Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

moja luźna interpretacja po materiałach bethesdy i konfy ms dotycząca, fabuły w f4, oczywiście są to moje gdybania. wrzuce w spoiler żeby nie było, że psuję komuś zabawę.

 

 

bardzo kręcę nosem na informacje o tym że nasz bohater/bohaterka przeżyła eksplozje nuklearną i po pauzie dowiadujemy się że opuszczamy jako jedyni ocaleni krypty 111 po 200 latach. co można wywnioskować.

1) kapsuły hibernacyjne (były już w f3) awaria w krypcie i nasz bohater ucieka z krypty jako jedyny. imo meh

2) zabawy osią czasu, było w postaci easter eggów w f2 gdy cofamy się do krypty 13 do czasu przed wydarzeniami f1 no i f tactics gdy wchodzimy do miasta duchów i właśnie widzimy flashbecki z czasów pre war.

3) najbardziej prawdopodobona moja rozkmina. główny protagonista jest cyborgiem/półmaszyną. co na to wskazuje? przeżycie 200 lat. mozna by było logicznie wyjaśnić istotę perków i vats, przeliczanie wszystkiego na procenty. krypty 111 nie ma w lore narazie, więc mozna wsyztsko jej przypisać, ale można by było stwierdzić że jej zadaniem było stworzenie cyborga/cyborgów zaawansowanej technologi medyczno naukowej, było o syntetykack w f. tactics i też mieliśmy syntetyka w f3 (gra ma sie dziac w tym samym okresie co f3) dlaczego główny ziom będzie syntetykiem? pan w teaserze nr 1 w mieście w prochowcu przypomina troche pana z Vault tec

Fallout4_Trailer_City_14333.jpg

Zobaczcie jego prawą reke, jak by byłą trochę "robocia" myslę że to pewnie nasz stary znajomy z czasów pre war co puka do dzwi, bo nic przypadkiem w falloutach nie jest przedstawiane.

druga sprawa:

 

29:59 i jeszcze 30:23 widzimy przeciwnika Synth Assaulter czyli będzie więcej syntetyków, nawet frakcja, jak ploty o MiT sie sprawdzą i połączą fakty= krypta+ MiT+ Syntetyki :notbad:

 

#trudnesprawy # :pawel:

 

a i jeszcze, z tego co widze to power armor już nie będzie pełnił funkcji "zbroi płytowej"  tylko bedziemy go przywoływać w jakiś sposób i robic rozpierduche, widzimy jak nasz protagonista rzuca puche z dymem i przylatuje latacz, pewnie będzie opcja zrzutu power armoru jak funkacja "pojazdu" bojowego a nie ciuszków do spania 24/h

 

a i jak narazie latacze należą do bractwa stali, nie widac śladu enklawy

Odnośnik do komentarza

A ja mam inną teorie.

Oglądałes wyciek w którym wchodzimy do krypty ? Wchodziliśmy tam do komory a potem sie budziliśmy i nikogo nie było.Musieli by nas wymienic z normalnego człowieka na cyborga.Bez sensu.No chyba że od początku byliśmy cyborgiem.I ten pan od Vault Tec też był cyborgiem.

Myśle że przez całą grę szukamy naszego dziecka i żony/męża którzy bez śladu znikłi po wybudzeniu się z naszego letargu w krypcie.

(Widziałem więcej niż inni by chcieli i wiem że to by było mało prawdopodobne.Chyba że ktoś chcę poznac przyczynę tego czemu sami się budzimy w krypcie)

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Fajny ten launch trailer.

 

Obstawiam, ze glowny watek bedzie sie krecil wokol dwoch glownych postaci, jak wybieramy typa no to w cutscenkach i swiecie bedzie gadala nam kobieta, jak wybierzemy babke to ten jej niby mąż gdzies bedzie w swiecie.


Co do speciala to pamietajcie ze na ktoryms wycieknietym gameplayu byly bobble'heady i special od +1 PE byl gdzies dosyc szybko dostepny na poczatku gry.

Odnośnik do komentarza

No bo to nigdy nie bedzie F1 i F2 i im szybciej sie ludzie z tym pogodza tym lepiej. Tamta formula sie wyczerpala a taki moloch jak Bethesda nie zrobi gry w stylu Wastelanda bo jak maja zarobic na nim 5-10 milionow to wola zrobic New Vegas, ktore zarobilo milionów 300. I ja sie z tym dawno temu pogodzilem i nie oczekuje nie wiadomo czego po tak komercyjnym molochu jak Bethesda. Gdyby inXile mialo licencje lore Fallout, to bylaby zupelnie inna rozmowa, ale to nigdy sie nie stanie wiec zrobili Wastelanda, ktory moze byc i przyjemna gierka ale nie oszukujmy sie, danie turowej walki nie zrobi z tego fallouta. Oryginalny fallout przepadl, i mamy teraz cos w stylu 3D spin offa dla casuali od momentu wydania F3.

 

 

F1 i F2 zdechł, ten kto jeszcze chce może pograc w ciągle rozwijany projekt pod tytulem Fallout online, ktory jest polaczeniem mapy F1 i F2 i dziala na oryginalnym silniku. Cala reszta zamiast wzdychac niech lepiej o tym zapomni.

Tak wszyscy psiocza i płaczą o tego oryginalnego fallouta, a nikt z forum nawet w niego nie gra online, gdzie ma swiat, postaci i questy z oryginalow plus do tego zywych graczy z ktorymi moze sie zmierzyc na pustkowiach. Troche takie w sumie smieszne ale mozna sie tego spodziewac. Latwiej siedziec, zbierac pokemony i w przerwach miedzy jednym pokeballem a drugim piszczec, ze oni chca ori F1 i ori F2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...