Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

najlepszy team z 4* to palmeiras

właśnie wywalczyłem utrzymanie w 6 lidze xd

 

żadna inna gra nie wzbudza we mnie tyle wkurwienia jak fifa,

65% posiadania piłki, 10 strzałów na bramkę a jakiś typ wychodzi z kontrą i fartem strzela. gorsze uczucie niż zdiagnozowanie raka odbytu

W sezonach też FIFA robi z ludzi debili? Myślałem, że tak jest tylko w FUT.
Odnośnik do komentarza

Ktoś potwierdzi? :D

Bo są i tacy co twierdzą, że PeS 2016 jest czysty :D a tak jak mnie ta gra dymała to aż było tragiczne. Nie chce znów pchać się w takie granie. W tej generacji trzeba gry kupować bardzo ostrożnie...

warto brac PESa bez licencji na wieszkosc druzyn? na PCa to rozumiem sciagnac i od razu sie zadowolic jakims patchem, ale granie swoja ulubiona drużyną np. London FC, North London albo Man Blue jest jak dla mnie zenujace (nie jestem fanem zadnej z tych druzyn, moja akurat ma licencje :D (i tez nie chodzi tu o Motor Lublin, który mam w avatarze) )

Odnośnik do komentarza

Przeciez piszesz ze Fifa to ku.pa wiec po co udajesz ze zastanawiasz sie nad kupnem? Nudzi ci sie to kup se kij i pojajach sie nim bij.

Ja wiem, że ty masz coś na umyśle ale już proszę cię opanuj się :D

Przesladujesz w temacie o PES a tera FIFA? Aż się boję o coś zapytać i wejść w temat Wiedźmina 3...

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

O co ci chodzi? Bez problemu moge znalezc cytat i to kilka gdzie na tym pierd.olnietym nomen omen portalu ps3site piszesz ze fifa to ku.pa itd. I mam to totalnie gdzies czy lubisz czy nie ale smieszny jestes udajac te pytanie ze niby bys kupił ale nie wiesz czy jest momentum.

 

Tobie sie nudzi najwidoczniej wiec serio kup sobie kij i lej sie nim po jaj ach dla zabicia czasu

 

Pytasz czy jest momentum? W fut grałem tylko w 2009 r, nie lubie tego trybu nie znam sie. Momentum w fifce bylo i dlatego szokerem jest dla mnie ze teraz niesamowicie to zredukowali. Gra sie sensownie. Kup sobie uzywke bo online pass juz nie ma, pograj i zobaczysz. Stwierdzisz ze nest sprzedasz ze strata 10-20 zl.I na poczatku dostaniesz wpyerdol bo normalne ze musisz sie gry w miare dobrze nayczyc wiec jesli skreslisz ja zbyt sybko to tez bedzie bardzo pochopne. I najwazniensze: im wiecej asyst masz wlaczonych tym wiecej kwasów ala poprzeczki słupki itd. Normalne nawet nie bede rozwijac

 

Tylko po ch.uj to pisze skoro ty trolujesz z nudów :/

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

A ty się wypowiadasz na temat gier o których :

1. nie masz pojęcia

2. w które nie grasz

 

Twoje posty są dla nic nie warte, bo nie nasz pojęcia o czym piszesz.

 

PES i FIFA to 2 różne gry. Nie che mi się uczyć bronić gdzie handicapy upisledzają obronę jak to jest po DP3 w PES 2016

Handicapy są, były i będą to wiadomo. Ale jeśli nie sprawiają, że nie da się bronić to mogę w taką grę grać i masterować ją. Jeśli handicapy są bardzo agresywne poczekam na Modern Warfare remastered :)

 

Proste? A tymczasem psychopato pozwól mi pisać, pytać, być częścią community. Ja nikogo nie atakuje.

Odnośnik do komentarza

Gram w Fife, moze nie jakos duzo, mam 120 meczy online i troche z cpu. Fife znam nawet nawet. Nie ze jestem jakims masterem no ale kojarze gre.

 

O pes pisalem ze jest bez sensu bo nie ma zadnego filtru online i na slabe zespoly jakimi gram losuje mi bayern czy real. Sprawia to ze gra jest totalnie bez sensu. No i ze jest za szybka. Tylko tyle pisalem wiec jak zwykle nic kur.wa nie pojmujesz ze slowa pisanego masz jakies halo w glowie

 

Pytasz niby o fife ze zastanawiaaz sie nad zakupem a dawno pisales ze gra sama w sobie ci sie nie podoba wiec po co ten cyrk tu odstawiasz? Tak bardzo chcesz z kimkolwiek pogadac ze takie podchody robisz? Na ch.uj ten troling?

