Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

witam . Mam pytanie bo nie zabardzo kumam o co biega . Ma na smartfonie aplikację fifa 16 UT i można tam bawic się swoim składem , kartami , transferami itp. I teraz moje pytanie : kupiłem zawodnika za 66k i sprzedałem za 68k ( 3 razy tak zrobiłem ) i zamiast zysku od budżetu odejmowało mi po ok 1k nie mówiąc o tym że zysku nie zanotowałem wogóle . Proszę o odpowiedz o co chodzi . dziękuje

Odnośnik do komentarza

Tak jakby Fifa tasiemcem nie była... :reggie:  dałem tylko przykład gdzie asysta jest bez sensu.

Dla mnie natomiast zabawne jest ocenianie gry, swoich umiejętności, mechaniki i sytuacji online grając przy znacznym wspomaganiu konsoli. Poza tym z wypowiedzi co poniektórych forumowiczów wynika, że są pro graczami a jest to bardziej casual gaming i nie ma się czym podniecać. 

Nie uważam się za jakiegoś mistrza ale jak wygram to wiem, że wygrałem w 90% dzięki umiejętnością i na odwrót, jeśłi przegram to wiem, że to moja wina, a nie że konsola mnie oszukuje - chyba, że gram z graczem co ma włączone asysty, wtedy prawie zawsze czuje oszustwo ze strony konsoli, która pomaga w stopniu znacznym takiemu delikwentowi. 

Ale rozumiem...grajcie sobie jak chcecie.

Odnośnik do komentarza

Tak jakby Fifa tasiemcem nie była... :reggie:  dałem tylko przykład gdzie asysta jest bez sensu.

Dla mnie natomiast zabawne jest ocenianie gry, swoich umiejętności, mechaniki i sytuacji online grając przy znacznym wspomaganiu konsoli. Poza tym z wypowiedzi co poniektórych forumowiczów wynika, że są pro graczami a jest to bardziej casual gaming i nie ma się czym podniecać. 

Nie uważam się za jakiegoś mistrza ale jak wygram to wiem, że wygrałem w 90% dzięki umiejętnością i na odwrót, jeśłi przegram to wiem, że to moja wina, a nie że konsola mnie oszukuje - chyba, że gram z graczem co ma włączone asysty, wtedy prawie zawsze czuje oszustwo ze strony konsoli, która pomaga w stopniu znacznym takiemu delikwentowi. 

Ale rozumiem...grajcie sobie jak chcecie.

 

http://www.psxextreme.info/topic/111601-fifa-manual-czyli-jechanie-na-recznym/

 

Milo sie rozmawialo, trzymaj sie cieplo!

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie jednak sam założyć temat, bo Ty ewidentnie próbujesz sprowadzić to do absurdu.

Ja rozumiem, że nie wszyscy mają czas na masterowanie gier lub ich zdolności manualne po prostu na to nie pozwalają. Ja też nie mam czasu, ale po prostu lubię mieć władzę nad tym co robię w grze i nie lubię liczyć na przypadek czy łaskę konsoli.

 

Po prostu następnym razem zanim się zaczniecie podniecać nową fifą lub jechać na nią za jakieś absurdy, to zastanówcie się na jakich ustawieniach gracie i jaki macie wpływ na to co się dzieje na ekranie!

 

Bo ja grając na ręcznym sterowaniu nie widzę wielu tych rzeczy na które tak bardzo narzekacie.

 

Tak czy siak będę tu zaglądał i patrzył co za niestworzone rzeczy piszecie :Coolface:

 

Jestem może przesadnym idealistom i romantykiem i myślałem, że w graniu może chodzić o coś więcej jak na przykład fairplay, honor, szacunek czy po prostu UMIEJĘTNOŚCI...najwyraźniej się przeliczyłem na tym forum  :reggie:

 

 

PS Nie wiem czemu, ale jakoś w temacie PESa ludzie wiedzą o co chodzi.

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Przecież jedna z nielicznych osób narzekajacych tutaj na FIFE jesteś Ty, a jak Ci człowiek wstawi przykłady grajkow z 1 ligi, to podwazasz ich umiejętności, twierdzac, że mając tyle zwyciest cheatuja, wykorzystują błędy w grze, których "na recznym" nie widzisz.

No oglądałem ostatnio stramy jakiegoś mistrza FIFY z rekordem 280-20-10 i jego kolejne mistrzostwo w 1 lidze. Niestety nie zaobserwowalem nic o czym pisałeś, poza wzorcowym skillem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Proszę przytocz mi moją wypowiedź, w której narzekam na fifę 16 :) (jedyne na co mogłem narzekać to na pomoc konsoli dla moich przeciwników na wspomaganiu - ale to nie od dziś - na manualu tego nie widzę, prawda)

Wybacz ale przykład 'grajków' z pierwszej ligi, którzy grają na wspomaganiu nie jest dla mnie ŻADNYM przykładem :)

Gra na wspomaganiu jest to bardziej CO-OPem z komputerem niż skill :)

Nie zmienię zdania na ten temat i jest to dla mnie wykorzystywanie gry (jej błedów, pomocy konsoli) w sposób maksymalny i jest po prostu wciskaniem przycisków w pewnych wyuczonych i sprawdzonych schematach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...