Skocz do zawartości

DC's Legends of Tomorrow - 2015 - The CW


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Nie podoba mi się kierunek w jaki zmierza serial.

“Well, Trenchcoat has just arrived and I’ve only had one scene with him, and that was last week. He was hitting on Wentworth’s character. Isn’t Constantine bisexual? And it was all too much for Rory, so he just kind of walked out.”

“What’s Wentworth’s character now? It’s not Captain Cold… Citizen Cold! So Citizen Cold is different [from] Captain Cold. Completely different. Rory watching Citizen Cold and Trenchcoat flirt with one another was like too much for Rory, so he just f****ing got out of there. That’s what I remember doing. It’s all too much! Too much information! Which makes it really funny. The scene is hysterical. We were all just on the floor laughing, so it’s all done in good fun.”

Szykuje się tęczowa drużyna. Nie wiem kiedy Johna przemodelowali na bi ale nie o to chodzi. Po co znowu uwydatniać czyjąś orientację? Czemu nie można wrócić do podstaw kiedy to nikogo nie obchodziło w co kto wierzy albo co kto komu wkłada. Mam podobnie jak Rory. 

A drugi słaby news to Kid Flash pojawi się w serialu (jeszcze nie wiadomo na jak długo ale ja już się boję).

Odnośnik do komentarza

No i niestety Wally stał się "Series Regular" :/

 

“We loved working with Keiynan in our series premiere — the episode in which we learned that in between seasons 2 and 3 he had been fighting crime in Central City with Nick Zano’s Nate Heywood. So when his character stepped away from Flash to go on walkabout, after being dumped and feeling somewhat estranged from his family and team, we knew that Wally West would fit in perfectly on Legends.”

 

https://screenrant.com/legends-tomorrow-wally-west-series-regular/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No odcinek jak najbardziej ok. Wprawdzie widziałem już tuzin wersji tego motywu ale pokazany dobrze. No i Rory... Typ rozwija się z każdym sezonem. Najpierw

Spoiler

wydaje rozkazy jak sam Big Boss, a teraz pisze nowele

Damn, Heat Wave :obama: 

Poprzedni odcinek też fajny. Ten motyw z papierosem... chociaż tak jak przewidywałem scena na wejścia na pokład Waveridera na początku kompletnie bezsensowna i niepotrzebna.

 

Wszystko było by ok gdyby nie ta ostatnia scena :sapek:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...