Jump to content
Sign in to follow this  
Shen

DC's Legends of Tomorrow - 2015 - The CW

Recommended Posts

No właśnie drugi sezon nie ma opowiadać o inwazji. Zdecydowanie za wcześnie na nią.
Spekuluje się, że w 2. sezonie jako główny zły pojawi się Extant.

Możliwe, ale rasa Thanagarian ma odegrać dużą rolę w drugim sezonie. W każdym razie czekam. Może będzie lepiej :-)

Finał satysfakcjonujący, wszystko nieźle zagrało, drużyna fajnie współpracowała, oglądało się bez dłużyzn. Jest nadzieja na dobry drugi sezon.

Za Kendrą/Carterem płakał nie będę, ale Snarta szkoda. Końcówka rozwaliła system, bo jak wprowadzają JSA do uniwersum to jest szansa na Green Lanterna w TV, poza tym świeżo co odkryty we Flashu Jay Garrick jako Flash też tu może mieć swój udział. Fajnie jakby zamiast trzech brakujących członków zwerbowali jakichś nowych ludzików żeby odświeżyć trochę skład. Kibicuję nawet bardziej niż Flashowi po jego finale.

• Upvote 1

No finał był całkiem niezły, przyznaję.

Nie ma niestety żadnych szans na Green Lanterna w tv.

ano, z finałem się postarali. Że też chociaż połowa odcinków całego sezonu nie mogła tak wyglądać. 

Vandal skreślony, Snart z 2013 raczej nie zostanie członkiem ekipy, a Kendra i ten jej chłoptaś podziękowali za służbę

Czyli prawie wszystkie denerwujące postaci z głowy. :banderas:

W takim wypadku z umiarkowanym optymizmem wypatruję drugiego sezonu.

Edited by Frantik

No finał był całkiem niezły, przyznaję.

Nie ma niestety żadnych szans na Green Lanterna w tv.

Niby nie, ale JSA bez GL?

To jest tylko adaptacja, więc sobie przeróżne konfiguracje mogą wymyśleć.

Już dawno temu zrezygnowałem z podejścia- 'no przecież to taki i taki team to musi być w nim x oraz x!'.

Tv universe się zdaniem włodarzy w Warner Bros gryzie z filmowym, ludzie będą mylić dwie albo więcej wersji tych samych postaci, to jest jak jest.

Trzeba przełknąć i mieć nadzieję, że seriale te będą przynajmniej trzymały poziom.

Na mini justice league z udziałem Supergirl, Arrow, Flasha i LoT czekam ogromnie.

Póki nie ma widoków na film kinowy z GL to ja mam jednak nadzieję na TV, bo potencjał jest spory (a jest w kim wybierać, nie musi być przecież Hal Jordan), a wystarczyłby jako gość żeby zobaczyć na ile się sprawdzi. No nic, pożyjemy zobaczymy, co do Flasha to też ludzie byli sceptyczni jak to w TV pokazać żeby oczy nie bolały a się udało.

Uff, skończyłem. Ze trzy odcinki bardzo dobre. 2 ostatnie i z Jonah Hex'em. Odcinek z Arrowem średni. Inaczej to sobie wyobrażałem no i mogli się lepiej postarać z charakteryzacją Ollie'ego. Para Hawkman & Hawkgirl słabo i to bardzo. W sumie to tylko trójka Rip, Sara i Mick dali radę. Snart mnie nie przekonuje. Wentworth mógłby trochę poczytać o postaci jaką gra. Heat Wave to miłe zaskoczenie. Dominic świetnie wypadł w roli. 

Co do finału to bardzo dobry choć mogli naprostować origin:

Vandal nie ginie tylko wywala go do prehistorii i czyści pamięć.

Ogólnie to za dużo odcinków, dramy i pomysłów z dupy. Skrócić 2 sezon ale napakować go odpowiednio.

https://www.youtube.com/watch?v=hUrbrdZj-I4

Hmm...

Drugi sezon zadebiutuje 13. października. Ponoć ma uderzać w nieco poważniejszy\mroczniejszy klimat niż poprzedni. Potwierdzono powrót Hakmana i Hawkgirl, a w pierwszym odcinku gościnnie wystąpi "teraźniejszy" Green Arrow. Tylko ten Darhk na trailerze budzi złe skojarzenia...  :bad:

Darhk był dobrą postacią tylko spieprzyli go na sam koniec.

I ma być tylko w jednym odcinku.

Nie do końca ;).

Dhark, Reverse Flash, Capt Cold i Merlyn mają stworzyć...Legion of Doom ! Ktoś tam ma jeszcze dołączyć jako zły ale z głowy mi wypadło

Ano racja, wypadło mi to z głowy, że

on również będzie częścią LoD

No to egelancko.

Edited by Masorz

Jeżeli ma powstać

Legion of Doom

to bardzo się cieszę tylko co z wcześniejszym pieprzeniem o przetasowaniu głównej ekipy? Zresztą trailer nic nie mówi oprócz kilku scenek z pierwszego odcinka (bo nic więcej nie nagrali) zmontowanych z pierwszym sezonem.

BTW, 

Newsy idą konkretne od stajni CW. Potwierdzono, że 2 sezon LoT będzie miał 13 epizodów, ponadto pojawi się wielu członków JSA. M.in. Dr. Mid-Nite, Star Girl (podobno zagra ją Sarah Grey) oraz Obsidian, którego zagra sam Bishop z Aliens

Lance-Henriksen-Obsidian-Legends-of-Tomo

Chodziło mu pewnie o to, że to BABKA Vixen, coby nikt nie pomylił jej z FACETEM. Taka ona kobieca, te kobiece rysy twarzy...

Chodziło mi o to, że to jest babcia Vixen, a nie w sensie, że kobieta.

Kurwa Wasza mać :F

Ale ze co, babcia to nie kobieta? W serialu będzie Vixen jako stara babka z laska a nie młoda panna?

Nie rozumie

Jezus maryjo.

W serialu będziesz miał babcię (grandmother) obecnej Vixen.

Tak jest to ciężko złapać czy autyzm już mocno?