Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

No Waszyngton był pełny ale gruzu, i te przejścia przez metro xDD jezu jak to ssało kule, new vegas było lepsze w każdym aspekcie.

No te przejścia metrem to były średnie. Znaczy niby fajnie się je eksplorowało, ale gurwa za pierwszym razem to byłem taki zagubiony czy idę dobrze czy nie. xD

Pamiętam jeszcze jak się wychodziło w jednym z pierwszych questów w takiej rozwalonej stacji pociągów i mi tam się zrespił deathclaw. Ale byłem zes.rany. XD

Odnośnik do komentarza

Przejścia przez metro były mega klimatyczne, Nevada w NV była cholernie pusta - nie mówię tu o ilości lokacji, po prostu nie było tam czuć  że wielka wojna się w ogóle odbyła, po prostu dostaliśmy pustynię z podoklejanymi zniszczonymi budynkami. 

 

Gdyby cała mapa w NV wyglądała jak The Divide z Lonesome road to miażdżyła by suty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W metrze było fajnie na początku a nie po x godzinach gdzie starałeś się dostać do jeszcze nie odkrytych lokacji.

No ale co mieli zrobić na tej pustyni żebyś poczuł że była ta wojna? W f4 będziesz czuł że była wojna atomowa? Bo ja po screenach i filmikach nadal podejrzewam że przeszło tam tylko tornado.

Odnośnik do komentarza

 

Pawcio, bo są obszary bardziej i mniej dotknięte wojną atomową. 

 

Może na tych screenach widać obszary mniej dotknięte, skąd wiesz jak wygląda reszta? 

Na prezentacji bomba yebła kilkaset metrów od domu protagonisty, wraca tam 200 lat po domki w całkiem niezłym stanie xD 

 

Oglądałes przecieki ? Na jednym z nich jest nasz ocalały który zjeżdża do krypty.

Odnośnik do komentarza

 

Pawcio, bo są obszary bardziej i mniej dotknięte wojną atomową. 

 

Może na tych screenach widać obszary mniej dotknięte, skąd wiesz jak wygląda reszta? 

Na prezentacji bomba yebła kilkaset metrów od domu protagonisty, wraca tam 200 lat po domki w całkiem niezłym stanie xD 

 

Kilkaset metrów? lulz

Gdyby tak było to by nie przeżył. Było to znacznie więcej i przez to domki jeszcze jako tako stoją. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...