Skocz do zawartości

ReCore


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

no i dupa paczki ms wysyła dopiero dzisiaj . Fakt że taniej i darmowy kurier ups ale niestety dzisiaj z holandii dopiero paczka ups'em wychodzi więc recore dojdzie pewnie do wtorku / środy. Z Forzą i girsami będzie tak samo pewnie . Większość pewnie to nie rusza ale dla osoby co wszystko musi na PREMIERĘ to dramat ;)

 

Chociaż teraz zauważyłem jest napisane 

Scheduled Delivery: Monday, 09/19/2016, By End of Day Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Póki co 35 sekundowe loading przy przejściu między sekcjami mapy, no ku,rwa xD

 

A tak poza tym bardzo fajna gierka póki co, muzyka, sterowanie widoczki spoko. Gra chodzi stabilnie chociaż ogólnie grafika to późny xbox360, gameplay to mix strzelania, skakania i craftingu, są dungeony z nagrodami no taka trochę zelda, joule jest urocza

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ktoś już ograł co nieco i może opisać wrażenia? Gameplay pewnie jest mocarny, tylko ciekawią mnie te loadingi i bugi, czy faktycznie jest tak kiepsko z tym.

 

Blant jak przejdziesz to chętnie odkupie ją od Ciebie.

spoko wpierw gra musi

1. do mnie dojechać

2. Muszę ją przejść

 

Pewnie pod koniec września początek października pchli targ i cebulka

Odnośnik do komentarza

Dobra po 6h spędzonych z grą mogę powiedzieć, że gra całkiem wciąga. Głównym rdzeniem (he he he) rozgrywki jest bieganie i strzelanie do kolorowych mecha-pająków czy innych goryli oraz eksploracja środowiska w celu zbierania jakiegoś smiecia aby upgradować naszych towarzyszy. Gra nie robi dobrego pierwszego wrażenia, loadingi są koszmarnie długie a grafika niezachwyca. Za to widoczki przykuwają oko a muzyka jest bardzo smakowita, sterowanie jest proste i płynne wręcz bym uzył słowa responsywne. Gra od początku daje nam do dyspozycji double jumpa a dziewczyna nie uczy się nowych skilli w trakcie gry ale za to do drużyny wskakują inne roboty, które mają inne własciwosci przydatne przy eksploracji tj pająk, który może nas zabrać po szynach, które są na scianach, sufitach itp oraz goryl, który rozdupca sciany i inne takie takie. Proste i zrozumiałe, kompanów można mieć ze sobą dwóch naraz co czasem powoduje problemy bo chcą zwiedzać i szukać znajdziek czy potrzebnych do progresu rdzeni zdarza się, że koniecznie jest użycie innego pomocnika niż tego, którego mamy akurat po ręką a jak mówiłem loadingi bolą i wracanie do naszego mothershipa aby zmienić drużyne jest upierdliwe, co do loadingu to liczyłem na początku i wyszło 35 sekund przy przejsciu do innej sekcji a już loading przez fast travel (raczej sloooooow travel) to spokojnie minuta jak nie więcej także bardzo średnio, ale grałem już w Bloodobrne przed patchem gdzie marnowałem na każdej smierci 40 sekund a tutaj nie ginie się tak często więc można na to lekko przymknąć oko (ale i tak wkur,wia, polecam mieć forumka pod ręką do przeglądania w trakcie ładowania). Czyli tak mamy strzelanie, skakanie i crafting elementów z których składają się nasi podopieczi dzięki czemu chłopaki są mocniejsze i rozdają wpier.doli jak się patrzy, do tego dochodzą dungeony z nagrodami i bieganie po pustkowiach.

 

Rekorki to serio gra to najmocniejsze 6/10 w historii i naprawdę zdumiewają mnie oceny na poziomie 4/10 jaką wręczył Destructoid, takie oceny to dla niegrywalnych crapów sie wystawia a nie całkiem pomysłowej pamietającej fajne czasy PS2 gierce action adventure, wiecie jak to z journalistami jest.

 

Mi się gra fajnie, do tego cena jest przystępna nie ma co narzekać zbytnio. Spodziewałem się gry na 7 i taką dostałem przynajmniej nie kłamali jak twórcy No Man's Sky.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Oglądałem wczoraj trochę materiałów i wygląda to bardzo fajnie. Oceny na poziomie 7 to przecież żaden crap i weźmy pod uwagę, że takich gierek już dawno nie było więc i powrót do gatunku musiał dzisiaj się nieco odbić w oczach recenzentów. Kto lubi takie gierki to założę się, że ReCore mocno zyskuje. Dlatego poczekam aż stanieje do pułapu 80-90 zeta. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj wersje cyfrową, gram na PC i gra super zoptymalizowana 30 min pobierania 10GB i wszystko śmiga aż miło ;). Wszystko na Full. Mu się gra podoba, dostałem to czego chciałem ;). Czekam na FH3 i GoW4 ;) oby były tak samo dobrze zoptymalizowane.

P.S.

Jak komuś nie zależy na pudle polecam cyfrę, po porównaniu wersji XB1 vs. PC, chyba zostanę przy mojej wersji PC. Scorpion mam już u siebie w domu ;).

Odnośnik do komentarza

Po kilku kolejnych godzinach doszedłem do finałowej lokacji w której wku,rwiło mnie to, ze musze szukać jakiś guwien do (rdzeni dokładnie) do dalszego progresu, rdzenie są rozsiane w dungeonach albo w zakamarkach lokacji przez mi trochę wydłużą sztucznie gre i to chyba był ten zarzut wobec gry od backtracking. No trochę w ch,uja poleceili nie powiem.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę. Gra mocno średnia. Fajnie się strzela i eksploruje ale za duzo rzeczy przeszkadza.

 

Pomijając grafike bo to rzecz względna to technicznie gra jest po proatu zła. Loadingi po śmierci albo przy przejsciach na mapie ( dosyć częstych ) wkurzają, mało czytelna na początku (o co chodzi jak coś zrobić ) oraz taka oldschoolowa ale nie w dobrym tego słowa znaczeniu. Królestwo dla lubiących zbierać. Szczególnie dla fanów nintendo bo to troszkę gra której bym się spodziewał na wii u i graficznie też pasuje;)

 

Ja ogram ale będę to robił partiami bo po 2 h gra zaczuna nudzić to ten rodzaj gry co smakuje najlepiej w małych dawkach. Za bardzo gameplay jest monotonny aby przy dłuższym posiedzeniu nie nudzić.

 

P.s. na razie bajecznie prosta gra prawie 0 wyzwania. Jedynie śmierć na bossie drugim bo nie skumalem jak wyciągać rdzeń :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...