrzynki mailowe, bo właśnie dostałem od nich kody na pre-orderowe DLC. Szczerze mówiąc nawet tego się nie spodziewałem :P

 

uaaa dzięki za info, właśnie wymieniłem się tymi kodami na mojego ulubionego savage grenadiera elite :sir:

Odnośnik do komentarza

Co z tego ze wlasnie ktos WIECEJ gral i ma range 20 jak ten co ma range 5 lepsze statystyki z meczy? Pewnie pod tym wzgledem tez dobiera.

 

Co do zakupu to ja polecam rtv euro agd. W niedziele o 23 zamowilem bez problemu i szybko przez internet a w poniedzialek o 9 juz dostalem maila z informacja ze jest do odbioru w sklepie ( i to nie jakies wielkie miasto). Tez chodzilem po marketach i nie bylo nigdzie gyrosow.

Edytowane przez Brolly PL
Odnośnik do komentarza

Matchmaking został pokrótce wyjaśniony w oficjalnym FAQ na forum GoW.

 

 

 

Q: I seem to be getting matched up with higher/lower level players, is matchmaking working?

A: Please note that the matchmaking system works on SKILL-based matchmaking and does not use the visible XP ranks to match-make. However, it does take several games for the system to determine your "skill-based rank". After players play a few games they will be matched according to their skill. Some players may be a high XP rank but have low skill and vice versa, so that is why it may appear to not be matchmaking you correctly -- however the system should properly match you based on skill after a few initial games.

 

ŹRÓDEŁKO:  https://gearsofwar.com/en-us/forums/98be6d5e03f642a5b8b561883802d401/threads/official-faq-frequently-asked-questions-for-ultimate-edition/55c1444e-0c8c-4fab-9231-6acc854d7f18/posts

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...