Skocz do zawartości

DC's Legends of Tomorrow - 2015 - The CW


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Prawdopodobnie Rip skoczy w momencie gdy Sara dostanie strzałami. Zabierze ją do Jam Łazarza i przedstawi plan. Albo w sekrecie wykopie ją z grobu tuż po pochówku. Mógłby ją uratować np. przy wybuchu na Amazo i po uratowaniu przez Nyssę ale nie byłaby wyszkolona.

 

 

 

Andy-Dwyer-Shock.gif

Mam nadzieje ze pojawi sie tez w Arrow Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Wiem przecież, że chodziło o wprowadzenie większej różnorodności etnicznej i rasowej ale jakim kosztem ja się pytam? Tak trudno stworzyć nowego herosa? W ostateczności to niech biorą członków z drugiej zmiany. W Marvelowskim uniwersum ta sytuacja wydaje mi się mniej "inwazyjna". Oczywiście mamy nowego Kapitana Amerykę ALE to nie jest Steve tylko Sam Wilson. Nowym władcą piorunów i powiernikiem Mjolnira jest kobieta ALE to nie jest Thor tylko

podobno Jane Foster

. Marvel nie próbuje na siłę zmienić czyjejś osobowości, koloru skóry czy w ogóle przekręcić postać o 180 stopni. Stare rozwiązanie było sporo lepsze. Zastępowanie postaci inną. Gdy

Barry oddał życie w Kryzysie na jego miejsce wstąpił Wally. Wszystkim było żal Allena ale młody

West sprawdził się jako Flash. Do Green Lanternów dołączył John Stewart i też ludziom przypadł do gustu. Nowy Blue Beetle jest Latynosem i nikomu nie przeszkadza to. Przeszkadza natomiast na siłę zmienianie postaci. Bohater już wygląda inaczej ale nosi imię, nazwisko i pseudonim osoby, która tak naprawdę już nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

No ja się oczywiście z Tobą zgadzam. Tylko różne kwestie przesądzają czy zmienią kolor skóry czy zamiast tego stworzą na jego miejsce nowego herosa, który przejmie pałeczkę.

 

Farmer, zakryłem Ci spoilery, bo jesteśmy jednak w regionie filmowym i nie każdy chce wiedzieć co się dzieje/działo w komiksach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziękować  :cool:  :lapka:

 

 

No ja się oczywiście z Tobą zgadzam. Tylko różne kwestie przesądzają czy zmienią kolor skóry czy zamiast tego stworzą na jego miejsce nowego herosa, który przejmie pałeczkę.

 

 

Akurat w tym miejscu decydowała prawdopodobnie chęć przyciągnięcia do komiksowego świata społeczność afroamerykańską. Po prostu chcieli przyciągnąć nowych czytelników.

 

A co do wprowadzenia nowych speedsterów to zamiast Westa z New 52 wolałbym już zobaczyć Barta Allena czyli Impulse'a.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wszyscy wiemy, że w LoT pojawi się Firestorm, a raczej 1/2 Firestorma, czyli prof. Stein. Absencja Amella wszystkich zaskoczyła i teraz wiadomo dlaczego zabraknie go w serialu

 

The-Flash-New-Firestorm-Actor-Costume.jp

Mudżin, który początkowo był brany za Kid Flasha lub też Cyborga zostanie nowym Firestormem. Nie jest pewne czy zastąpi kuzyna Arrowa na stałe gdyż Amell pojawi się jeszcze w The Flash. Wielu sądzi, że zginie co pchnie pannę Snow w kierunku jej alter ego - Killer Frost. Wychodzi na to, że kryptonim Jay Jackson, którym go okraszono to tak na prawdę Jason Rush.  

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...