Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Kacper nikt nie mówi że ost jest zły. Chodzi po prostu o to, że to jest śmieszne, firma która robi gierki od xx lat chce utrzymać półke AAA a nawet nie stara sie w żaden sposób  w porównaniu do naszej rodzimej firmy, która nie tylko wyciągneła ręce do graczy darmową paczką DLC, częstymi aktualizacjami. Płatne dodatki za niewielkie pieniądze, wypas wydania pudełkowe. Ja rozumiałem kiedyś argument, że rpgi ze sobą sie nie ścierają tak jak FPS'y (COD, Battlefield) ale teraz to już tak troszke wstyd ... 

 

No że tak powiem dosłownie NIC.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Kacper nikt nie mówi że ost jest zły. Chodzi po prostu o to, że to jest śmieszne, firma która robi gierki od xx lat chce utrzymać półke AAA a nawet nie stara sie w żaden sposób  w porównaniu do naszej rodzimej firmy, która nie tylko wyciągneła ręce do graczy darmową paczką DLC, częstymi aktualizacjami. Płatne dodatki za niewielkie pieniądze, wypas wydania pudełkowe. Ja rozumiałem kiedyś argument, że rpgi ze sobą sie nie ścierają tak jak FPS'y (COD, Battlefield) ale teraz to już tak troszke wstyd ... 

 

No że tak powiem dosłownie NIC.

 I tu  jest pies pogrzebany.  Mam nadzieje  ,że bethy się opamięta bo tłumaczenie  ,że  "mody naprawią" i ,lub "To sandbox ,Panie tutaj lepiej się nie da ", od czasu Wiedźmina  przestało  być aktualne .

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

 

no to mamy wyrok - wiedzmin3 wraz z 10 razy większym światem, 100 razy ładniejszym, i żyjącym nie ma praktycznie wcale loadingów oprócz przejścia np na skellige albo teleportu fast travel.

 

a tymczasem to gunwo obesrane z grafą 2006/10 ma takie loadingi przy otwieraniu drzwi? to jest gorsze niż resident evil 2 na PSX

 

A ile w tym Wieśku mesjaszu było otwartych drzwi ? I nie wmówisz mi że jest ich 1000.

Może i świat żyje ale nie ma w nim nic do roboty.Dosłownie NIC.

sam Novigrad to 2000 drzwi
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kiedy grales w Wieska, ale na bagnach juz nie tnie, czasem jak masz deszcz i gruba akcje spadnie rzadko do 25 na sekunde moze dwie i tyle, dodatkowo dzieje sie tak tylko w jednej lokacji, w crapoucie bedziesz mial to losowo podczas potyczek w budynku, serio chcesz to porownywac? Nie wspominam nawet o tym jak ta sraka przepelniona loadingami wyglada w porownaniu do wieska.

 

NO ALE I TAK BEDZIE GOTY C'NIE

 

p2z50hM.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szybko się uwinęli z pierwszym modem poprawiającym grafikę :yao:

http://www.gamerampage.net/all/first-graphic-enhancement-mod-released-for-fallout-4

 

Features:  
- SMAA
- FXAA
- CA
- LUMASHARPEN
- LIFTGAMMAGAIN
- VIBRANCE
- CURVES
- SERPIA
​- DITHER

 

Co prawda to tylko SweetFX, ale Wiesiek 3 po takim zabiegu potrafił wyglądać znacznie lepiej ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

UP Chyba po południu, dokładnej godziny nie podam bo nie wiem.

Mówisz o Wieśku po patchach ? Fallout 4 jest bez patchy i właśnie o takiej wersji Wieśka mówiłem. Fallouta 4 też pewnie poprawią, bo problem z dropem klatek w pomieszczeniach nie jest unikalny a mają go wszyscy.

 

Co nie zmienia faktu, ze w Wiesku takie akcje byly tylko w jednej lokacji :dunno:

 

@Figaro

 

O 14 schodzi embargo, przynajmniej tak mowilo embargo na embargo ktore zeszlo w piatek XD

Odnośnik do komentarza

Czyli dochodzimy do konsensusu.Jak Becia nie naprawi gry na PS4, to użytkownicy konsol Sony się nie licho w(pipi)ią.Gadki o słabości PS3 już nie mogą wykorzystac.

 

Teoretycznie prawda  , jednak  znajać ich ociąganie się przy patchach  to nie liczyłbym na  to ,że wersja GoTY  będzie chodziła  lepiej .. No może ostatecznie wersja na 5 rocznice:)

Odnośnik do komentarza

Bo to będzie dobra gra, ale trzeba zacisnąć zęby a czasem nawet zamknąć oczka xDD Mnie nawet nie zniszczy dzisiejszy zasyp recenzji, a niech nawet będą oceny 3/10, ja zwyczajnie chce post-apokaliptycznie pozwiedzać świat :)

 

...ale jak narazie nie zapowiada się na zwiedzanie bo je.bana ultima nawet nie wysłała paczki :/

Wysyłka jakoś koło 12:00-13:00 z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak klikłem w empiku i piszą że wysyłka po 19 listopada xd mają tam poczucie humoru, euro rtv tez cisza, a ultima ma nocną premiere wiec odbiór przed 24 nie wchodzi w gre u mnie. najwyzej szarpne sie wieczorem do saturna pod domem bo jest ten cały event day one

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...