Skocz do zawartości

DC's Legends of Tomorrow - 2015 - The CW


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ta końcówka i nawiązania do

Stranger Things/It

goty. Ogólnie podoba mi się ton serialu. Tacy serialowi Guardiansi (pierwszy film, obviously). Bawią się fajnie i fajnie się ich ogląda tylko mieszają z originami. Isis (słowo które nigdy nie padnie w serialu) jest wciśnięta na siłę i szkoda, że kryzys emigracyjny odbija się na serialu. Boję się, że będzie to miało wpływ także na głównego złego, którego za cholerę nie da się jak na razie zidentyfikować. Zakapturzona wiedźma to też zagadka. 

Ale okładanie się lasek wypas. Burzliwe relacje Sary i babki z Biura pewnikiem skończą się w łóżku  :banana:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny wyśmienity odcinek. Tyle nawiązań

(Stranger Shings, E.T., Back to the Future, oryginalny strój Isis),

tyle akcji, tyle humoru. Rory jak zwykle dostarcza

(kurwa, płakałem jak zabierał dzieciakom cukierki),

Steel też jak

poszedł w ślinę z Domimama.

Była też głupota jak przy Arrow ostatnio.

Muszą się spieszyć bo córka Steina rodzi i nie zdążą? Przecież mają wehikuł czasu. Mogą przenieść się do 2017 kiedy chcą: teraz, jutro, za miesiąc i też zdążą. Radio fajnym nawiązaniem do Frequency z Quaidem i Caviezelem tyle, że w Legendach obie linie czasowe musiałyby być równoległe, a tak nie jest bo są w wehikule czasu.

No ale to taka mała łyżka dziegciu w beczce pełnej miodu. No i wreszcie będzie

rozłam Firestorma. Myślałem, że pójdą najprostszą drogą i ściągną jakąś wersję z multiwersum (naukowo wyjaśniliby czemu drugi Stein jest inny i czarny [bo na to stawiałem]), a wygląda na to, że to będzie trochę grubsza sprawa.

 

Ten sezon może okazać się lepszy niż poprzedni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod wszystkim co napisałeś. Genialny odcinek po prostu. Co chwilę się śmiałem i oczywiście Mick

 

wręczający bobasowi cygaro albo kradnący cukierki i kieszonkowe wygrał wszystko. Nie mogłem po prostu przestać się śmiać. Idealnie to do niego pasowało  :rofl2:

 

vlcsnap-2017-11-01-21h55m51s614-920x518.

:banderas:

 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

To trzymaj się mocno teraz bo ogłosili kto zagra Mallusa

 

John_Noble_by_Gage_Skidmore_2.jpg

 

Cholernie mnie cieszy, że zawita do LoT. Jak to bywa z Arrowverse nie wiadomo czy Mallusem nie okaże się jakiś znany złoczyńca bo nie kojarzę takiej postaci w DC. Też nie wiadomo czy John zagra głosem, całą postać czy tylko będzie zmyłką. Mieliśmy to już nieraz. Zoom, Prometeusz... Mimo wszystko cieszę się choć nie lubię jak na siłę próbują wepchnąć tajemnicę. Ostatnio oberwało się Vigilante, który okazał się zmyłką w Arrow po czym wyleciał z końcówki sezonu bo autorzy nie mieli pomysłu na postać ani aktora. Mam nadzieję, że John okaże się głównym złym od początku do końca.

Gdzieś czytałem też, że serialowy Constantine to teraz biseksualista. Serio trzeba teraz na każdym kroku podkreślać, że ktoś jest innej orientacji seksualnej albo wyznania? Przecież nic to nie zmieni w świecie, a tylko gmerają niepotrzebnie w nakreślonych już postaciach. Ludzie nie będą trzymając się za ręce stać w kółeczku i śpiewać kumbaya. 

Odnośnik do komentarza

No i legendy oczywiście dostarczyły. Po początku odcinka nie spodziewałbym się takiego obrotu spraw :obama: :obama:

 

Darkh, Wampir, starożytny villain. Wszystko świetne. No i oczywiście Rory jak zwykle wygrał:

"I have one more page left" albo z kołkiem: 

"Do you just carry that around everywhere? "All my life." XDDD

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Jedynym plusem Wentwortha jest to, że dostaliśmy Dominica. Heat Wave jest dokładnie taki jaki być powinien, czarno-biały (z lekką warstwą szarości), karykaturalny, komiksowy... Tymczasem Miller w ogóle nie przypomina Colda. Jego odpadnięcie mnie nie rusza tylko, że przez to szanse na zobaczenie The Rogues w pełnej krasie są praktycznie zerowe. Zwłaszcza, że reszta ekipy, oprócz Heat Wave'a właśnie, nie miała za bardzo co pokazać (a to co pokazali raczej słabe było).

