Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam idzie w sezonach? Wczoraj zauwazylem ze mam niezle staty w tej fife. Jestem teraz w 3 lidze, w kazdej poprzedniej zdobyty tytul, a bilans 37-8-4. I nie wiem czy jestem lepszy w fife czy mam szczescie w dobieraniu przeciwnikow xd W zeszlych edycjach powyzej 6 ligi chyba juz dostawalem wpjerdol

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Ja aktualnie to liga 4 Ostatnia Fifa w która online grałem to była 12. Co ciekawe nie mam dobrego bilansu bo ok 70 zw- 80 porazek i z 20 remisów ale nie mam tak jak dawniej ze gro porazek byl z winy handicapu. Z tego co pamietam w Fifie 12 miałem zdrcydowanie dodatne ratio zwyciestwa/ porazki a jednak w koncu gre odstawilem przez odczuwalne momentum.

 

Zaje.bista imo ta Fifa. Wczoraj Chelsea na Real w sieci kilka razy i zero męki. Ronaldo nie jest cyborgiem, gra sie przyjemnie. No i inna sprawa ze mozna wziac takie psv i zagrac na leicester np nie z bayernemjak w tym gów.nie obsranym pes16

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

Ta, gadałem z poważnymi ludźmi, że to nagminnie.

Kupiłem Balefield 4 premium i zmieniam dyscypline jeśli chodzi o granie :D

Na taki post Truegranda się natknąłem przed chwilą

 (PS3site)

 

"O 23.04.2016 o 13:31, TrueGrand napisał:

Brzmi świetnie :)

Zagralem kilka meczy w demo i albo ta FIFA taka dobra, albo już jestem anty pes po tej edycji i wszystko biorę na klatę.

Jestem zauroczony :) i kupuje fife."

 

A tu drugi cytat z tego pana, tym razem z 27 lutego

 

"

Napisano

27 luty

(edytowane)

Nie popadajcie ze skrajności w skrajność. Fifa to drewno, tam siatki nie mają fizyki a co mówić o piłce.

 

Wynika z tego prosta rozkmina, trugrand 27 nie grał albo w Fifę wcale a się wypowiadał bo bo skoro niecałe 3 mieś później pisze, że ograł demo i mu się podoba to wnioski są prostę. No i oczywiście zapowiedział zakup gry czego jednak nie zrobił jak pisze :) :) :)

 

No i czy koleś nie jest wariatem? I widzisz Truegrand jest tu każdy anonimowy, nikt nie lubi cie nie z powodó personalnych tylko zachowujesz się jak je.bniety, raz piszesz  to potem co nnego, kupic nie kupic fify, fifa to gów.no potem fifa zaje.bista po demi i na koncu bf kupujesz i cudownie ale za kilka dni sie znów zacznie kupowanie Fify i powiedzcie powiedzcie czy w Fifie jest momentu bo chce kupic.

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

W lutym miałem fatalne zdanie o fifie które zmieniłem po spędzeniu określonego czasu z demen tej gry.

Ty jako mało doświadczony gracz (tylko 100 gier w tej edycji fify i PES ) nie wiesz, że po rozegraniu tysiąca gier w PES switch do fify to lekki mechaniczny "szok" ( inna fizyka piłki, etc) podobnie jest gdy przychodzi się z FIFY do PESa.

Bo to zupełnie inne gry, podobnie jak COD czy BF4 .

Zamówiłem FIFE w którys dzień aby zamówienie anulować, gdyż po odpaleniu kilku streamów każdy gracz FIFY wrzeszczał, frustrował się krzyczał, że gra go irytuje, że gra go oszukuje i, że to skandal co się w tej grze dzieje. Jeden nawet rzucił padem ! Podobne zdanie mieli ludzie na pewnym zagranicznym forum FIFA 16

Oczywiście szanuję to, że ktoś takie elementy gry bierze na klatę i potrafi się miMo wszystko grą cieszyć, szanuję i jednocześnie dziwię. Natomiast ja takiego czegoś nie lubię. Wielu jest betonem, gracze krytykują Fife nigdy w to nie grając inni krytykują CODA grając tylko w BF-a bo to beton, wg tych ludzi fajne jest tylko to w co ja gram! Ja nie, ja jestem elastyczny :) FIFA po premierze i zagraniu kilku meczy wydawała mi się totalnym mechanicznym gniotem, ale gdy PES zawiódł mnie swoim wyśrubowanym do granic absurdu automatyzmem postanowiłem dać szansę FIFA 16 (demo) ponownie. Tym razem nie na kilka meczy a kilkadziesiąt aby wyrobić sobie zdanie. Cóż z tego, że polubiłem tą grę skoro dowiaduje się że tak naprawdę demo a full po kilku paczach to zupełnie inne gry, cóż z tego skoro podobnie jak w PES jedni czują jak gra ich dyma mocniej inni mniej...?

Jestem na forum gier komputerowych i nie widzę w tym nic złego. Natomiast odnoszę wrażenie, że ty masz jakiś kompleks TrueGranda od roku, uprawiasz wręcz mały forumowy stalking zamiast w ten piękny dzień wyjść na dwór ty śledzisz moje posty, właśnie to z twoją głową może być coś nie halo.

