Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Mordy, Mordeczki i wy SCRUB'y! Dziś robimy FC na PS4. Kto jest chętny? Mordeks Edri i ja będziemy hostować. Strim będzie też.

SL(czyli lvl postaci)Obojętny Gramy z hasłem: dupa

 

Czas ok 21 czasu PL.

Arena: PIERWSZE OGNISKO W DRUGIEJ LOKACJI- czyli MUR!

Znaki kładziemy na drewnianej kładce obok schodów.

 

WSZYSCY MILE WIDZIANI!

Gramy dla zabawy. Bez ciśnien i marudzenia.

 

Kto chętny niech przybywa. Roześlijcie info w świat:)

Odnośnik do komentarza

Ukyo pewnie tez dzis trzepnie platynke. Ogolnie to nie jest trudna dla kogos kto ma doswiadczenie w serii, NG+ i NG++ zajely mi jakies 10-15 godzin :dunno:

 

Wpadlem przed chwila do fight clubu i ... rozyebaem FC w drobny mak xd - filmik bez edycji etc.

 

 

Musze chyba wylaczyc cross-region matchmaking bo lekkie lagi mialem.

 

@bokser

 

Haslo: dupa? xD

 

lol, identyczne jakiego my uzywamy, mozliwe ze sie pojawie na kilka walk :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dziad pi.erdolony siwy i jego rumak, ostra walka, pierwsza z którą się umęczyłem konkretniej. 

O dziwo nie druga faza była cięższa, tylko atak smoka gdy wznosił się w powietrze i zaczynał ziać ogniem - ani razu nie udało mi się tego całkowicie uniknąć, zazwyczaj gdzieś 1/3 hp mi zostawała po tym a często w trakcie tego ataku zaliczałem zgona. W końcu rozgryzłem jak go nie prowokować do tego ataku, ale zapytam na kolejne przejścia - jak przed tym spie.rdolić ? rolki ani sprint w żadnym kierunku i nie szło tego uniknąć.

 

Odnośnik do komentarza

Gram sobie powoli, jakos ostatnio brak weny. Pewnie przez czeste najazdynze strony innych graczy. PvP zupelnie mnie nie interesuje, wiec moja gra wyglada w ten sposob ze po pokonaniu bossa albo sie zabijam, albo podczas najazdu po prostu czekam az mnie utluka jak jestem blisko ogniska, albo robie force quit jak gdzies daleko. Laga mam takiego, ze postacie plywaja w powietrzu. Szkoda troche, bo gra jest super, ale troche mnie ten element denerwuje. Nie moge pozbierac nic od najezdzajacych NPCkow i nie mam tez pomocy w postaci wiekszej ilosci HP :(

 

Poza tym katana ma krotki zasieg, a Farron's Greatsword to kupa. I Cathedral Knights z Greatswordem to jakies przegiecie pyty. Zero opoznienia po atakach.

 

Nie mniej odwiedzilem ostatnio ta smocza miejscowke i ide dalej... powoli.

Odnośnik do komentarza

Gram sobie powoli, jakos ostatnio brak weny. Pewnie przez czeste najazdynze strony innych graczy. PvP zupelnie mnie nie interesuje, wiec moja gra wyglada w ten sposob ze po pokonaniu bossa albo sie zabijam, albo podczas najazdu po prostu czekam az mnie utluka jak jestem blisko ogniska, albo robie force quit jak gdzies daleko. Laga mam takiego, ze postacie plywaja w powietrzu. Szkoda troche, bo gra jest super, ale troche mnie ten element denerwuje. Nie moge pozbierac nic od najezdzajacych NPCkow i nie mam tez pomocy w postaci wiekszej ilosci HP :(

 

 

no to przejdź w tryb offline w opcjach

Odnośnik do komentarza

 

Gram sobie powoli, jakos ostatnio brak weny. Pewnie przez czeste najazdynze strony innych graczy. PvP zupelnie mnie nie interesuje, wiec moja gra wyglada w ten sposob ze po pokonaniu bossa albo sie zabijam, albo podczas najazdu po prostu czekam az mnie utluka jak jestem blisko ogniska, albo robie force quit jak gdzies daleko. Laga mam takiego, ze postacie plywaja w powietrzu. Szkoda troche, bo gra jest super, ale troche mnie ten element denerwuje. Nie moge pozbierac nic od najezdzajacych NPCkow i nie mam tez pomocy w postaci wiekszej ilosci HP :(

 

no to przejdź w tryb offline w opcjach

Ale wtedy chyba nie widac podpowiedzi? A z tych czesto korzystam, bo nie trafilem na wiele trollowych ;)
Odnośnik do komentarza

 fight cluby w ds i podstawowy manewr czyli turlanie się po ziemi.

 

turlut turlut turlut :dog:

hyyy trultut   :dog:


turlut agh!!! turlut turlut  :dog:

 

turlut turlut  :dog:

 

 

turlut   :dog:

dydydydy

turlut turlut  :dog:

hyyy!


aghhh!!

turlut  :dog:

 

 

to się powinno nazywac rolling club
 

 

szkoda ze system walki jest taki ubogi i opiera się glownie na 2-3 ruchach, na dluzsza mete zaczyna wyglądać to komicznie

 

no ale ninja gaiden to to nie jest :D

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ukyo pewnie tez dzis trzepnie platynke. Ogolnie to nie jest trudna dla kogos kto ma doswiadczenie w serii, NG+ i NG++ zajely mi jakies 10-15 godzin :dunno:

 

Wpadlem przed chwila do fight clubu i ... rozyebaem FC w drobny mak xd - filmik bez edycji etc.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9RWwn06jMqs

 

Musze chyba wylaczyc cross-region matchmaking bo lekkie lagi mialem.

 

@bokser

 

Haslo: dupa? xD

 

lol, identyczne jakiego my uzywamy, mozliwe ze sie pojawie na kilka walk :)

walki fajne. Zapraszamy następnym razem:)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...