Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem już sporo meczyków i opinie Codename i Boryza o patchu to fake info ;) naprawili sędziowanie i to znacząco (10 meczów i zero karnych), w tym momencie to chyba najbardziej zbalansowana FIFA od lat.

 

Nie wiem czemu mialbym dawac fake info ;) Nie wiem jak w FUT to wyglada bo chyba do tego sie odnosisz ale w sezonach zdecydowanie po patchu jest cos nie tak z detekcja kolizji. Zeby nie bylo ze jestem goloslownym to patrz na kolejna moja wrzute po sciagnieciu 1.05 po rozegraniu mniej niz 10 kolejnych meczow. Tutaj nawet z perspektywy 3 osoby widac ze zadnej akcji nie zrobilem poza przyjeciem pilki a napastnik sam mnie kopnal starajac sie oddac strzal (dokladnie tak samo jak w filmiku wczesniej), przed patchem zdarzaly sie po(pipi)ane karne ale takie jak z tych moich wrzuconych filmikow ani raz nie mialy miejsca.

 

Odnośnik do komentarza

[...] naprawili sędziowanie i to znacząco (10 meczów i zero karnych), w tym momencie to chyba najbardziej zbalansowana FIFA od lat.

Podisuje sie pod tym rekoma i nogami ;) Do czasu patcha ta fifa byla dla mnie srednio grywalna przez te ciagle faule, ktore byly gwizdane gdy sie nawet nie wciskalo zadnego przycisku tylko bieglo obok rywala albo zastawialo mu droge w odpowiedni sposob. Jezeli chodzi o obrone to zawsz bardzo dobrze sobie radzilem i potrafilem w poprzednich odslonach w ogole nie faulowac rywala przez caly mecz albo max 1-2 faule, wiec doprowadzalo mnie to do furii ze mnostwo kotaktow dwoch zawodnikow konczylo sie faulem " z dupy". Od kilku dni wrocila radosc z gry :) Mozna pograc cialem, mozna zabrac pilke wciskajac odbior, nie boje sie ze jak rywal wchodzi w pole karne to zaraz bedzie karny itd. Jak dla mnie balans gry jest bardzo dobry na chwile obecna.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hmm dawno nie grałem ale po tym ostatnim patchu wrócił drybling i można w końcu depnąć tak na poważnie...Douglasy Costa i inne Depaye wpadają w pole karne jak przecinaki, dużo łatwiej o rajdy teraz...od razu się przyjemniej gra  ^_^

 

z faulami to różnie...nie ma już przesadnej apteki ale i tak boje się szarpać kółkiem w polu karnym...ale nie ma takiej zgrozy jak wcześniej jak padali mi w polu karnym z niedożywienia

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mojej cool story :)

 

Otóż jakkolwiek uważałem Fife za dobrą gre to skreslalem ją za momentum. Miałem jednak taką sytuację, ze wysłali mnie z firmy na pół roku do Francji. Mój współlokator miał PS4 i min Fife 16. Pograłem sporo w wolnym czasie i...nie zauważyłem momentum! Mam teorie ze to moze chodzic o internet, tam miałem łącze o bardzo niskich i powtarzalnych pingach. No chyba ze to po prostu wyeliminowali w 16...kupie i potestuje na cudownym Orange internecie i sie okaze.

 

Spodobała mi sie ta Fifka. Jest świetnie zbalansowana i nawet słabszym zespołem idzie powalczyć z najlepszymi. System kolizji odstawia PESa o generacje

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rzec o momentum (raz setny pewno)

 

Otóż zdarzyło mi się kilka "dziwnych meczy". Piłkarze ospali, wolni itd. Jestem pewny, że to wina mojego obecnego połączenia, bo w poprzednim miejscu zamieszkania, na szybkim światłowodzie nic takiego nie miałem. Ot lag i próba radzenia sobie z nim przez grę.

 

Fifa bardzo dobra, najlepsza w historii, polecam. W 15 nie grałem, ostatnia to 14, moim zdaniem progres jest olbrzymi.

Odnośnik do komentarza

Z okazji promocji zrobiłem przesiadkę z pes 2016 na fifę z powodu olewania przez konami swojego produktu i potrzebuję parę rad. Uczę się trików i już coś tam ogarniam ale czy jest taka opcja jak w pesie, żeby iść z piłką przy nodze? Zauważyłem, że jak gram to czasami przeciwnik jest bardzo zwrotny i to raczej nie są zwykłe triki. Klikam r1 + l2, żeby skuteczni blokować a czasem po prostu odwróci się przeciwnik w druga stronę i mój obrońca jest już minięty. Czasem też piłkarz przeciwnika wbiega w moje pole karne i mija moich obrońców jak tyczki mając piłkę przy nodze. Jakieś rady jak można tak wjechać w pole karne z piłką przy nodze i tak łatwo zmieniać kierunki biegu? w pesie można było przytrzymać l2 i wtedy w łatwo sposób minąć rywala. Czasem też ciężko trafić kółkiem aby odebrać piłkę rywalowi bo właśnie piłkarz nagle skręca na ukos a noga już nie sięga piłki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

najlepszy team z 4* to palmeiras

właśnie wywalczyłem utrzymanie w 6 lidze xd

 

żadna inna gra nie wzbudza we mnie tyle wkurwienia jak fifa,

65% posiadania piłki, 10 strzałów na bramkę a jakiś typ wychodzi z kontrą i fartem strzela. gorsze uczucie niż zdiagnozowanie raka odbytu

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...