 

bTW jest promocja na Battlefield 4 Premium za 60 PLN i tera w to gram bawiąc się wyśmienicie (uczę się w FPS, nie gram już w piłki)

Teraz możesz iść tam za mną do tematu battelfielda i próbować udowodnić graczom BF4, że jestem wariatem.

Follow TrueGrand panie Croc haha.

 

Wybaczcie za chaos i ewentualne błędy, ale ciężko na telefonie pisać tak długi tekst.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem po prostu post o Fifie na ps3site z PRZEDOSTATNIEJ strony. No i widziałem co wypisujesz, grzebnalem bo pamietałem twe poprzednie wpisy.

 

Wyzywasz mnie od Januszy biedaków (choc nic o mnie nie wiesz ale ok) a sam myslisz (taa) nad zakupem tej Fify jakbys nie wiem zastanawiał sie nad slubem. A uzywke mozna miec za małe pieniądze a jak sie nie spodoba mozna sprzedac. Spamujesz non stop tymi samymi postami mam wrazenie ze z kompletnych nudów. No ale ok nie chce mi sie z toba w sumie gadac :)

 

Ps non stop piszesz do ludzi "czytaj ze zrozumieniem" napisalem ze mam bilans w 16 (z pamieci) 70-20-80. Small mathematic trugrand bo jakby tego nie dodac to wychodzi sporo ponad 100.

Odnośnik do komentarza

70-20-80

 

:O no to faktycznie... Kozak i do tego zero jedynkowy :)

 

Na brak środków na koncie obecnie nie narzekam :) życzę ci podobnego salda. Dość solidne bo jestem mało rozrzutny. Umówmy się, że ty będziesz gry kupował i gdy ta będzie słaba sprzedawał a ja zanim kupię popytam na forum :)

Pozwolisz ?

Odnośnik do komentarza

Ok, już wiemy, że w FIFA 16 jest wolna od skryptów i liczy się tylko pure skill.

BTW idź odpal sobie streamy na twitchu :D

Dziw bierze, że chłopaki nie są siwi na głowie hehe.

Tak na marginesie ja naprawdę nie chcę pisać nic złego o tej grze bo nie mam w tym żadnego interesu. Opinie są jak zwykle różne i z opini ludzi wnioskuje ze ONLINE FIFA 16 > PES 2016

No ale ja ciągle nie wiem po co ten atak na moją osobę ot tak nagle j3b z dzidy. Ja gram sobie w BFa a tu nagle Croc z pianą na pysku ....

Wyluzuj ziomeczku : - )

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może ktoś noobowi napisać,gdzie w FIFIE16 jest wolny trening,co by poćwiczyć zwody?

Kurde,oglądam filmiki i nie wiem co robię źle,ale nawet takie proste triki jak Berbatov turn mi nie wchodzą kompletnie.Według opisu prawy analog w stronę gdzie biegnę,a chwilę później w stronę gdzie się obracam.Nie wiem czy powinienem jeszcze coś trzymać?

Odnośnik do komentarza

Odpal na yotubie kanały: Krasiego, Ovvyego i Soetie czy jakoś tak. Jak dopiszesz do tych ksywek fifa tutorial, to wszystko ci wyskoczy. Gra już dawno została rozłożona na czynniki pierwsze, więc jest sporo materiałów. Generalnie, poszperaj w filmikach dotyczących custom tactis, bo to dużo daje. Co do reszty, to wyjdzie w praniu. Najlepiej oglądać po 2, 3 filmiki i próbować tego, co robią oni, jak wychodzi, to następne.

Edytowane przez WiekszyZiemniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co 2 mecz przeciwnik zamiast grać w piłkę to biega, kiwa. Oczywiście nie mam pretensji, bo na takie pipy jak ja jestem obecnie to działa :D bo raz na kilka prób uda się gościowi strzelić gola lub zdobędzie karnego.

 

Jakieś tipsy jak mogę to zminimalizować, tzn jak takich harcowników powstrzymywać? Coś powinienem wiedzieć? :D

Odnośnik do komentarza

Kiwanie to też jakaś taktyka :D kiedyś grałem z typem który w ciągu meczu oddał około 20 strzałów samym Reusem. Każda pozycja, żebym tylko mu nie przeszkadzał. Większość niecelna, ale dwie mu wpadły. Grał dobrze w obronie i przegrałem 2.0 :)

Co do pytania to takich dryblerów staram się trzymać na dystans 3-4 m i kiedy w końcu wypuści piłkę to albo fauluje, albo uda mi się czysto zebrać. Polecam odwiedzić kanał kartomania, typ fajnie gada i ma poradniki dotyczące rzutów wolnych, gry w ataku i właśnie gry w obronie. Dodatkowo jeśli zada mu się pytanie w komentarzu to na 90% odpisze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzyj tutoriale. Generalne jest tak ze wzywasz drugiego obronce (cpu) on zabezpiecza jakis sektor ty swoim grajkiem zabezpieczasz drugi potencjalny tor biegu. No i nie ma ruchu.

 

W polu karnym musisz byc opanowany. Nie mozesz za bardzo szarzowac ale tez trzeba wiedziec kiedy jest groznie i trzeba nacisnac ten odbior pilki nawet rezykujac karnego bo nie zawsze sie trafi precyzyjnie- jak w zyciu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...