Skocz do zawartości

DC's Legends of Tomorrow - 2015 - The CW


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 9.12.2018 o 10:10, Farmer napisał:

Swoją drogą niech ubiją Azjatkę jak najszybciej. Ja pierdzielę, nie myślałem, że może być ktoś napisany gorzej niż Rose z SW8. Przy niej nawet Gary nie w(pipi)ia tak bardzo.

Jak dla mnie to niech zabierze Garyego ze sobą, jak jeszcze we wcześniejszych sezonach nie było go tak dużo, tak teraz przeginają.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ech... tak jak powiedział gówniarz z trailera: "They said it was a superhero show"

Nadrobiłem ostatnie 6 odcinków i jakoś nie bardzo czuć tutaj "superhero". Więcej jest smutów o miłości, wspólnym myciu naczyń i innych takich pierdół. Do tego nadwyżka Gary, Azjatka, Garry, Azjatka, Garry, Wolfie, Garry, Niple, Azjatka i Garry with a niple. Nosz kurde mol. Najlepsze akcje to wszystko to co na trailerze (po jednej scenie tylko), a reszta to jakaś masakra. Wróciłem do CW i myślę sobie, że zacznę od najlepszego serialu zanim wezmę się za Arrowa, a tu taki zawód. Były dobre momenty, nie powiem, ale w porównaniu z poprzednimi sezonami to słabo w chooj. 

Tak jak pisałem najlepsze sceny to te z trailera:

Spoiler

lucha libre (finał) no i jeszcze wiedźmin Konstantyn z Rivii. John wyglądał lepiej niż Cavill z gładką cerą. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

giphy.gif

Oh nononono. Ktoś nie wziął leków, że klepnięto taki scenariusz finału i całego sezonu... Ja pierdole. Żenadę z poprzedniego sezonu w postaci Beebo dało się przełknąć bo sezon trzymał formę ale tutaj odjebali manianę po całości.

Spoiler

 

Apka do przejmowania dusz, trzy sutki, Vandal, bromance potworów, smok animowany gorzej od wersji z serialowego Wiedźmina, Gary wyglądający jak Ezra Miller w kostiumie Flasza, kółko wzajemnej adoracji i śpiew... na dobicie Monitor wpierdzielający popcorn.

No i oczywiście w kolejnym sezonie będzie dalszy recykling formuły bo ktoś wypuścił (zamiast demonów i potworów) największych badassów historii... 

 

No i klepnięte. Tym finałem CW ostatecznie zniesmaczyło mi oglądanie ich seriali. Obejrzę jeszcze tylko crossover jesienią dla zasady i pies trącał tą stację. Pozdrawiam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...