Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

No, tylko sie nie os raj tym kundlem od kojimy z jego smieszna i drewniana 

 

no faktycznie przepaśc bizon

 

uecwgq.jpg2144503637.jpg

 

spokojna twoja rozczochrana, na pewno dam screeny z wersji ultra i drawing distance na max, bo to ze tekstury sa slabe to widac

 

a to wszystko @ 1080p @ 60+fps

 

bedzie kolorowy, klimatyczny action rpg shooter, mysle ze za 120 zł opchne swojego steelbooka po ukonczeniu, 5 dyszek za wypozyczenie gry to koszt  jakby isc do kina na film

Odnośnik do komentarza

"Grafika się nie liczy"

 

Gdyby to była jakakolwiek inna gra, to wszyscy w temacie by ją za to zarznęli niczym kurę na rosół...

 

Bethesda znów, zresztą jak przy każdej grze zostawia reperowanie oprawy graficznej scenie moderów 

 

Bo ludzie wiedzą, że Fallout 3/NV były świetne pomimo słabej grafiki.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

"Grafika się nie liczy"

 

Gdyby to była jakakolwiek inna gra, to wszyscy w temacie by ją za to zarznęli niczym kurę na rosół...

 

Bethesda znów, zresztą jak przy każdej grze zostawia reperowanie oprawy graficznej scenie moderów 

 

Bo ludzie wiedzą, że Fallout 3/NV były świetne pomimo słabej grafiki.

 

F3 był kupą  (w porównaniu do 2 był kupą) vel średniakiem, a NV świetną grą (bo robił ją obsidian). 

Edytowane przez Starh
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

"Grafika się nie liczy"

 

Gdyby to była jakakolwiek inna gra, to wszyscy w temacie by ją za to zarznęli niczym kurę na rosół...

 

Bethesda znów, zresztą jak przy każdej grze zostawia reperowanie oprawy graficznej scenie moderów 

 

Bo ludzie wiedzą, że Fallout 3/NV były świetne pomimo słabej grafiki.

 

F3 był kupą  (w porównaniu do 2 był kupą) vel średniakiem, a NV świetną grą (bo robił ją obsidian). 

 

 

To Twoja opinia. Dla wielu było to GOTY i dla wielu to wciąż świetna gra, do dzisiaj. Dlatego potrafią przeżyć gorszą grafikę.

 

 

Jak ludzie mogą tego nie rozumieć?

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto z tu obecnych olewa nowego Fallout'a przez słabą grafikę ? Serio jesteście tacy płytcy żeby oceniać gierkę tydzień przed premierą na podstawie kilku screenów...

 

W doopach się niektórym poprzewracało i myślą że nowa generacja przyniosła od razu fotorealizm, konsole są do grania w GRY a nie grafikę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mozna pisac, ze komus sie dana gra nie podoba, ale zeby oceniac co jest dobre a co zle to wypada podac mnostwo dosyc obiektywnych argumentow. Ja nie lubie uniwersum wiedzmina w ogole, co nie zmienia faktu, ze widzialem, nawet chwile pogralem i jest to absolutna czolowka gier w tym roku. To samo jest z F3 i FNV. A ze F4 graficznie prawie stoi w miejscu to inna sprawa, dlatego tak jak pisalem, mimo ze jestem fanem uniwersum fallouta, gram od wielu lat w fallouta online, to chetnie wystawie sluszne 7/10 F4, no chyba ze gameplay bedzie tak casualowy i dla noobow ze wyjdzie kiszka.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. FALLOUT KU.RWA

Swoja droga szkoda, ze nikt sie nie spuszcza nad nowymi mozliwosciami( budowa baz itd), skladanie broni z roznych elemetow...

Jest potencjal. Jest nowa paleta barw ktora moze dodac sporo roznorodnosci( ten swit we mgle na jednam ze screenow).

Jest fajny wstep... ja sie jaralem ucieczka do schronu. MIal tak ktos?

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Modding jak najbardziej na plus, w sumie to mnie najbardziej podoba sie crafting, PIES i poprawione animacje.

 

System rozwoju postaci jak na razie a minus, widac ze upraszczaja mechanike pod tym wzgledem i to nie jest fajne. Budowa bazy o ile nie bedzie jakos polaczona z glownym watkiem to mnie nie rajcuje, i tak bedzie sie zwiedzac mape w 99% a nie siedziec w bazie i walic ko nia do nowo wybudowanej sentry turret czy drugiego pietra budynku.

Odnośnik do komentarza

Ale już się tak nie zapędzajcie w bronieniu tej smiesznej firmy, zdecydowanie gra będzie wciągającym kawałkiem kodu i pewnie dla wielu będzie to GOTY 2015, ale uczciwie przyznać trzeba, że jak na 2015 rok ta gra wygląda po prostu słabo. No i póki co nikt nie gra a że wyciekły screeny i filmy to można tylko to ocenić co widzimy no i nie jest najlepiej. 

Odnośnik do komentarza

Bo wyglada to slabo, ja firmy nie bronie bo mi nie szkoda 180zl na jakas gierke i w zadne inne jej produkcje nie gram, jakies skyrimy, morrowindy mnie nie kreca. Czy chcialbym zeby obsidian zrobil gre z cd projekt ? No pewnie, kto by nie chcial. A tak pogram w to co jest i tyle i nie ma co robic halo. Gdybym byl wyliczony co do zlotowki na zakup gierek, to kto wie czy nie przestalbym placic za produkcje Ubisoftu czy Bethesdy, a tak to mam wyj ebane generalnie. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem ciekaw warstwy fabularnej gry, dlaczego z Vaulta 111 ocaleliśmy tylko my? i czemu na każdym trailerze jest pokazana konfrontacja BoS ?

Crafting, budowa bazy i rozwijanie Power Armor'a na pewno starczą na długie godziny. Mapa raczej jest ogromna i znajdziemy na niej pewnie~ 150 lokacji w tym kilka vaultów i większych "miast" więc będzie co robić.

 

Nie mogę się doczekać i tak bardzo mam wy(pipi)e na grafikę, to będzie kolejny Fallout! :ohboy:

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem ciekaw warstwy fabularnej gry, dlaczego z Vaulta 111 ocaleliśmy tylko my? i czemu na każdym trailerze jest pokazana konfrontacja BoS ?

Crafting, budowa bazy i rozwijanie Power Armor'a na pewno starczą na długie godziny. Mapa raczej jest ogromna i znajdziemy na niej pewnie~ 150 lokacji w tym kilka vaultów i większych "miast" więc będzie co robić.

 

Nie mogę się doczekać i tak bardzo mam wy(pipi)e na grafikę, to będzie kolejny Fallout! :ohboy:

Co do Vaulta 111, oglądałes ten przeciek który ma 20min ? Zjeżdżamy tam do naszej krypty, looknij.W Dailymotion wpisz Fallout 4 Leak

Jak już obejrzysz to daj znac co sadzisz.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...