Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Była wersja PL Fallout 3 na ps3?

 

 

Była, zresztą nawet fajnie zrobiona.

 

 

Bardzo fajnie - nie miała na ten przykład zestawu trofeów.

 

 

To już inna sprawa, aczkolwiek tak masywna gra zrobiona całkowicie po Polsku to było coś niespotykanego. Chociaż miałem wrażenie, że co drugi NPC mówi tym samym głosem. :P Ale np. Skiba był.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mass Effect na X'ie nie miał przypadkiem dubbingu ?

Jakoś dla mnie w każdej grze bethesdy postacie i ich linie dialogowe były nieme. Głosy były, bo były ale gra aktorska jak dla mnie żadna. Może też biedna mimika twarzy dodatkowo pogłębiała efekt. To był też jeden z głównych powodów czemu nie potrafiłem sie wkręcić w żaden quest w Obku, Skyrim. W Falloutach moze troszke było z tym lepiej, ale mam nadzieje że w czwórce te zmiany w wyglądzie przeprowadzanych dialogów poszło na plus.

Odnośnik do komentarza

też wróciłem pare minut z nocnej premiery i kupiłem ten szajs i zapuściłem instalacje, już 12%... lol bethesda nawet ficzera ps4 z instalką w tle nie umie wykorzystać

 

gdyby nie to że nocna premiera była w empiku na kabatach 500m odemnie to by mi sie nie chciało latać. empik jest w tesco wiec poszedlem zrobić jeszcze zakupy z okazji zakazu handlu w środe. wchodząc zobaczyłem że czeka z 8 osób, więc było na luzie, na samym końcu 5 min przed północą doszło jeszcze z 10 osób, ale i tak dla wszystkich starczyło na luzie, mimo że paru kolesi już robiło w majty że może mają tylko 5 sztuk i trzeba będzie sie bić ;p

 

swoją drogą patrząc na kolejke to 90% fanów fallouta to brodate nerdy i basement dwellery (łączenie ze mną), pozostałe 10% to nerdy zbyt młode żeby mieć brodę. no i była jedna dziewczyna, ale też niestety brodata xD

tylko jedna osoba brała wersje na XO

 

 

no dobra ide patrzeć na postęp isntalacji..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...