Skocz do zawartości

Nemesis

Jurrasic World

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera 12 czerwca. Zwiastuny są nawet mocne. Producent wykonawczy - Spielberg.

Ja tam się wybieram bo może być dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzialem we wro, jakis juz czas temu, rozwieszone plakaty. Smiechlem gromko. Przeciez to wyglada jakby to byl film o facecie na motorze, dowadzacym banda czterech velociraptorow xD

Jurassic_World_poster.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo tak w gruncie rzeczy jest :P

ja czekam na pierwsze recenzje i opinie, jak beda dobre to za te kody z bideronki za te 15zl sie wybiore - dalej jednak nieufnie podchodze do tych tresowanych dinozaurow i tego turbo madrego twora genetycznego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, ale serio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, ale serio?

no serio, zobacz sobie obojetnie jaki trailer - velocilaptory byly tresowane przez ludzi, glowny zly dinozaur to twor genetyczny - madrzejszy, szybszy, agresywniejszy niz kazdy inny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest sequel, który zakłada, że trzecia część nigdy nie istniała. Czekałem na to 20 lat, bilety na przyszły piątek już zaklepane :)

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

remasterem to można nazwać tegoroczny lineup Sony

W kinematografii mówi się remake 

Swoją drogą dobrze, że krawaciarze z Hollywood nie wpadli na pomysł aby podbijać roździelczość starych hitów i puszczać w kinach za pełną cene :obama:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

remasterem to można nazwać tegoroczny lineup Sony

W kinematografii mówi się remake 

Swoją drogą dobrze, że krawaciarze z Hollywood nie wpadli na pomysł aby podbijać roździelczość starych hitów i puszczać w kinach za pełną cene :obama:

Oczywiście, że na to wpadli. Są filmy odnawiane cyfrowo czy jak to tam nazywają :P

Ja na to się wybieram tak jak na Avengers - dla efektów.

i tu bym nie był tego taki pewien :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest sequel, który zakłada, że trzecia część nigdy nie istniała. Czekałem na to 20 lat, bilety na przyszły piątek już zaklepane :)

No tez wlasnie myslalem, ze to przeciez 20 lat i fajnie bedzie pojsc do kina, tak jak dwie dekady temu kiedy ojciec zabral mnie na seans do kina Slask (wroclawiaki wiedzo) i kiedy doznalem szoku na scenie z brontozaurami. Ale jesli jest tak jak pisze Ficus to :yao:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boże , moje marzenie wreszcie sie spełni. 

W sumie dąłbym sie pociąc nawet za jakis remaster hd starych JP w 3d ale takie coś tez moze być. 

Jeszcze nigdy nie byłem na dinozaurach w kinie. Wielke zazdro tym którzy za małolata na JP byli w kinie.

Chyba każdy fan serii od DeAgostini zrozumie moje podneicenie tematem :D

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem jak najbardziej.

3zew.jpg

• Plusik 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tresowane raptory, towarzyszące swojemu panu na motocyklu, oraz genetycznie zmodyfikowany teropod, porozumiewający się z innym drapieżnymi dinozaurami na pewno zrekompensują niesmak po części trzeciej.

coraz bardziej doceniam że miałem okazję być w 97' w kinie na The Lost World. :fsg:

Image5_(3).jpg

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co bylo w czesci 3, ze jest w stanie to zrekompensowac typ na motorze i 4 velo-ninja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie dąłbym sie pociąc nawet za jakis remaster hd starych JP w 3d ale takie coś tez moze być. 

Jeszcze nigdy nie byłem na dinozaurach w kinie. Wielke zazdro tym którzy za małolata na JP byli w kinie.

Przecież jest, na śmierć o nim zapomniałem. Już ssam :D

25259399413066156896.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co bylo w czesci 3, ze jest w stanie to zrekompensowac typ na motorze i 4 velo-ninja?

sorry, powinienem to napisać bardziej sarkastycznie. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie jakoś ciagle wydaje ze ta nowa czesc ma gorsze efekty niz stare, Jakos daje to po oczach w trailerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze dlatego, ze w pierwszym JP tylko sceny "globalne" z dinozaurami byly komputerowe, cala reszta to stary dobry system z lalkami. W najnowszym zgaduje, ze wiekszosc krecona na niebieskim tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dodatku ( sądząc po trailerach ) efekty specjalne to trzecia liga, w porównaiu z filmami  Marvela.

Edytowane przez chris85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu nawet nie tylko efekty ssą since JP3 (choć tam także było kilka animatronicznych modeli), ale i dobór aktorów:

W dwójce grali m.in.:

Jeff Goldblum

Richard Attenborough

Pete Postlethwaite 

Peter Stormare 

Julia Moore

Vince Vaughn

prawie sami świetni, lub wybitni aktorzy, których godnych następców, poza Samem Neilem w JP3 próżno szukać. :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem jak najbardziej.

3zew.jpg

Ja (pipi)e!!! Kupowałem jak wściekły

Edytowane przez ciwa22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też miałem duuuużo numerów gazetki dinozaury, fajne to było

i kurde jakaś magia w tym roku. normalnie do kina chodze bardzo rzadko. raz na rok jeśli jest LOTR albo hobbit. a jeśli nie ma to raz na kilka lat.

tymczasem w ostatnim miesiącu byłem na

- avengers2 - i bardzo dobrze sie bawiłem

- mad max - też śietnie sie bawiłem

dwie wizyty w kinie na różne filmy to dla mnie nowość***. a teraz zapowiada się że za tydzień znowu pojde do kina na jurrasic world - mimo że tresura raptorów budzi u mnie śmiech ale i tak chcicał bym zobaczyć ten film

*** - nie licze sytuacji gdy byłem 4-5 razy w kinie na 300 w ciągu pary tygodni, w tym dwa razy tego samego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pójdę na to guwno choćby nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież jest, na śmierć o nim zapomniałem. Już ssam :D

25259399413066156896.jpg

Ale mi bardziej jednak chodziło o obejrzenie takiego czegoś na wielkim ekranie ;) Albo chociaż na projektorze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi