Skocz do zawartości

Jurrasic World


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Podbijam.

 

Byłem w imaxie na 3d 4d pierwszy raz. Po pierwsze masa reklam i trailerów. 30 minut można się na seans spóźnić było. Okulary wygodne, plastik ok. Jakość obrazu spoko chociaż ekran mógłby być większy. Fotele i ich drgania / wychyły to pozytywne zaskoczenie chociaż powinny być wygodniejsze (część oparcia na wysokości krzyża jakoś wystawało). Samo 3d w filmie spoko ale zabrakło mi wylatujących z ekranu kul czy odłamków po wybuchach. Efekty atmosferyczne to podmuchy z wiatraków i sporadycznie polewanie wodą,  które można wyłączyć - mi się spodobało. :D Dźwięk bardzo ok.

 

A sam film? Logika i sama fabuła  to :facepalm:  na szczęście są dinozaury, sporo rozwałki i trzęsących się foteli a te czasem potrafią ostro szarpnąć. W zwykłym kinie to takie 5/10 ale jak jesteście nie na czasie i lądujecie w imax dopiero teraz to 7/10. Zakończenie grozi kolejną częścią ale miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. Głupota pogania głupotą i aż mną telepało pod koniec. Film dla 12 latków, sero krwi i ograniczona na maxa fabuła - kiedy dorosły Jurassic Park? 

Odnośnik do komentarza

No dużo Hollywoodzkich zagrywek, głupkowata postać bojącego się murzyna, pseudo filozoficzne poglądy profesora z pierwszych części i twist fabularny z wnuczką starucha = 12 latkowie będą się dobrze bawić. W filmie raczej przemocy czy krwi z odgryzanych rąk się nie zobaczy. Film uratował imax i ich fotele + efekty 4d. Poprzednia część była mocno taka sobie a ta do tv się nadaje na 20 we wtorek. A jest tu koleś co dogaduje się z dinozaurem i niestety końcówka stawia ostateczną kropkę nad i - słabizna!

Odnośnik do komentarza

Byłem przedwczoraj, film jest tragiczny tak samo jako poprzednia część ale to żadne zaskoczenie. Natomiast inna kwestia której nie ogarniam, jakim cudem dwie pierwsze części (trzecia w sumie też) mają tysiąccccccccccccc razy lepiej wyglądające dinozaury niż w tych dwóch ostatnich g.ównach.

 

Pierwszą część oglądam raz rok i serio efekty są do dzisiaj świetne. Może to trochę niedorzeczne ale jestem zwolennikiem teorii, że Spielberg stworzył, wyhodował i nagrał prawdziwe dinozaury :reggie:

 

Szkoda mi tylko Star-Lorda, że parodiuje w takim kale ;/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...