Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Zadania poboczne, poszukiwania, zlecenia, handlarze


Rekomendowane odpowiedzi

Szewc nosi binokl i tam znajdujesz binokl. Szewc przeklina nieziemsko i u babci znajdujesz list w którym ktoś bardzo brzydko przeklina.

 

Kto grał w w 1 ten od razu quest babci powiąże z pewną postacią. No ale trzeba było grać w w 1 :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

 

Co z tym wampirem? Gdzie on? Jakieś konkrety?

Jeśli chodzi o wampira. Po angielsku gdzie go znaleźć(nie chce mi się tłumaczyć):

 

found him in the sewers of Novigrad on the secondary quest from Zoltan *A Dengerous Game* his coffin is behind a cracked wall to the right when u are chasing an enemy from a battle to a few building then onto the sewers

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest cinematic trailer, nie ma takiej misji. 

 

A co do rynsztunku gryfa to nie polecam. Dużo lepsze są i niedźwiedź i kot. Polecam kota.

Kot to chyba najlepszy rynsztunek w grze, nie zaleznie od stylu toczenia pojedynków (chyba ze na znaki, to wtedy gryf). Mega dopały do krytycznych, krwawienia, staminy i obrazen, czynią z nas tancerza smierci. ja na 37 lvlu jestem nie do trafienia a z łapy ze srebrnego z odpowiednimi olejami, wysmienitym gromem, wchodzi mi 7200 krytyka ciosem szybkim! . tego cyklopa do farmienia mam na 3 strzaly na krew pot i łzy. Stamina jest prawie nieskonczona, można sie wbić w gromadke 5-6 przeciwników z młynkiem i wykosic wszystkich w 2-3 sekundy, niezaleznie czy to potwór, halabardzista czy ki hoy.

 

Jak zalozylem set niedzwiedzia, to myślałem, że gram otyłym pijanym działaczem związków zawodowych - wszystko trwało wieki i ciągły brak staminy.

 

kot :banderas:

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Gdzie znajde kowala co wykuje mi miecz setu kota? Odwiedzilem z 5 i kazdy jest za slaby. :/

Mistrzem jezeli sie dobrze orientuje jest tylko Hattori i trzeba wykonac dla niego questa. Nawet jak masz za niski poziom to smialo, orawie nic tam nie trzeba robic poza bieganiem i gadaniem.

 

 

Prawda, zrobiłem go dzisiaj na 12 lvlu. Fakt faktem walki wyglądaly na zasadzie "cios - odskok" (no chyba że zamroziłem kutasiarzy) ale gładko poszło. No i quest jako quest jest bardzo przyjemny.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, koń to idiota. Jak widzę, że przede mną kręta górska ścieżka, których pełno na Skellige - zeskakuję i daję z buta, bo szkoda nerwów by znowu słuchać rżenia Szprotki gdy zobaczy jakiś mały kamyczek metr obok siebie.

 

W ogóle miałem zacząć grę od nowa, bo poza znakami zapytania, paroma miejscami mocy, gwintem i wyścigami niewiele ( :dynia:) zostało... ale Wystarczy wejść do jakiejś wioski w której wcześniej było się conajwyżej przelotem, pozwiedzać pobliskie "?" by wsiąknąć w fali dodatkowych questów/czynności. I za każdym razem panuje tu zasada "jeszcze tylko .... i wyłączam" x127.  :dunno:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...