Skocz do zawartości

Shenmue 3


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

Reakcja gostków z Gametrailers bezcenna:

 

 

 

Możliwe,że te 30$ to tylko dla osób wspierających na Kickstarterze,a sama wersja sklepowa będzie miała wyższą cenę.

 

Najlepsza reakcja jest tej babki, nie wie o co chodzi, ale dolaczy do chlopakow i poudaje troche (w koncu za to jej placa) :yao:

 

Sama zapowiedz to byla istna megatona, troche mnie zdenerwowalo ze Sony zamiast udowodnic jacy to oni sa #the4players i zafundowac calosc, woleli zaprezentowac kickstartera :facepalmz:

 

No ale nie ma co sie smutac, na poczatku nie moglem uwierzyc w to co widzialem :obama: Ale jak juz do mnie dotarlo to wow... tyle lat i wreszcie poznam dalsza czesc sagi Ryo, niesamowite uczucie, ciezkie do opisania i chyba tylko wieloletni fani ktorzy wciaz mieli nadzieje moga to zrozumiec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pamiętajcie, że to zasługa moja i mojego ołtarzyka na stareńkim PSX. Całą noc tak te gierki leżały (ok, dalej leża bo nie chce mi sie ich odkładać)

 

QcxPbOT.jpg

 

A tak bardziej serio - niesamowicie się ciesze, że w koncu Shenmue zostało odkopane, w koncu coś się dzieje w kierunku kontynuacji. To nic, ze gierka wyjdzie pod koniec generacji - wazne, ze powstaje. wow. best e3 ever

Odnośnik do komentarza

Ok, zejdzmy na ziemie.

 

UE4 daje niesamowite mozliwosci, a ten bardzo bardzo bardzo wczesny build wyglada... zle, bardzo zle.

Do tego twarz Ryo jest zupelnie inna niz kiedys.

Powinnismy sie obawiac?

 

Ale czego obawiac? Tego ze cos co zostalo zrobione na szybko za drobne z portmonetki nie wyglada jak cos co bedzie dopiero robione na normalnym budzecie? Z reguly jak sie ujawnia takie projekty to w ogole nic nie jest pokazywane tylko jakies concept arty i tyle. Mysle ze to mialo na celu pokazac tylko ze: "tak, to sie naprawde dzieje, tutaj macie szybki dowod, a teraz dajcie pieniazki i pozwolcie mi robic swoje".

Odnośnik do komentarza

Sceptycznie podejście nie jest wcale złym rozwiązaniem w przypadku tego projektu.

Jestem nim mega podjarany, chyba jak wszyscy, którzy kilkanaście lat temu zagłębiali się w tą sagę i nie przestali mieć nadziei na jej zakończenie. Jak widać opłaciło się. Jest szansa, że nasze najskrytsze gamingowe marzenie może się ziścić. Poczekajmy z ocenianiem samej gry, wyglądu postaci etc. póki nie pokażą nam jakichś konkretów. Biorąc pod uwagę fakt ile czekaliśmy na taką informację - tm na jakieś trailery/konkrety na pewno przyjdzie nam znowu poczekać.

A ze względu na budżet nie spodziewam się zbyt otwartego świata, na pewno będą musieli iść na jakieś kompromisy. W końcu zawsze najważniejsza była tu historia.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Yeti jeszcze jeden tekst rodem z CW o zlodziejach tutaj palniesz i pozegnasz sie na chwile z forum. Temat przenioslem i nie spinajcie juz tylka o taka bzdure.

 

@Hum

 

Sceptyczne podejscie z reguly nie jest zlym rozwiazaniem w przypadku tej branzy, ale poki co poczekam na jakis faktyczny material zanim zaczne miec obawy, na razie ciesze sie ze w ogole to powstaje, bardziej jara mnie koncept zamkniecia historii Ryo niz grafa wiec pewnie bede dosc lagodny na wszelakie materialy, od razu sie moze przyznam. :D

 

Kiedys mialem nawet nadzieje na jakis komiks, visual novel, cokolwiek byle by tylko poznac zwienczenie :dunno:

Odnośnik do komentarza

Co to za wybieranie które gry są multi a ktore eks. To teraz przenoscie wszystkie te podane wyżej przez Ficusia do multiplatform. Ma byc jednakowe traktowanie.

no spoko ale wtedy prawie 1/2 tematów z działu ps4 też powinna polecieć do multiplatform, takie czasy, że nawet sony wydaje exy na sprzęty MSu  :)

 

Co do S3 to droga daleka do premiery, przypomina mi to zapowiedź w stylu Agenta, pokażemy logo i że coś tam niby robimy, obstawiam 2017-2018.

Odnośnik do komentarza

 

Co to za wybieranie które gry są multi a ktore eks. To teraz przenoscie wszystkie te podane wyżej przez Ficusia do multiplatform. Ma byc jednakowe traktowanie.

no spoko ale wtedy prawie 1/2 tematów z działu ps4 też powinna polecieć do multiplatform, takie czasy, że nawet sony wydaje exy na sprzęty MSu   :)

 

Co do S3 to droga daleka do premiery, przypomina mi to zapowiedź w stylu Agenta, pokażemy logo i że coś tam niby robimy, obstawiam 2017-2018.

 

 

Dla niektórych starczy świadomosć ze jednak uda im sie zobaczyc zakonczenie historii przed koncem życia :).

Odnośnik do komentarza

W przypadku pierwszych dwóch części Shenmue Sega zainwestowała mnóstwo pieniędzy w R&D, dlatego budżet tych gier był kosmiczny. Teraz takiej potrzeby nie ma. Suzuki zgarnie kilka baniek na Kickstarterze a potem pewnie jakiś wydawca dorzuci coś jeszcze (jak w przypadku Bloodstained) i w rezultacie będą mogli zrobić coś na sensownym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...