Skocz do zawartości

DC's Legends of Tomorrow - 2015 - The CW


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

W LoT pojawią się Arrow i Flash z różnych lat. Zarówno młodzi jak i starzy.

 

 

“It’s intermittent throughout. Because they’re a band of time traveling rogues, it’s harder for Arrow and Flash to be connected story wise to it throughout the season. That being said, if you know the histories of Arrow and Flash, it should be extra fun in its own way as we delve deeper and deeper into the characters lives.”

To aż się prosi by zobaczyć Arrowa z classic bródką (i może bez ręki ;)) i Barta zamiast Barry'ego w przyszłości. Albo jak Cold ogląda z ukrycia walkę Reversa z Flashem w domu Allenów.  :banderas: Niech te show się wreszcie zaczyna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie koniec dobrych newsów. Dzięki podróżom w czasie ekipa odwiedzi Dziki Zachód. Chyba nie muszę pisać kogo tam spotkają

 

 

Jonah Hex skurwysynu!

 

 

“Ever since we decided that ‘Legends’ would involve time travel, we were eager to do a story set in the Old West. But if you’re going to do a story set in the DC Universe version of the Old West, you simply MUST include Jonah Hex in it. We’re thrilled about bringing another well known, beloved DC character to television.”

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem pierwszy odcinek i na razie nic specjalnego. Efekty plastikowe we flashu mam wrażenie były lepsze. W ekipie podobają mi się tylko ci "źli" czyli znana z Arrow sara i znany z flasha i prison break duecik. Reszta mocno średnia. Firestorm jeszcze ujdzie śmieszna scena z przekonywaniem murzynka. Atom jest mdły, Hawk girl i Hawk boy? men?  są nudni a doktor who w wersji DC taki nijaki.

 

Mam nadzieję że serial się rozkręci i liczę na ciekawe okresy historyczne. Może też poczujemy jakąś chemię między bohaterami bo na razie czułem tylko coś między tymi "złymi" :)

Odnośnik do komentarza

Mnie się całkiem podobało nawet. Serial jest bardziej 'cheesy' od poprzednich, ale spoko, bo ma inną formułę.

Efekty właśnie były bardzo dobre Blanciku, pewnie trochę kasy wyłożyli na nie.

Przyczepię się jednak do jednej rzeczy, otóż Rip Hunter mówi, że absolutnie ważne jest, aby nie zmieniać linii czasowej a jeśli już to minimalnie.

I co robi chwilę później? Fabuły nie zdradzam bardzo, ale zakryję:

 

Swój timeship ma zaparkowany nie dość, że w centrum miasta to jeszcze od razu po starcie wyłącza w nim niewidzialność, tak aby każdy możliwy przechodzień mógł go zobaczyć.

Okej, można polemizować, że w tym współczesnym świecie ludzie już różne cuda widzieli, ale on dokładnie to samo robi następną chwilę później będąc w roku 1975.

Przecież mógł wystartować na cloaku i dopiero wysoko w powietrzu go wyłączyć.

I jeszcze mówi: 'Chyba nie chcielibyście aby nas zobaczyli w wiktoriańskim Londynie" Nokurwa :pawel:

 

A poza tym po co gadka o nie zmienianiu kontinuum czasoprzestrzennego, skoro ich misją jest właśnie je ZMIENIĆ?

Przecież pokazuje im na slajdach jak wielki wpływ na historię miał Vandal Savage, którego to chcą ZABIĆ.

 

 

 

Super logika kurwo, ale i tak oglądało się przyjemnie więc mogę pilotowi wystawić 

 

7/10.

Odnośnik do komentarza

Statek tak, przyznaję, ale cała reszta okej.

 

Jeszcze jedna rzecz mi się nasuwa.

Skoro nie wiedzą, gdzie

jest Vandal Savage, to pierwsze co powinien zrobić Hunter to zapytać się o to Hawkmana. Przecież typ prawie wszystko pamięta a jak wiemy Savage zabił ich 206 razy, więc może od tego zacząć? Helou?

Odnośnik do komentarza

Tak kurwa, TAK!

 

 

 

 

“Every once and a while, we do an episode where the 10-year-old me has to pinch himself. We’re not only introducing our version of Connor Hawke to our universe, we’re going to meet the 2046 version of Oliver Queen, and Stephen Amell is going to be reprising his role from Arrow. As an added bonus to comic-book fans, Oliver is missing his left arm and will be sporting a goatee, in a nod to the character’s appearance in the seminal Dark Knight Returns. We think this episode features some of the coolest things we’ve ever done.”

Green-Arrow-in-The-Dark-Knight-Returns.j

Będzie też dorosły Connor. Ale to będzie dobre  :banderas:

 

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Drugi odcinek był dużo lepszy, nie ma już niepotrzebnego przypominania kto z kim i dlaczego tylko akcja, śmieszne wymiany zdań i cała masa świetnych efektów specjalnych.

 

Oby tylko nie stało się tak, że w każdym odcinku aż do finału będą

spotykać Vandal Savage'a i za każdym razem on ich będzie w chuja robił

.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.