Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Patcha sciagalem 2 dni, rownolegle sciagajac inna gre ktora pobrala sie w pare godzin. No ale mozesz bez patcha grac, nie uswiadczylem zadnych bugow.

 

 

Mnie zajęło pierwsze przejście 25h. Nie zrobiłem 3 pobocznych questów i jestem ciekaw czy przy drugim będą nowe questy.

zrobiles tego questa u Jackass gdzie w 30 sekund i bez drasniecia trzeba ubic grupe robotow? ja mam chyba za slaby dmg.
Odnośnik do komentarza

Patcha sciagalem 2 dni, rownolegle sciagajac inna gre ktora pobrala sie w pare godzin. No ale mozesz bez patcha grac, nie uswiadczylem zadnych bugow.

 

 

Mnie zajęło pierwsze przejście 25h. Nie zrobiłem 3 pobocznych questów i jestem ciekaw czy przy drugim będą nowe questy.

zrobiles tego questa u Jackass gdzie w 30 sekund i bez drasniecia trzeba ubic grupe robotow? ja mam chyba za slaby dmg.

 

 

Ja zrobilem ten quest, troche sie meczylem, ale ostatecznie pod Mirage troche pomogl jak tak stali w kupie wiec level tutaj chyba nie jest az tak wazny. Bron mam ulepszona na lvl 2.

 

A co do poziomu trudnosci to ja nie wiem, gram na normalu, zwiedzalem sobie pustynie (10h gry za mna, ale robie side questy i zwiedzam) no i wszedlem chyba nie tam gdzie trzeba, bo mnie ładnie rozyebano, no ale nic, lece po swoje ciało i nawet nie zdazylem go odzyskac bo wybuchlem na miejscu i wszystkie chipy poszly w pisdu :(

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero odkrylem jakies rozwalone centrum handlowe, dzis moze pozwiedzam, nie wiem czy cos tam jest.

Te pozamykane skrzynki mnie zastanawiaja, pelno tego.

 

Mnie nie zastanawiaja bo domyslam sie do czego sa, nie jest to jakis duzy spojler ale moim zdaniem:

 

 

Moze je tylko otworzyc 9S

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Xkom mnie zbywał do dzisiaj, bo mówili, że we wtorek będą mieli dostawę limitek co sądząc po postach z forum było wątpliwe. Naiwnie czekałem i uja dostanę. Zamówiłem na allegro przy droższej cenie, no, ale steelbook wspaniały :/

 

Byly jeszcze w piatek na konsoleigry za 249, no to jest 20 zl wiecej niz zwyklak od Figusia :lapka:

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Ja wciaz jestem zachwycony gra, ale znalazlem jedna ryse po tych plus minus 8-9 godzinach grania, mianowicie czlowiek mysli ze dopiero co liznal giereczki a tu sie okazuje ze fabularnie juz jakies 60-70% skonczone. :(

 

Oczywiscie robie wszystkie questy zeby sobie przedluzyc czas z gierka, ale mialem mala nadzieje jednak na wieksza gierke, jakis drugi region z nowa mapa swiata czy cos w tym stylu.

 

Mnie zajęło pierwsze przejście 25h. Nie zrobiłem 3 pobocznych questów i jestem ciekaw czy przy drugim będą nowe questy.

zrobiles tego questa u Jackass gdzie w 30 sekund i bez drasniecia trzeba ubic grupe robotow? ja mam chyba za slaby dmg.

 

Ja na 13 levelu pierwszy raz jak sprobowalem to nie dalem rady tej ostatniej fazy, pogralem jakies 2-3 godziny dzisiaj, podbilem level do 19 i poszlo gladko:

 

 

Czy subquesty zaliczone przy pierwszym przejsciu, przechodza na kolejne? Bo wszystkich i tak nie zrobie, wyscig np bez odpowiednich modyfikacji na szybkosc biegania raczej nie do zaliczenia w tym momencie. 

 

Modyfikacje szybkosci dosc latwo dostepne sa, maksymalnie mozna sie tylko o 20% przyspieszyc, co nie jest jakas spora liczbą, tym bardziej ze sa itemy na speed boost ktore chyba wiecej daja, w tych wyscigach wystarczy dobra sciezke znalezc i bez problemu poleci:

 

 

No chyba ze mowa o jakis innych pozniej jeszcze, tak jak mowilem, mam dopiero jakies 8-9 godzin nabite.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...