Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest za gra  :banderas:

 

Pierwsze przejście - dobre to jest

Drugie przejście - no dobra, to jest zayebiste

Trzecie przejście - o ja pjerdole, co tutaj się dzieje O_o

 

40 godzin na liczniku i w weekend jadę dalej by zobaczyć true ending. Dla mnie najlepsza gra tej generacji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak to jest z tymi zakończeniami? Po przejściu gry i rozpoczęciu jej od nowa gra sama ustawi się na inne zakończenie czy jednak trzeba zrobić coś konkretnego bo inaczej może się zdarzyć, że przejdziemy grę dwa razy pod rząd z takim samym zakończeniem? 

Odnośnik do komentarza

To nie ta sama osoba co w temacie Horizona walnela bombe tez? :P

 

Nie byl to jakis mega spojler, ale jestem akurat w takim miejscu ze moje "przypuszczenia" i bawienie sie w przewidywanie wlasnie stracily sens po tym co napisal.

 

Te przypuszczenia autentycznie mozna potwierdzic czytajac 1 zdanie z tylu pudelka/tekturki.

 

Nawet bym tego spoilerem nie nazwal szczerze mowiac.

Odnośnik do komentarza

Nawet patrzac na okladke mozna sie domyslic, no chyba ze z obawy o spoilery nie patrzyliscie tez na okladke. xd

 

Zasada jest raczej prosta, jak ktos ma fobie spoilerowa ze nawet trailerow nie oglada, to do tematu tez niech lepiej nie wchodzi, bo ciezko jest rozszyfrowac co dla takiej osoby moze byc spoilerem a co nie.

Odnośnik do komentarza

Nawet patrzac na okladke mozna sie domyslic, no chyba ze z obawy o spoilery nie patrzyliscie tez na okladke. xd

 

Zasada jest raczej prosta, jak ktos ma fobie spoilerowa ze nawet trailerow nie oglada, to do tematu tez niech lepiej nie wchodzi, bo ciezko jest rozszyfrowac co dla takiej osoby moze byc spoilerem a co nie.

 

Nie no, patrzylem na okladke, ale mialem zupelnie inne założenia poprostu.

 

No i jasne, to nie byl jakis mega spojler, poprostu akurat

Mialem z tą osoba walke i zakladalem cos innego niz przeczytalem wlasnie xD

, wiec poprostu miałem pecha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...