 

Odp ci merytorycznie wg mnie fifa16 ma te momentum bardzo bardzo delikatne w porownaniu z wczesniejszymi fifkami i jak najbardziej da sie grac. Kup sobie a jak stwierdzisz ze jest zle sprzedasz. 20 zl straty przezyjeaz a jak ci sie fartnie to sprzedasz za tyle samo

 

Ni tylko wiadomo ze ch.uj to gadanie warte bo pisales ze w fife grales i ci sie totalnie sama nechanika nie podoba. I za(pipi)oza tylko co ty koles odwalasz po co wypytujesz "ach kupilbym ale handicap oh"

Odnośnik do komentarza

Ale ja grałem w FIFA 12 ostatnio i było to 3k meczy a nie jak ty 100 które nic nie znaczą, grając jak ty to EA może ci pomagać bo grając od premiery 120 meczy jesteś niedzielnym graczem a takich oni nie krzywdzą aby wracali :) ty jesteś ich docelową grupą Januszy a handicapy EA zrobiła dla ciebie.W PES 2016 zagrałem ponad 2k meczy i granie na Real Southamptonem to nie problem pod warunkiem, że gra cię nie dyma a ty potrafisz grać. Założę się, że jesteś takim grajkiem, że nie potrafisz ręcznie cofać obrony i nie wiesz jak ustawiać drużynę w PESie na dzidowców a jak na tych co grają piłką ( wiem to po tym co pisałeś ).Pod względem fizyki i feelengu FIFA to (pipi) zwłaszcza gdy grało sie tyle meczy w PES ale masz mózg i wiesz, że idzie się przestawic a wszystko to jest kwestią wlasnie kilkudziesięciu meczy.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Ech jestem januszem bo mam prace kobite i zycie prywatne nie zagralem 3 tys meczy i ea mi pomaga

 

Jest tu choc jedna osoba uwazajaca kolesia za normalnego?

 

Ja wiem ze ty czytac nie potrafisz wiec nie ma sensu wielkiego ci powtarzac...ale co tam...ja w tego pesa zagralem (nie pamietam juz) z 20 meczy w sieci. Szedłem jak burza notujac wiekszosc zwyciestw. Gralem bayernem i robilem jedna akcje tj caly czas trojkat na robben i lewego. Jak przegralem to oznaczalo ze mi przeciwnik strzelil min 3 gole bo ja mialem srednia 4.

 

Tyle ze tak mi sie ta gra nie podobala ze ja w niecaly tydzien zamienilem na fife. I tak niedorajdo nie wiem o tej grze nawet 1/10 tyle co ty ale wiem ze dla mnie byla bez sensowna i bardzo mi sie nie podobala a ze cenie swoj wolny czas wiec siej jej pozbylem. Czego ty nie rozumiesz no blagam powiedz

 

Dam plusa za odwage jesli ktos sie przyzna ze facet jest normalny

Odnośnik do komentarza

Nie bądź zero jedynkowym debilem, bo chyba nie jesteś aż tak głupi jakim próbujesz się zrobić. Też mam żonę a dzieci w liczbie 2 ale prócz tego spędziłem 2 lata w łóżku z bardzo ciężką chorobą co daje mi bardzo dużo czasu na granie czytanie książek i innych mało produktywnych rzeczy. Nie tobie oceniać czy mam ten czas wykorzystać na granie, czytanie czy może mam płakać nad własnym losem. Nie bądź burakiem i chamem tylko daj mi się dowiedzieć od doświadczonych graczy, czy FIFA jest grą która wpływa chamsko na wynik meczu ...

 

Przynajmniej jesteś spostrzegawczy, tak mam bardzo dużo czasu na granie czytanie i nic nierobienie...

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Nie mam wiedzy nt twego prywatnego zycia nie wiem czy jestes chory czy lezysz kut.asem do gory i grasz. Nie moja sprawa ale cisniesz mi od jankow bo mam troche ponad 120 meczy. I to od stycznia bo wczesniej wyobraz sobie ze nawet nie myslalem o zakupie gry bo pracowalem po 12h.

Odnośnik do komentarza

No i nie mam pytań co za duren. Akurat tym sie roznie ze nie bede ci szczegolow z zycia prywatnego pisal jak ty gdzie wypisujesz o chorobie, nie bede ci tlumaczyl dlaczego tak bylo i jaki jest mij status finansowy

 

A nawet gdybym byl biedakiem (raczej nie mialbym wtedy kobsoli za 1600 i nie kupowal gier za 230 zl ) a ty sie z tego smiejesz to jestes po prostu scierwem bo kto by inny sie wysmiewal z biedy innych?

 

Wstyd z toba pisac. Idz stad bo watpie by ktos chcial bys byl czescia spolecznosci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...