Jump to content
Sign in to follow this  
Guest DonSterydo

ReCore

Recommended Posts

Łe to nie jest tak źle. W takich gierkach i tak zawsze staram się wsio lub prawie wsio zbierać. Jak popruszy śnieżek to zapuszczę się w te piaski.

Guest DonSterydo

Dobrze wiedzieć, że w grze o zbieractwie trzeba zbierać aby ukończyć grę ;) Ale rozumiem, że jak ktoś nie specjalnie się interesował grą i chciał ją przejść na 6h to mógł się naciąć.

PS. Bluber napisz bez spoilerów co dokładnie trzeba skompletować przed ukończeniem gry, pewnie jakieś specjalne rdzenie?

W grze zbierasz rdzenie które otwierają ci dostęp do dalszych lokacji i dungeonów, ale żeby wejść na końcowa wieżę potrzebujesz ich 20 i potem po 5 więcej na każde piętro o czym gra wcześniej nie informuje a dungeonach znajdujesz max 2 lub 3 rdzenie ale tylko jak wymaksujesz dany dungeon bo one mają dodatkowe zadania jak tam przejście go na czas itp

Nienawidzę przechodzić/grać na czas. Bez tego nie da rady zebrać potrzebnej ilości rdzeni?

Nienawidzę przechodzić/grać na czas. Bez tego nie da rady zebrać potrzebnej ilości rdzeni?

Tak oczywiscie, to jest tylko poboczne zadanie - taki dodatkowy task w obrębie dungeona, który otwiera na koncu "bramki" z lepszymi nagrodami oraz własnie rdzeniami, ale spokojnie możesz je zdobyć gdzie indziej przez eksploracje czy walki z minibossami. 

• Upvote 1

Guest DonSterydo

Dzisiaj wychodzi większy patch do gry poprawiający między innymi loadingi w grze. Sprawdzę wieczorkiem albo w weekend.

Edited by DonSterydo

Guest DonSterydo

Na gafie znalazłem taką "wyliczankę" jeśli chodzi o poprawę loadingów na Xone:

Loading times differ, but roughly 30 - 75% better depending on the area: Crawler = 5 - 20, Eden Tower = 5 - 10, Lonely Basin = 25 - 35, Dungeons = 10 - 20 Cradle and Shifting Sands = 55 - 65 seconds. These are all on the OG Xbox One.

Guest DonSterydo

Zrobiłem trial i tak jak wynika z recek najsłabszą stroną jest warstwa techniczna. Na pustyni brakuje efektów jakiegoś pyłu itp. co by nie wydawała się taka pusta i martwa. Brak odpowiedniego dopieszczenia tego aspektu gry, wszystko jest takie surowe. Sama Joule i Maack fajnie wykonani i jako specyficzny duet budzą sympatię już od samego początku. Co mnie pozytywnie zaskoczyło, to implementacja tej mini gierki z wyciąganiem rdzeni z przeciwników w trakcie potyczek - dodaje sporo dynamiki rozgrywce. Żadnych długich loadingów nie uświadczyłem, wejście i wyjście z Crawlera to kwestia kilku sekund, nie miałem jednak okazji zginąć ;)

Większość muktiolatform jest gorszej jakości, niż wersję na ps4 i zdarzaja się perełki w jakości HD ready. Przeważnie, ex na xone wygląda porządnie, ale też znajdziesz parę wyjątków.

Na XBL jest 30 minutowe demo, fajny klimacik, muzyka i staroszkolny gameplay, nawet ładne ale technicznie gra jest zwalona.

Czy w Recore są polskie napisy czy gra jest w całości po angielsku?

No właśnie, jest englisz, a przecież polska wersja była ponoć potwierdzona przez M$. Ktoś wie co  się stało?

Nic nikt nie potwierdzał, chyba że chodzi o osoby zajmujące się profilem Xbox Polska na Facebooku, które nie mają pełnej wiedzy w takich sprawach (twierdzili chociażby, że Forza Horizon 3 dostanie polski dubbing). Jedynie przez jakiś czas na stronie sklepu Microsoftu wyświetlał się 'polski' w obsługiwanych językach, ale to był błąd techniczny.

Edited by Vexilium
  • Upvote 1

Chyba, że tak. Wyczytałem w kilku miejscach, że wersja PL jest potwierdzona ale możliwe, że ten błąd na stronie M$ wprowadził zamieszanie. Dzięki za wyjaśnienie :-) 

Łał, dali cz8łga, teraz to już na pewno kupię tą grę. XD

A mi się demo nawet podoba i mocno zastanawiam się nad pełną wersją, zwłaszcza za 70zł na promocji.

Cała gra ma takie szaro-piaskowe barwy czy jest jakaś różnorodność?