Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Parę opinii przetłumaczonych z niemieckiego forum

 

Bad framerate + bad IQ due to aliasing, 3 crashes in one hour

Dumbed down dialogue system destroys atmo + low fps on PS4

Texture flickering and Popins

Small world, bad framerate+ long loading times

Bad framerate in interiours when you engage multiple enemies. Feels very dated while playing

 

 

Game looks better in motion, but people are right that there are ugly textures along the way.

+

There are two negative points so far.

First and foremost the facial animation in combination with the lip-synchonisation.

I haven't tried out the english version yet, as I'm playing the german one.

Characters look pretty stiff as if they were puppets.

 

The other thing that I don't like so far is the dialogue system.

Gonna need more time though, to see if I get used to it.

 

I really enjoy the game so far, exactly what you would expect from a Fallout title.

 

Mowa zarówno o wersji na PS4 jak i XONE

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Liczę na co najmniej 10 Schronów które będę mógł odwiedzić. 

 

Ja prde, jak wytrzymać całą sobotę i niedzielę do poniedziałku. Gdyby nie preorder to już bym w samochodzie objeżdżał sklepy.

 

Z innej beki to spojrzałem na swoją wysłużoną torbę Martensa i stwierdziłem że jednak szarpnę się na nową i kupiłem.  :wub:

 

bethesda-is-selling-a-limited-edition-it

Odnośnik do komentarza

Cwaniaczki z Bethesdy znaleźli sobie kozła ofiarnego. Gra okaże się crapem, to zgonią wszystko na Polaczka :Coolface:

 

 

Artist Adam Adamowicz, who passed away from cancer in 2012, was a key contributor in this form of Fallout 4s world building. Many of his designs are a part of the final game. He brought a lot of color to the game, and made such a large mark on the project, he was mentioned numerous times for making the world more vibrant.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Ej serio framerate jest az tak padaczny przy takiej koszmarnej grafice? O tych crashach czy animacjach/lip-syncu nie wspominam nawet, no i milo uslyszec potwierdzenie ze system dialogow faktycznie zostal "zdałniony"

 

Ehh, pora zrobic to czego nie lubie, isc na gafa i czytac niemcow.

 

@pawcio

 

Kacper ma tak gleboko pip-boya bethesdy w czesciach rektalnych ze gdyby na ekranie startowym na niego spluneli to podziekowalby za to nowe odswiezajace doswiadczenie przed przemierzaniem 310 LOKACJI W ZAGESZCZONYM SWIECE!!!!

 

Takze o lzach nie ma absolutnie mowy xd

 

Screenshot z PS4:

 

Fz2IpMQ.jpg

 

Ktos powbijal mlotkiem drzewa w ziemie i zapomnial cieni dodac.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak dali embargo na mówienie o embargo a ludzie którzy grają mówią że gra zalicza regres względem poprzedniczek to chyba jest coś na rzeczy.

 

Bethesda xD Studio które wraz z końcem 2015 roku napierdala gierki copy/paste na silniku z Morrowinda [*] z prawie 15 letnimi assetami. Studio ktore po dzień dzisiejszy nie ma Teamu odpowiedzialnego za Motion Capture ale robi paste gierek w których sporo się rozmawia. Beka

 

Kacper i reszta defence force weźcie całego pindola Bethesdy w poslady ale tak po same kule a ja poczekam na Old Hunters.

Odnośnik do komentarza

Ten piese jak z PS2 xD

 

Powaznie ja nie jestem jakimś mega fanem grafiki ale od tak dużego studia z takim zapleczem finansowym powinno się jakiegoś standardu wymagać a tutaj widać PS2 w mniejszym lub większym stopniu na kazdym screenie

 

XD

 

Edit: Przepraszam nie PS2 tylko XBOXA bo to w końcu Morrowind w HD z Pif Paf zamiast Czary Mary.

Odnośnik do komentarza

F4 ZERO hype'u. Kilka dni przed premierą wiedźmina 3, halo 5 czy bloodborne nie mogłem usiedzieć. Czytałem wszystko i żadna gra mi nie pochodziła. Teraz gra przyjdzie we wtorek fajnie jak nie przyjdzie też ok.

 

(pipi)a bethesda obrzydziła mi fallouta jeszcze przed jego premierą :)

 

Najbardziej wkurza mnie embargo przed samą premierą. Najlepsze gry przeważnie mają embargo mijające kilka dni przed (w3, forza 6, mario maker czy pillarsy) czasem te z embargo przed samą premierą okazują się dobre (mgs v czy bloodborne) ale w większości coś im brakuje (assassin's creed unity czy halo 5 ).

Odnośnik do komentarza

Co do grafiki to ja np gram w talesy nowe które wyglądają jak gra z ps3 i to wczesnych lat. Tylko to są mało reklamowane jrpg po ktorych wiesz czego się spodziewać. Fallout 4 ma być grą AAA a wygląda jakby bethesda zatrzymała się na skyrimie.

 

Ja grafikę mogę wybaczyć ale fps czy draw distance z taką grafą? To lenistwo i nic więcej. W open world najważniejszy jest brak pop up i płynne działanie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...