Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Zadania poboczne, poszukiwania, zlecenia, handlarze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie o Skellige a konkretnie o wyspę Udvik:

 

 

 

 

popłynąłem tam za questem 'mistrz płatnerstwa', była animacja z lodowym gigantem, później wlazłem do jaskini, skasowałem parę trolli i wyciągnąłem gościa z gara co łazi za mną, Nie ma żadnego questa z tym związanego i nie wiem co tam zrobić. Jak już znalazłem narzędzia z zadania mistrz płatnerstwa to dalej zlazłem do jakiejś jaskini gdzie rośnie drzewo i dalej na samo dno i nic nie znalazłem. Ktoś podpowie o co kaman?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam misję żeby dotrzeć na wyspę mgieł. Pojawił się komunikat, że lepiej zapisać grę i niektóre misje mogą być potem niedostępne i moje pytanie brzmi (można spoilerować) które misje staną się niedostępne? Zrobiłem większość zadań pobocznych (została m.in wieża znikąd - zostawiłem sobie te z wyższym poziomem postaci - jestem na 26lvl, a zadania mam na minimum 28-29lvl - część na zielono, parę na czerwono) i zleceń. Zadań z dodatku jeszcze nie ruszałem (oznaczone na niebiesko). Chyba trochę złą kolejność zadań wybrałem i mam ten 26lvl, a słyszałem że można kończyć grę ok. 34lvl (dodatek sugeruje 32lvl). Pytanie dot. konkretnych kwestii:

 

Czy i kiedy będę mógł zabić wiedźmy?

Kiedy będzie quest z zabójstwem króla? Uratowałem Talara i na tym się skończyło. (Roche pojechał do Kaer Morhen, Djikstra nie dał mi kasy)

Czy mogę odzyskać skarb Djikstry jeśli nie wypytałem o niego tego ciula z zakonu?

Czy Triss wróci? Nie powiedziałem jej że Geralt ją kocha i popłynęła, a ja pozbierałem jakieś figurki co niby trzeba zanieść Triss.

Rozumiem, że po zakończeniu gry można spokojnie latać po mapie. Gra cofa świat wtedy do pewnego momentu, czy jest to normalna kontynuacja? Bo nie wiem kiedy zabierać się za questy z dodatku.

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

 

 

Wiedźmy będziesz mógł zabić po misji z Wyspą Mgieł.

 

Quest z zabójstwem Króla także się pojawi po misji z Wyspą Mgieł.

 

Skarb Djikstry da się znaleźć jeśli odpowiednio przeprowadzisz dialog z Menge i pozwolisz na torturowanie Triss.

 

Triss wróci. Po Wyspie Mgieł..

 

Po skończeniu gry, gra cofa nas do momentu przed finałem. 

 

 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dawno tu nie zaglądałem wiec nie wiem czy temat był wałkowany ale zapytam.

 

dotyczy serca z kamienia

 

 

 

 

jest ten turas co może dodawać słowa do oręża

 

warto inwestować w niego tą kupę kasy? to się kończy na tych 15tys?

 

i jeszcze czy sloty dodawać można do każdej broni/zbroi?

 

ew. jakiś link to poradnika ;/

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To kiedy najlepiej ograć dodatek? Przed końcówką czy po? Ma to jakieś znaczenia dla "zakończenia"?

 

Bez znaczenia, jak pisze Suteq, na zakończenie to nie ma żadnego wpływu, a i nawet w trakcie dodatku mało jest nawiązań do podjętych decyzji z podstawki.

 

Dawno tu nie zaglądałem wiec nie wiem czy temat był wałkowany ale zapytam.

 

dotyczy serca z kamienia

 

 

 

 

jest ten turas co może dodawać słowa do oręża

 

warto inwestować w niego tą kupę kasy? to się kończy na tych 15tys?

 

i jeszcze czy sloty dodawać można do każdej broni/zbroi?

 

ew. jakiś link to poradnika ;/

 

 

 

 

Ja bym traktował go bardziej jako ciekawostka, choć niektóre słowa mają ciekawe zastosowania. No i trzeba w niego włożyć 30 tysięcy. Najlepiej na NG+, bo łatwo wyfarmić tę kasę ze sprzedaży zebranych przedmiotów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To kiedy najlepiej ograć dodatek? Przed końcówką czy po? Ma to jakieś znaczenia dla "zakończenia"?

Skończ fabułę, zrób jakieś poboczne rzeczy żeby mieć mniej więcej 35 poziom i odpal dodatek. Moim zdaniem on był zrobiony do ogrania mocą postacią po przejściu/scalakowaniu podstawki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...