Jump to content

Sign in to follow this  
Guest DonSterydo

ReCore

Recommended Posts

Po kilku kolejnych godzinach doszedłem do finałowej lokacji w której wku,rwiło mnie to, ze musze szukać jakiś guwien do (rdzeni dokładnie) do dalszego progresu, rdzenie są rozsiane w dungeonach albo w zakamarkach lokacji przez mi trochę wydłużą sztucznie gre i to chyba był ten zarzut wobec gry od backtracking. No trochę w ch,uja poleceili nie powiem.

Pograłem trochę. Gra mocno średnia. Fajnie się strzela i eksploruje ale za duzo rzeczy przeszkadza.

Pomijając grafike bo to rzecz względna to technicznie gra jest po proatu zła. Loadingi po śmierci albo przy przejsciach na mapie ( dosyć częstych ) wkurzają, mało czytelna na początku (o co chodzi jak coś zrobić ) oraz taka oldschoolowa ale nie w dobrym tego słowa znaczeniu. Królestwo dla lubiących zbierać. Szczególnie dla fanów nintendo bo to troszkę gra której bym się spodziewał na wii u i graficznie też pasuje;)

Ja ogram ale będę to robił partiami bo po 2 h gra zaczuna nudzić to ten rodzaj gry co smakuje najlepiej w małych dawkach. Za bardzo gameplay jest monotonny aby przy dłuższym posiedzeniu nie nudzić.

P.s. na razie bajecznie prosta gra prawie 0 wyzwania. Jedynie śmierć na bossie drugim bo nie skumalem jak wyciągać rdzeń :)

Mnie wkur,wila końcówka. Wbijam się na wieżę i co piętro okazuje się ze musze wracac na mapę zbierać rdzenie w dungeonach. Nosz (pipi) kto to wymyślił czuje blanti ze dasz sobie tam spokój

mam 100 k gs a na xbox live ponad 350 gier zagranych chociaż raz więc nie miałem tak wcześniej :D Gdybym nie miał to bym miał 200 k gs minimum 

ReCore właśnie przypomina jakąś gierkę z pokolenia Dreamcast albo GameCube - kojarzy mi się trochę z taką gierką P.N.03 - kojarzycie? Jest tania nawet jak na premierę dlatego zastanawiam się nad kupnem niedługo. Podoba mi  się takie zbieranie. Jak pisze blant, gierka na posiedzienia 1.5-2h. Tyle wystarczy. 

Edited by Nemesis

Guest DonSterydo

Poczekaj 2 tygodnie i z 10 obiegu dostaniesz po Blantmanie za 40 zł ;)

No w sumie racja. Premierowo to chyba wołali za nią 130 zeta. I taki system sprzedawania gier u M$ mi się podoba. Sony niezależnie od jakości, oczekiwań i popytu w PL wyceniłoby na 249 zeta. 

Edited by Nemesis

Guest DonSterydo

Cena akurat nie jest tak istotna jak to, że na premierę nie powinno być większych niedoróbek technicznych, a ta gra została ewidentnie wydana za szybko. Albo po prostu devi są słabi, to w końcu Japończycy ;)

No nie dokońca bo Armature to amerykanie, który robili to w wspólpracy z studiem Inafune i wczesniej zajmowali się portami na inne konsole chociażby kolekcje MGSa czy Borderlandów na current geny. Myślę, że jeszcze dodatkowy rok developingu by się przydał tej grze.

Guest Kasias

No w sumie racja. Premierowo to chyba wołali za nią 130 zeta. I taki system sprzedawania gier u M$ mi się podoba. Sony niezależnie od jakości, oczekiwań i popytu w PL wyceniłoby na 249 zeta. 

Nieprawda. Ratchet & Clank czy Gravity Rush kosztowały na premierę 149 zł i są nieporównywalnie lepsze jakościowo od ReCore.

Nieprawda. Ratchet & Clank czy Gravity Rush kosztowały na premierę 149 zł i są nieporównywalnie lepsze jakościowo od ReCore.

z tym, że Ratchet to remake, a Gravity Rush to port 

więc ogólny koszt produkcji jest znacznie niższy (odchodzi długotrwały i żmudny etap prepdrodukcji)

Guest Kasias

No ale cena ReCore wynika z jego stosunkowo niskiej jakości na wielu polach, skoro mowa o grze pudełkowej. W ogóle to szkoda, że tak wyszło. Na E3 2015 przy tym renderze narracja była taka, że będzie to następna wielka seria dla Xboksa. Rok później już tak fajnie nie było, niestety.

Nie ma co rozmawiać z betonem . 

Ja, Kasias, przysięgam wierność marce PlayStation!

Ciekawe co szuka tu ktoś nie grający na xbox one ... A wiem ? Zaczepki 

• Upvote 1

Mi się gra podoba i to bardzo, dla mnie osobiście gra 8/10. Nie mam z nią żadnych problemów na PC. Śmiga super w 60FPS-ach jeśli kogoś to wogóle interesuje. Problemów loadingów nie mam, czekam z 5-12 sek max.

Guest DonSterydo

Piątego będzie drugi patch poprawiający loadingi, bugi i jakieś poprawki graficzne.

Niech łatają bo z chęcią ogram tego szpila. Do tych co grali, w drugiej połowie gry naprawdę jest taki chamski backtracking czy pismaki przesadzają?

Tak. Kończysz grę ale nie możesz progresu pchać dalej bo musisz wracać i szukać rdzeni po dungeonach lub lokacjach

A jak będę starał się dużo/wszystko co możliwe zbierać od razu to też będzie tyle tego farmienia na koniec?