Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Niestety mam dziwne przeczucie że nic z tego nie będzie. Wszystko jest tak jakoś po amatorsku przygotowane. Choć chce się mylić

 

No najbardziej rozpie.rdala mnie fakt tego, że jednym z streach goali jest ragdoll, zapłaccie nam 7 milionów to wrzucimy jak nie to nie. Serio rozumiem ks, małe indie studia itp, ale nie kurde gierke legende i jeszcze wspieraną przez sony trochę załosnie się to prezentuje. 

 

b901266045d9c61bab059bd3b250389c_origina

Odnośnik do komentarza

Wiesz nawet nie chodzi o presje, ale po(pipi)alo ich do reszty. Po pierwsze to juz nie te czasy, zeby Shenmue moglo wycisnac cos nowatorskiego, po drugie odnosze wrazenie, ze projekt za bardzo chce byc hipsterowy. Kolejnym problemem na nie jest fakt, ze ludzie podorastali, pojawilo sie nowe pokolenie lub dwa i oni chca im teraz wcisnac scisle powiazana ze soba kontynuacje serii od 3+ filmiki z reszty? Przeciez to nie przejdzie. Niby starsi gracze kreca hype ale jak dla mnie to (pipi)e. Gralem w jedynke wieki temu, w dwojke w ogole i niby po co mialbym kupowac kontynuacje na wpol zapomnianej a na wpol niezanej mi serii? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiesz co siedzi w głowie Yu, nie możesz zakładać, że nie uda mu się zrobić znowu czegoś nowatorskiego, przez 14 lat może człowiekowi przyjść do głowy masę fajnych pomysłów. Wystarczy, że podejrzy kilka ostatni dobrych produkcji dorzuci do tego swoje pomysły i już może być epicko, silnik UE4 świetnie pasuje do Shenmue i jest darmowy przypominam, że Wiedźmin 2 miał budżet wysokości 10 baniek więc jak się chce to można. Co masz na myśli mówiąc, że projekt chce być hipsterowy ?! Yu wie dla kogo robi grę, nie robi jej dla dzisiejszych graczy tylko dla fanów a przy okazji chce spróbować z młodym pokoleniem a może się uda, nie pomyślałeś o tym? Gość stawia wszystko na jedną kartę, widzisz nie jesteś fanem więc nie do Ciebie jest ten projekt  skierowany, po za tym jest duża szansa, że SEGA obudzi się i wyda Shenmue 1/2 w HD to sobie nadrobisz zaległości a jakie nie to będzie streszczenie przy okazji Shenmue 3, po za tym jeżeli gra im wyjdzie tak jak zawsze im wychodziła bo przypominam Yu Suzuki nie ma na koncie (pipi)owych gier, to prasa/hype zrobi swoje :) 

Odnośnik do komentarza

Przecież ten KS to chwyt marketingowy, te strechgoale są wyciągnięte z dupy, ot żeby zachęcić ludzi do wpłacania kasy. Jestem pewny, że wszystko co tam jest wymienione trafi do ostatecznej wersji gry, nawet jak do nich nie doczłapią.

A czy będzie drewno czy nie - szczerze mowiac dla mnie bez roznicy. Tzn. jasne, chcialbym, zeby prezentowalo sie to godnie obecnej generacji ale szczerze to nie oczekuje poziomu wyższego niż remastery gier z PS2. Niemniej ograłem już tyle niedorobionych japońskich perełek, że nawet jak będzie wyglądać jak kupa, to i tak nie zepsuje mi to odbioru fabuły i klimatu.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem grafika i animacja będzie przyzwoita, w końcu to silnik UE4, wydaje mi się też, że dopiero za rok dostaniemy jakiś konkretny zarys jak ta gra faktycznie będzie wyglądać. Póki co dają bo dać coś muszą, ale spokojnie też nie oczekuje jakiś cudów, czas i brak kasy zrobił swoje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...