Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, obejrzalem godzinny lets play z samego początku F4 ogrywany na xone. Graficznie to musicie zobaczyc an zywo, bo grafa jest kulawa jesli chodzi o szczegoly, wszystko jest takie proste i puste no i te drzewa bez cieni ze screenow istnieja naprawde, zwlaszcza jak sie patrzy na to "na zwyo" jak to sie rusza w lets playu. Nie bede spoilerowal, ale powiedzmy ze to co widzieliscie na trailerach, wyjscie z vaulta, powrot do wioski i gadka z robotem to pierwsza godzina gry. Kominy na domach doczytuja sie prawie ze przed samym nosem na konsoli.

 

Ale podoba mi sie, bo to wszystko jest dosyc plastycznie pomyslane jesli chodzi o design, generalnie to taki F3 na lekkich sterydach graficznych wiec mi tam pasi bo na pogromce wieska nie czekalem, jednak jak na 2015 rok to trudno tu mowic o dobrej grafice. Ciesza napewno dynamiczne ciennie, lepsza fizyka rodem z Havok, calosc jest grana przyjemnie i plynnie na ile pokazuje filmik. Fajnie to wyglada jesli ktos nie ma wymagan pod Wiedzmina 3 lub Gta na ultra. Jest falloutowo i to widac na filmiku wiec jestem dobrze nastawiony na sam gameplay.

 

Nie wiem jakie sa opcje konfiguracyjne odnosnie napisow, podczas gry jak sa jakies wazniejsze dialogi, jak wizyta colonela campbella do domu aby ustalic speciala i powiadomic nas o przydziale do vault 111, wtedy napisy sa, podczas rozmowy z roboty gdy wybieramy dialogi nie ma napisow, jak robot sam z siebie do nas gada na dluzej to dialogi sa, jakos tak dziwnie to wyglada.

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Rany boskie, może niech ktoś w końcu da swą opinię po faktycznym graniu, a nie jakieś bezwartościowe komentarze po lets playach.

 

Właśnie coś kulawo z tymi "polskimi" opiniami na tą chwilę. Chyba polskie sklepy wyjątkowo poważnie potraktowały datę premiery. Jutro tutaj będzie dopiero wysyp.

 

Chyba, że Jerome coś napisze, ale on to kupił w Yharnam.

Odnośnik do komentarza

Ja bym z chęcią kupił tego Fallouta ale jak oglądam recki, w których mówią, że bug na bugu, gra się wiesza na wszystkich systemach a potem dają 9/10 to mam mindfucka.

Branża growa rzuca takimi ocenami od początków poprzedniej gen. Kiedyś jak recki wydawane były głównie w czasopismach, to oceny zazwyczaj były adekwatne. Teraz rządzi internet, a portale growe boją się wyłamać bo wiedzą że przy słabej ocenie takiego tytułu naraża się na hejt i klikniecia spadną.

 

 

Przecież ta gra na konsolach działa podobnie do batmana na PC, a gracze i tak zacierają ręce. Gdyby takie (pipi) wypuściła jakakolwiek inną firma, to ludzie zmniejszali by ich z błotem (nawet blizza gracze ostatnio jadą).

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...