Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Bagna :banderas:

Jeszcze tylko szesc dni :obama:

Stwierdzenie że gra jest pusta jak MGS jest trochę przesadzone, przecież to są pustkowia.Czy na pustkowiach jest multum ludzi ? Na tym gameplayu jest cos innego... klimat.Muzyka podczas przemierzania bagien i ta mgła, aż nadto powoduje że chcę Fallouta już teraz.

Suteq dokładnie podsumował nowego Fallouta.To będzie Fallout 3.5.Wszystko co było w 3 będzie w 4.I oczywiście konieczne zmiany, takie jak poprawa elementów FPS i głos postaci.Mi to nie przeszkadza, trójkę lubiłem za klimat i świat.To samo będzie w 4.Teraz jestem na 100% że te stracone 2 tygodnie nie będą zmarnowane.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Na Google Play dostępna jest do pobrania oficjalna aplikacja Pip-Boy :

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bethsoft.falloutcompanionapp

 

Jest w niej wersja demonstracyjna w której można obejrzeć mapę i zagrać w gierkę Atomic Command.

 

^_^

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

Boze spadlem z sofy ogladajac jak typ przebiega mape F4 w 11min.

Efekt plywania brak jest taki sam jak podczas biegania jedynie dzwiek zmieniony na pluskajacy XD

Pies wyglada jak lis i ma chyba 5 klatek animacji.

Do tego efekt mgly to juz porazka i brak nawet jakiegokolwiek lekkiego wiatru co moglby ruszyc te powbijane drzewa. RDR wygladalo lepiej? O_O Anyway sterylnosc jak za czasow PS3. To juz teraz wiadomo dlaczego tak szybko gameplaye z sieci znikaja.

Wyleczylem sie z tej gry kiedys tam GOTY zakupie

Edytowane przez zettastrongerleo
Odnośnik do komentarza

Cholera chyba anuluje pre order na wersje konsolowa i biorę na pc. Jeżeli na takim silniku stałych 60 fps nie potrafią wyciągnąć z przyzwoitym draw distance to ta generacja do zaorania:).

 

mam to samo, nie wiem tylko czy wersji na pc nie bedzie sie dalo odsprzedac pozniej normalnie jak wersji konsolowej czy nie bedzie jakiegos kodu aktywacji na necie

Odnośnik do komentarza

Cholera chyba anuluje pre order na wersje konsolowa i biorę na pc. Jeżeli na takim silniku stałych 60 fps nie potrafią wyciągnąć z przyzwoitym draw distance to ta generacja do zaorania:).

 

Ja to się w ogóle dziwię, że w ogóle kupujesz multi konsolowe. Jesteś blacharzem z krwi i kości, lubisz i umiesz grać na taborecie i klawiaturze, masz na bank dobrego kompa to po co przepłacać ?

 

Ja to nawet nie rozważam wersji PC bo nie lubię "feelingu" PC gamingu, a mój komp nie ma grafiki.

 

 

Co do F4 do kupię w okolicach świąt, jak będę miał trochę wolnego i wyjdzie już X patch poprawiających wydajność i bugi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

wersja na pc jest powiazana z kontem steam

 

to kupując pudełko w sklepie używki nie odsprzedam bo kod będzie przypisany do mojego konta steam? nie wiem jak to teraz jest na tych komputerach

 

no tak wygląda teraz pc gaming wczoraj się urodziłeś xD?

 

a tak btw. to ładnie forumek obrzydził fallouta... ale niestety więkoszść to prawda mi już hype spadł 

Odnośnik do komentarza

A są już jakieś materiały video z dobrej jakości z konsol?

Może wstrzymajcie sie jeszcze chwilke, czytałem posty typa który grał na PS4 i pisał, że wcale nie jest tak zle jak to wygląda na screenach, a on przeważnie obiektywnie pisze.

 

No przecież piszę, że się wstrzymuję do końca grudnia ;) 

 

A tak w ogóle to wstrzymuje się nie ze względu na grafę ale mam tyle gier do ogrania na półce, że utrzymam konie, no i jednak nauczony jestem że gierki Bethesdy są znacznie przyjemniejsze po kilku łatkach.

Odnośnik do komentarza

 

Cholera chyba anuluje pre order na wersje konsolowa i biorę na pc. Jeżeli na takim silniku stałych 60 fps nie potrafią wyciągnąć z przyzwoitym draw distance to ta generacja do zaorania:).

Ja to się w ogóle dziwię, że w ogóle kupujesz multi konsolowe. Jesteś blacharzem z krwi i kości, lubisz i umiesz grać na taborecie i klawiaturze, masz na bank dobrego kompa to po co przepłacać ?

 

Ja to nawet nie rozważam wersji PC bo nie lubię "feelingu" PC gamingu, a mój komp nie ma grafiki.

 

 

Co do F4 do kupię w okolicach świąt, jak będę miał trochę wolnego i wyjdzie już X patch poprawiających wydajność i bugi.

F4 na pc nie odsprzedam a kosztuje dużo na premierę. :) na pc planowałem kupić wersje goty na wyprzedaży steam i wtedy z modami przejść jeszcze raz. Nie spodziewałem się jednak tak skuepszczonej wersji na konsole. Mam urlop od 10 listopada 6 dni. Poczekam ba recki w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...