Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Zadania poboczne, poszukiwania, zlecenia, handlarze


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

a Roch był ostatni czy po nim jeszcze ktoś do zgarniecia?

W sledzeniu questa masz wszystkich wytypowanych. Jesli nikt nie pozostał to znaczy, że rozmawiałes już ze wszystkimi. Ja np s(pipi)iłem questa

Dikstrji i odmówił mi pomocy

ale to nie przeszkodziło zaliczeniu mi acziwa.

 

A który quest od niego o tym decyduje? Bo mi też odmówił ale myślałem, że bez względu na wszystko tak się ma stać. 

 

 

jeśli mowa o Roach to - Oko za oko

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

a Roch był ostatni czy po nim jeszcze ktoś do zgarniecia?

W sledzeniu questa masz wszystkich wytypowanych. Jesli nikt nie pozostał to znaczy, że rozmawiałes już ze wszystkimi. Ja np s(pipi)iłem questa

Dikstrji i odmówił mi pomocy

ale to nie przeszkodziło zaliczeniu mi acziwa.

 

A który quest od niego o tym decyduje? Bo mi też odmówił ale myślałem, że bez względu na wszystko tak się ma stać. 

 

Ten, w którym

szukamy jego skarbu. Ja odnalazłem tylko klucz do skrytki bo jako gentleman nie dałem torturować Triss przed jej wydupczeniem i zrobiłem rzeźnię jej oprawcom

Wtedy rzucił focha.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sprawy rodzinne w Velen

i pojawił się quest poboczny w którym mam uratować jego żonę. Czy nie zablokuję sobie w przyszłości jakiegoś zadania robiąc to? Np. zadania, w którym mam zdobyć unikatową kartę.

 

Nieważne od rozstrzygnięcia tego questa,

nie będziesz mógł po nim już zagrać z Baronem w gwinta. Karta nie przepadnie bo jak nie po wygranej z nim to będzie u niego czekać do odbioru. Znaczy to też tyle, że podpunkt z Baronem w zadaniu Gwint: Velen będzie zaznaczony na czerwono jako niewykonany.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A miał pomocników?

 

Nie wiem kiedy i gdzie to było ale kiedy wyskoczył z pomagierami w końcu udało mi się go zajebać. Wybaczcie słownictwo ale nie mogłem się doczekać kiedy zabiję tego kundla.

 

Tak miał.

 

Użyłem aksji, bo żal mi tego durnia pomimo jego tekstów. Dwa razy save wgrywałem żeby tylko go nie zabić. Wiem, że po zabiciu zostawia pamiętnik. Wiecie co w nim jest napisane? Zapomniałem przeczytać po pierwszym zabiciu

 

Mam nadzieję go jeszcze spotkać.

Odnośnik do komentarza

Zadanie Niebezpieczna gra, gdzie musimy odzyskac karty do gwintu.

 

Została mi karta niejakiego Revika, który niby znajduje się w karczmie, ale gdy tam wchodzę ikonka na mapie z żółtej zmienia się na białą, nigdzie go nie. Co ciekawe, jak wyjdę z karczmy ikona znów świeci się na żółto. To zadanie jest zbugowane?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...