Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

+ Dodał MODERATOR
Ogłoszenie parafialne [taki suchar, bo nowy rząd c'nie]

 

Ok, zaczynam usuwać posty, w międzyczasie z całą gadką typu "iksde" /  "inna pora dnia" - proszę zdupczać tutaj:

 

http://www.psxextreme.info/topic/110561-console-wars-9-pluj%C4%85-na-was-a-wy-si%C4%99-cieszycie/page-1002?do=findComment&comment=3587511

 

Jak skończę usuwać i znowu coś takiego zobaczę, odpowiednio nagrodzę.

Odnośnik do komentarza

"Gra chwalona jest za fantastyczny świat wypełniony masą wyrazistych bohaterów i interesujących lokacji, zachwycający system walki, wybory mające wpływ na całą historię, masę questów i świetną narrację. Wśród wad wymienia się przeciętną oprawę graficzną i problemy z kompanami."

http://naekranie.pl/aktualnosci/rewelacyjne-oceny-gry-fallout-4-759065

 

100h które ucieknie mi z życiorysu nie będzie zmarnowane. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie spotkałem u Bethesdy wyrazistych postaci i zachwycającej walki. Ktoś coś kręci.

 

Zachwycająca walka? - F3, Oblivion, Skyrim. W F4 jeszcze im id Software pomagało

Wyraziste postaci? - .... jakieś były. O, Adoring Fan z Obliviona.

Odnośnik do komentarza

"Nawet teraz, po 70 godzinach gry, za każdym razem ruszam w świat, nie wiedząc, co odnajdę. Mój Pip-Boy pełen jest misji do zrobienia, ale czasem po prostu wybieram kierunek i idę przed siebie, aż coś się wydarzy [...] Niewielu grom udaje się oddać klimat zupełnej wolności, a ta gra jest właśnie jedną z takich."


"
Gdy odkładasz kontroler, myślisz o przyjacielu, którego zdradziłeś, by wkupić się w łaski innego. Myślisz o niesamowitych starciach czy momentach, w których otwierasz szafkę i znajdujesz porzucone rzeczy właściciela - co akurat robił, gdy spadły bomby? W takich chwilach Fallout 4 pokazuje, jak bardzo potrafi być uzależniający."


 

Odnośnik do komentarza

Parę dni temu zacząłem grać w F3. Początek średnio mi się podobał i zastanawiałem się czy jednak nie odpuszczę, ale w końcu pograłem dłużej i jest coraz lepiej. Gra naprawdę wciąga. Tylko jedno ale. Mam wersje GOTY, jest 7 (prawie 8) lat od premiery a gra ma jeszcze pełno bugów, które często psują wrażenie z samej gry...

 

Po F4 pewnie też sięgnę ale założyłem sobie za cel ukończenie przynajmniej F3 a jeśli się uda to i F:NV, przed ruszeniem z "czwórką".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...