 

Ale to i tak pryszcz skoro jeden z producentów arrowverse (Kreisberg) został zawieszony w związku z molestowaniem. Niedługo nie będzie komu robić seriali i filmów.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi), to zaczyna przypominać jakąś skoordynowaną akcję. Od czasu shitstormu wokół Kevina już dobre 10 mniej i bardziej znanych osobistości szołbiznezu okazało się być molestującymi na przestrzeni ostatnich 30, a nawet 45 lat.  :pawel:

 

A co do Legend to faktycznie ten sezon nadspodziewanie :banderas: 

I również cieszę się z definitywnego odejścia  Scofielda z obsady - mi osobiście działał na nerwy.  :lapka:

Odnośnik do komentarza

No jak na końcu sezonu weszły dinozaury to mogło to pójść w różne strony. Flasha przecież kiepszczą z sezonu na sezon. A tu proszę, esensja trykociarzy z humorem i dystansem do siebie. Da się? Da się.

 

Mi Scofielda trochę szkoda bo miał chłop charyzmy jednak, mimo że jego maniera gadania jako Cold mogła irytować i był daleki od pierwowzoru.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co za finał mid-seasonu :banderas:

 

Vikingowie(Darkh - Odin), Team up Micka ze Snartem z innego Ziemi, Jax z młodym Steinem

:(,Beepo i oczywiście wisienka na torcie w postaci dołączenia do teamu Constantine'a. Modły fanów wysłuchane :fsg:

Ile oni potrafią włożyć rzeczy w jeden odcinek to się w pale nie mieści. Jak tu teraz wytrzymać do lutego.

 

PS  Steina będzie mi bardzo brakować :(:( 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero Kryzys obejrzałem i muszę powiedzieć, że nawet nieźle im to wyszło, szczególnie z przeplataniem wszystkich bohaterów. Sama historyjka cienka i infantylna, ale Nazi Ziemia-X była niezłym akcentem. 

 

Z Legend szkoda

Steina, bo jednak sądziłem, że faktycznie wróci do rodziny, ale zamknęli jego wątek z klasą.

 

 

Nadal Legendy > Flash > Arrow > Supergirl. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2017 o 15:38, sprite napisał:

Co za finał mid-seasonu :banderas:

  Ukryj zawartość

Vikingowie(Darkh - Odin), Team up Micka ze Snartem z innego Ziemi, Jax z młodym Steinem

:(,Beepo i oczywiście wisienka na torcie w postaci dołączenia do teamu Constantine'a. Modły fanów wysłuchane :fsg:

Ile oni potrafią włożyć rzeczy w jeden odcinek to się w pale nie mieści. Jak tu teraz wytrzymać do lutego.

 

PS  Steina będzie mi bardzo brakować :(:( 

 

Się bym tak nie zapędzał. Potwierdziły się plotki, że

Spoiler

 

druga połówka Firestorma też odejdzie. Dalej plotki podają, że w jego miejsce ma wejść postać już obecna w Arrowverse ale czy to będzie Constantine? Byłoby świetnie. I podyktowane fabularnie. John to spec od egzorcyzmów, demonologii i jest "master of the Dark Arts" jak głosi jego wizytówka więc idealnie pasuje do walki z Mallusem i jego magią. Jednak nie zapominajmy, że serial jest napakowany poprawnością polityczną aż do porzygania więc ciężko mi uwierzyć, że wymieniają czarnoskórego aktora na białego anglika. Boję się, że Constantine wpadnie tylko na jeden epizod, a do teamu dołączy... Kid Flash. Teraz odpoczywa od Flasha, a pierwszy odcinek jasno sugerował możliwość dołączenia do drużyny. Martwi mnie to niezmiernie bo Firestorm dawał serialowi sporo dzięki doskonałemu kontrastowi obu panów. Kid Flash jest jak Connor z Ray'a Donovana: w(pipi)ia niezależnie co robi/mówi.

Na razie nie mam pojęcia co tam robi Snart. Miller chyba musi jakoś przepracować resztę godzin bo nic na razie nie wnosi oprócz jeszcze gorszej interpretacji Cpt. Colda.

 

A finał przedświąteczny? Średni bym powiedział.

Spoiler

 

Tragiczne aktorstwo wikingów, średni wątek anachronizmu i wyskoczenie z pupy Lucius Darkha.

Tylko wątek młodego Steina (aktor świetnie wczuł się w Siwka) i MK (Jax gra Jaxem i dziwi się, że przegrał :reggie: ) oraz relacje Sary z blondyną były ciekawe. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...