Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Co do małego świata, jest porównywalny do Skyrima.Tam też można było przejsc mapę w około 12min.Tam wam to nie przeszkadzało, nie przeszkadzał wam wielkości świata .Tu wam to wszytko przeszkadza.Brawa dla was clap_by_addmedia-d78eu98.gif

Świat może byc wielkości nawet Wieska 2, byle by były do niego przystosowane questy i ogólny projekt świata.

Porownywanie Skyrima do Fallouta,okej xD

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

:dafuq:

dajcie w grze rpg mniej rpg więcej akcji, a w gierkach akcji epicką fabułę i elementy rpg. branżo gier quo vadis? w (pipi)e mam to że teraz każda gra jest sandboxem aktualnie i nie mam czasu na gry 100h fallout ma by taką grą a nie kolejnym action shooterem na raz/dwa

Odnośnik do komentarza

 

Na razie testuję sobie tę aplikację Pip-Boy i wygląda super, nawet mimo dostępności tylko trybu demo. Polecam sprawdzić, animacje Vault Boya są bardzo fajnie zrobione.

  • Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S5
  • Iphone 4
  • IPhone 5
  • Iphone 6

To telefony które wejdą bez problemów do pipboya. Innych firm jak sony czy LG też wejdą pod warunkiem że są zbliżone rozmiarami. Cale szczęście że zmieniłem S3 Mini na S5  :nyam2:

 

 

Właśnie, odnośnie wymiarów dziury na telefon w pip boyu:

141.2mm  x 71.6mm x 10.2mm

SGS5 :

142 mm x 72.5 mm x 8.1 mm 

 

Coś tu się nie zgadza, niby S5 jest supportowany ale wymiary które oficjalnie podali na to nie pozwalają. Raczej jest to po prostu błąd w przeliczeniu z durnego systemu calowego ;)

Odnośnik do komentarza

Co do romiaru świata ja się cieszę że mały. Mam dość gier na 100 h obecnie patrzy na mnie tales, divinity a z za zakrętu macha xeno. Kupiłem jotun oraz myślę nad zakupem until dawn bo potrzebuję krótkiej prostej odskoczni. :)

 

F4 chcę aby był treściwy w zadania. Tak skyrim miał (pipi)owy wątek główny ale nadrabial goty pobocznymi. Chcę eksploracje ale na poziomie a nie jak w f3. Liczę że będą zadania na poziomie kac skyrim albo dla bogów czy gildi cienia. Do w3 to nigdy nie podskoczy jakością ale licze że podchwycili coś z konstrukcji questów

Nie sądze, że w ciągu 4 miesięcy mogli cokolwiek zmienić w konstrukcji questów wzorując się na wiedzminie bo prawodopodobnie w maju to gra była skończona tylko bugi łatali i optymalizowali.

Odnośnik do komentarza

 

 

Na razie testuję sobie tę aplikację Pip-Boy i wygląda super, nawet mimo dostępności tylko trybu demo. Polecam sprawdzić, animacje Vault Boya są bardzo fajnie zrobione.

  • Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S5
  • Iphone 4
  • IPhone 5
  • Iphone 6

To telefony które wejdą bez problemów do pipboya. Innych firm jak sony czy LG też wejdą pod warunkiem że są zbliżone rozmiarami. Cale szczęście że zmieniłem S3 Mini na S5  :nyam2:

 

 

Właśnie, odnośnie wymiarów dziury na telefon w pip boyu:

141.2mm  x 71.6mm x 10.2mm

SGS5 :

142 mm x 72.5 mm x 8.1 mm 

 

Coś tu się nie zgadza, niby S5 jest supportowany ale wymiary które oficjalnie podali na to nie pozwalają. Raczej jest to po prostu błąd w przeliczeniu z durnego systemu calowego ;)

 

 

A to nie jest tak, że tam są wkłądki z pianki, która musi byc mniejsza aby wcisnąć w nią telefon jak w case ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...