Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pierwszy boss za 

 

 

4 razem xD

 

 

Trochę wstyd co?

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

 

Nie no, w sumie spoko jak pierwsze Soulsy, pokryta krysztalami jaszczurke zabiles?

 

 

 

Jeszcze nie proszę pana. Eksploruję High Wall of Lothrick i zamiast przejść przez ścianę na wprost drugiego w tej lokacji ogniska, postanowiłem zejść na dół., gdzie zrushowałem

nieumarlaka na dachu który po chwili zaczął się mutować

, potem zacząłem schodzić na dół, gdzie skosiłem psy i trupy i zobaczyłem na dole jakiegoś

grubasa

więc wróciłem do ogniska żeby zainwestować dusze i teraz chyba do niego wrócę. Dobrze dobrze?

 

ps. Na razie nie mogę założyć ani zbroi, którą zdobyłem, ani miecza, ani tarczy. Tak ma być?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ALE SZTOS :obama::banderas::fsg: :exact:

 

jaszczurka za pierwsyzm, boss za pierwszym, padłem dopiero na

 

 

tym świrze z kataną i padłem na nim jeszcze pare razy, ale firelink mi zalozyl mgle wiec nie chcialo mi sie juz wracac do poprzedniego bonfirea i proboac jeszcze raz

 

 

JAKIE TO SZYBKIE

JAKIE TO DYNAMICZNE

JAKIE TO DOBRE :banderas:

jaki framerate na klocu?

Odnośnik do komentarza

Ten popapraniec z kataną spadł mi w przepaść omg a tak chciałem go uczciwie zbić xd Wyjście do menu zrespawnowało jego itemy. Dobrze, że pewne rzeczy w tej serii nigdy się nie zmieniają.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

ALE SZTOS :obama::banderas::fsg: :exact:

 

jaszczurka za pierwsyzm, boss za pierwszym, padłem dopiero na

 

 

tym świrze z kataną i padłem na nim jeszcze pare razy, ale firelink mi zalozyl mgle wiec nie chcialo mi sie juz wracac do poprzedniego bonfirea i proboac jeszcze raz

 

 

JAKIE TO SZYBKIE

JAKIE TO DYNAMICZNE

JAKIE TO DOBRE :banderas:

jaki framerate na klocu?

 

 

nie mam klatkomierza w oczach, ale jak dla mnie wsio plynne. zadnych zwolnien nie uswiadczam albo zwyczjanie nie widze 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DkS 3 nowy mesjasz coś mi się wydaje. Na pewno trudniejsza niż DkS 1, ale nie trudny przekombinowany jak DkS 2 tylko fajnie trudny. 2 bossów za mną i stoje przed wejściem do 3ciego.

Moim zdaniem początek najtrudniejszy ze wszystkich czesci, wprowadzenia w poprzednich byly bardziej lajtowe niz jaszczurka i pierwszy boss tutaj.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy schodzisz co raz niżej po schodach, zabijasz kolejnych przeciwników, już lekko osr,any bo bez estusów, a tu nagle winda do pierwszego ogniska w lokacji. Dawno nie czułem takiego komfortu w grach, jak po zbliżeniu się do znajomego ogniska.

 

Ja wiem, że dla was, ludzi którzy opykali wcześniej 4 takie gierki, to nic, ale dajcie nacieszyć się dziecku.

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy schodzisz co raz niżej po schodach, zabijasz kolejnych przeciwników, już lekko osr,any bo bez estusów, a tu nagle winda do pierwszego ogniska w lokacji. Dawno nie czułem takiego komfortu w grach, jak po zbliżeniu się do znajomego ogniska.

 

Ja wiem, że dla was, ludzi którzy opykali wcześniej 4 takie gierki, to nic, ale dajcie nacieszyć się dziecku.

 

Miałem tak samo, mimo że to nie moja pierwsza gra od FS. :) 

Odnośnik do komentarza

To uczucie, gdy schodzisz co raz niżej po schodach, zabijasz kolejnych przeciwników, już lekko osr,any bo bez estusów, a tu nagle winda do pierwszego ogniska w lokacji. Dawno nie czułem takiego komfortu w grach, jak po zbliżeniu się do znajomego ogniska.

 

Ja wiem, że dla was, ludzi którzy opykali wcześniej 4 takie gierki, to nic, ale dajcie nacieszyć się dziecku.

Lubie czytać wrażenia ludzi co mają swój pierwszy kontakt z ta seria.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dark Souls II to był mój pierwszy kontakt z tą serią, później ograłem Bloodborne no i zabrałem się za tego mesjasza. Pograłem dwie godziny, wrażenia jak najbardziej na plus. Z tym, że jakoś jest za łatwo jak na soulsy, przeciwnicy padają po góra dwóch ciosach, pierwszy boss i ten lodowy stwór nie sprawił w ogóle problemu. No i dynamika jest bardzo Bloodborne, postać nie rusza się tak ociężale jak w DSII. Pamiętam jak tam sponiewierał mnie pierwszy troll, tutaj na razie idę jak przecinak. Zobaczymy jak dalej ruszy się z trudnością.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem początek najtrudniejszy ze wszystkich czesci, wprowadzenia w poprzednich byly bardziej lajtowe niz jaszczurka i pierwszy boss tutaj.

 

A moim zdecydowanie najłatwiejszy. Demon's Souls i Vanguard, Dark Souls i Asylum Demon, Dark Souls II i Pursuer, wilkołak przeciwko naszej bezbronnej postaci w Bloodborne, a także... Unspeakable Deep z Salt and Sanctuary - wszystko to było trudniejsze i w sumie wszystko, oprócz Pursuera, było zaprojektowane tak, by gracza zabić, w celu zaznajomienia go z Nexusem, Hunter's Dream itp. Tutaj przerośnięty Crystal Lizard padł za pierwszym razem, wystarczyło uciekać na boki, gdy rollował i mieć tarczę w gotowości. Zdecydowanie najłatwiejsze otwarcie Soulsów (choć Iudex uczył mnie pokory, padł dopiero za czwartym podejściem).

 

Lubie czytać wrażenia ludzi co mają swój pierwszy kontakt z ta seria.

 

To klikaj w ten link - http://www.ps3trophyclub.pl/showthread.php?8626-Demon-s-Dark-Souls&p=46171&viewfull=1#post46171

Kumpel w końcu spróbował i na warsztat wziął część pierwszą - śmiesznie się czyta określenia kogoś, kto nie jest wkręcony w temat :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no w sumie na Asylumie też nie "mieliśmy" ginąć tylko spie.przać i moim zdaniem to była bardzo fajna zagrywka od From. Trójka co by nie mówić ma bardzo krótki ale na dłuższą metę przyjemny wstęp, bo przechodzi od razu do sedna i jak będziemy n-ty raz przechodzić ten motyw nie będzie tak nużył.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...