Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zaiste jak ludzie siedza i atakuja inne swiaty. Podziwiam tych niedoyebow bez zycia.

Haha aż tak cię orają?
Nie chodzi o oranie cebulaku tylko przeszkadza w graniu. W Bloodzie bylo tego mniej, w DkS 2 rowniez a tu od zayebania najazdow cwelasow bez innych zajec w zyciu.

 

No spoko Zerom ale to sie napyerdalajcie u siebie na swoich zasadach. Mnie to wgurwia bo trace czas na idiotow.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Ja nawet online nie mogę wejść bo gram w niedoje.baną wersje beta zwaną PC :(

 

No jeszcze mnie minusują. No co ja poradzę że mam problem z tą grą i to na dwóch różnych sprzętach, gdzie jeden nawet podpięty bezposrednio do sieci. Namco jak narazie nic z tym nie robi i coś czuje że szybko nie zrobią.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nawet online nie mogę wejść bo gram w niedoje.baną wersje beta zwaną PC :(

say more bo mam 20h na pc i 0 problemów aludzi online multum .

 

 

Kobik graj bez odpowiednika humanity tej części czyli żaru w polskiej wersji. Przecież wtedy nikt cię nie atakuje :)  W czym problem sam jak muszę miejscówkę trudną oczyścić jak umrę czasem nie przywracam tego ognia aby w spokoju pozbierać itemy?  No chyba że ty non stop coop. Zdradzę ci sekret ta gra ma taki fajny mechanizm jak przyzywasz kogoś do pomocy to wzrasta i to wielokrotnie szansa że ktoś cię najedzie :)  Mnie w sumie prawie tylko komp najeżdża ale jak w jolly pomagałem komuś prawie zawsze zanim na bossa trzeba było jeden lub dwa phantomy zabić.

 

Jak koniecznie chcesz w coopie grę przejść poczekaj może miesiąc a wtedy ci co zostaną będą najeżdżać na wyższym soul level :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Traktuje jako dobry fan w coopie.

 

ornit spoko. Jak lubisz gwalcic meskie poslady to Twoja sprawa ale pedalowania nie toleruje.

 

 

Takie tam. Ledwo wlazlem na mapke (sam) i yeb juz jakis patafian. Gralem w calosc DkS 2 i Blooda i tyle nalotow nie bylo w obu tytulach. Ale spoko kazda pisda do zaoarania.

Edytowane przez KoBik
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pytanie, może głupie, może mądre, nie wiem.

 

Gram sobie mieczem i tarczą, które ulepszyłem na tyle, że w sumie statsy mają lepsze niż wszystko co znajduje. Nie dziwne, skoro ulepszam podstawowy ekwipunek, no ale właśnie - nie tracę czasu ulepszając właśnie go? Na razie na ten miecz nie narzekam, ale czy nie lepiej będzie olać ten miecz i iść w coś innego? A może nie koniecznie?

Odnośnik do komentarza

U mnie to wygląda tak że szybko zmieniłem claymore na zweihandera ze względu na większe obrażenia, później znalazłem BKSa i z kolejnym apgrejdem będzie już lepszy od zwei pod względem damage. Shardów do ulepszania zwykłych broni jest SPORO tak więc możesz sobie spokojnie porobić kilka broni na wyższe poziomy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
say more bo mam 20h na pc i 0 problemów aludzi online multum .

 

Nie no wierzę. Widziałem zresztą gameplay'e ludzi jak ciorają na pc. Niektórzy mają takie problemy jak właśnie ja i nie wiadomo jak na razie z czego to wynika. W poprzednich częściach wszystko chodziło jak w zegarku.

 

Gram sobie mieczem i tarczą, które ulepszyłem na tyle, że w sumie statsy mają lepsze niż wszystko co znajduje. Nie dziwne, skoro ulepszam podstawowy ekwipunek, no ale właśnie - nie tracę czasu ulepszając właśnie go? Na razie na ten miecz nie narzekam, ale czy nie lepiej będzie olać ten miecz i iść w coś innego? A może nie koniecznie? 

 

Nie bój się pakować w bronie które lubisz, potem i tak będziesz miał w brud gemów na to. Kuriozalnie Longsword jest bardzo dobry i podpakowanym spokojnie powinieneś dać radę przejsć grę.

 

 

btw To profilowe xd

xskNuQI.jpg

Odnośnik do komentarza

dzisiaj w anor londo jakiś ku.tas mnie najechał, jak napierdzielalem sie w tych kanałach z dwoma "krokodylami" (chyba najciezsza walka jak dla mnie), już jednego zalatwilem, drugiego zacząłem ciorać, szło mi jak nigdy dotąd (wczesniej chyba z 10 razy probowalem, aż wkoncu zuzylem ember, żeby miec ten kawałek więcej zycia) a tu ten kutas fioletowy na drabinie zjezdza i mnie backstabuje, mysllalem ze wyjde z siebie. ale to byl jakis fucktard lamus, bo udało mi sie rozwalic drugiego krokodyla i jak mu odwinąłem z mojego FUME ULTRA KU.RWA GREAT SWORD to został z 1/5 hp. oczywiscie spierdzielil sie uleczyc i tak w kółko - jeden mój celny strzał i gosciu sie chwiał na nogach. jak mu sie estusy skonczyly to wlazl na drabine (jedyna droga powrotna) i mi blokował droge spychając mnie w dół i tak chyba przez 10 minut pisda yebana. to mysle zaczekam sobie na niego pod drabiną, mam czas. to ten ch uj specjalnie wlazil na samą góre i jak juz myslalem ze sie chce trzaskac na górze to ten znowu na nią wlazil i mnie blokowal. i tak kilka razy. wkoncu usiadlem sobie pod drabiną i czekam az sam sobie pójdzie. a tu nagle yeb - gościu chyba chcial poprowokować znowu i jak zchodzil na drabine to spadł xd

 

 

 

a teraz najlepsze:

 

 

gosciu nazywał sie PraiseTheSun :kaz:  :dynia:

 

 

edit: taka sprawa, są jacyś swiatowo znani wymiatacze w serie souls-like? tak jak np shinobier był w ninja gaiden ?

Buhahaha!Fajne story. Uśmiałem się jak norka! :dynia:

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś, gdzie (jeśli w ogóle występuje) można znaleźć Black Knight Halberd? Bo znalazłem parę Twinkling Titanite (znalazłem Katedrę, dzięki za wskazówki) i tak chomikuję na jakąś godną broń :)

 

EDIT: @Jerome - fajne żelastwo, wygląda jak jakiś custom-made, przez te brzegi to pewnie bleeding wrzuca, czy nie?:)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

To legendarny Morion Blade z Demonsow, tylko tutaj wyglada inaczej. Mimo, ze zrobilem go na maxa to nie powalcze nim w tej chwili bo scaling C do STR i D do DEX. Ma Bleed w bonusie i jest to idealna bron pod Hyper Mode, bo przy 30% zycia lub mniej zwieksza swoja moc o 60% jak dobrze pamietam. W kombinacji z Red Tearingiem ladnie moze zaskoczyc :)

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś, gdzie (jeśli w ogóle występuje) można znaleźć Black Knight Halberd? Bo znalazłem parę Twinkling Titanite (znalazłem Katedrę, dzięki za wskazówki) i tak chomikuję na jakąś godną broń :)

 

EDIT: @Jerome - fajne żelastwo, wygląda jak jakiś custom-made, przez te brzegi to pewnie bleeding wrzuca, czy nie?:)

dzis znalazlem w lokacji z jednym bossem
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...