Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przed weekendem gra będzie u ludzi. To tak jakby Halo 5 było rozsyłane w ubiegły czwartek, a nie dzisiaj. Nie uwierzę póki nie zobaczę. 

 

 

Tak czy inaczej w następnym tygodniu będę próbował coś zdziałać w Media Expert. 

Odnośnik do komentarza

Napisalem do tej raszpli z Ultimy, a dla pewnosci w wiadomosci zawarlem prawidlowa date premiery (bo kobietom nie ufam w tych sprawach xd) i oto odpowiedz:

 

Witam,

Fallout będzie wysyłany najpóźniej przed dzień premiery.

Pozdrawiam,

Magdalena Kucharska
Specjalista ds. sprzedaży
www.ultima.pl
m.kucharska@ultima.pl

 

 

Nie dziekujcie :cool::lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fallout będzie wysyłany najpóźniej przed dzień premiery.

 

najpóźniej dzień przed premierą, ale nie oznacza kiedy będzie najwcześniej, wyg tej odpowiedzi zacząć mogą wcześniej a skończyć dzień przed premierą

 

zresztą przecież zawsze sklepy piszą "premiera XX dnia" ale sam 80% kupiłem ze 2-4 dni wcześniej mimo że w na stronce była podana oficjalna data

 

 

 

ja tam narazie leje na ultime, ale usmiechne sie do znajomego z innego sklepu ;)

Odnośnik do komentarza

Bo Bansai spytał się kiedy będą wysyłac Fallouta, to mu odpowiedziała że najpózniej przed dzień premiery.Ja się spytałem konkretnie czy mogę liczyc na wysyłkę 5 listopada w czwartek i mi odpowiedziała twierdząco.Więc jest ok, czekam 2 tygodnie i odpływam na kolejne 2 :D

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Jak zamawiałem inną gierkę to w Ultimie i powiedzieli, że powinna być w piątek, po czym przyjechała w poniedziałek, bo okazało się że jestem w drugiej turze zamówienia… O czym oczywiście nikt mnie nie poinformował, bo po co.

 

Kiedyś zamawiałem z UK i zawsze miałem dzień przed premierą za pomocą Poczty Polskiej natomiast Ultima nie jest w stanie za pomocą kuriera wyrobić się w jeden dzień.

 

Jak dla mnie skreślony sklep.

 

Poza tym to też czekam. Fallout to nie jest moja ulubiona seria, ale na pewno będzie masa zabawy i zwiedzania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...