Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na hardzie zginalem kilka razy w prologu, a gra wtedy nie pozwala na zaden save tylko caly czas zaczyna sie od poczatku. Ciezka sprawa.

 

Muzyka <3

 

Framerate jest straszny na zwyklym PS4. Gra rwie nawet jak sie po prostu idzie do przodu. Najgorsza optymalizacja jaka widzialem ostatnimi czasy.Sytuacja podobna troche do Pragi z Deusa, tylko ze duzo czesciej wystepujaca.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po co jak i tak dzisiaj nie będę grał. Odpaliłem na chwilę, myślałem dojść do jakiegoś checkpointa, ale trzeba na raz, to odstawię na później.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Czy istnieje jakiś fast travel w tej grze ? Chodzi mi o teleport bo na łosiu i dziku już jeździłem :D Wiem że można się teleportować z obozu do bazy ale czy potem będzie można między save pointami?  

 

 

BTW co do pierszego prawdziwego bossa i tego co przed się działo małe wtf ? 

 

 

ten robot z kołyską, te teksty robotów i potem narodziny kolesia bez prącia :D

Cholernie ciekawi mnie fabuła i co by nie mówić japończycy robią pokręcone historie. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mesjasz wstąpił na ziemie a imie jego Nier automata  :exact:

 

oyenysiu jak ta gra ma miodny gameplay, wale konia stopami i gram jednocześnie. Ta gra jest tak BOGATA w za(pipi)istość, że powinna sie nazywać

Rozi: Tatomata

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Blant juz o fast travelu mysli zamiast wsiaknac w swiat, gameplay i muzyke.

 

No wsiaknać w świat mogę a jakże. Problem widzę jak biegnę po pustej pustyni o własnych nogach po miejscach już zwiedzomych aby questa oddać. Pusty ten świat w pewnych miejscach a backtrackingu nie lubię.

 

Fast travel jest po prostu wygodny.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e skończycie w końcu z atakami na mnie. Nudne to się robi. Szczególnie że ponad rok żadnej nowej gry ubisoftu nie odpalałem. Zetta może spojrze w co ty grałeś ostatni rok i porównamy? Nie można już na tym forum żadnej gry krytykować w dziale sony. Jeszcze gdyby mi się nie podobała a ja tylko zwracam na jeden mankament uwagę.

 

Brak autosejwa boli jednak. Bylem 30 min w jednej miejscówce i podnosząc ciało gracza gra się zawiesiła. Nic nie można było zrobić ekran zatrzymał się na nazwie gracza. Tylko twardy reset gry i 30 min w plecy. Na poziomie easy zapewne to nie boli ale na wyższym poziomie ... nie miałem po drodze miejsca gdzie można było zapisać a uwierzcie wypatruje je.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Serio, jeden post blantmana i pięć osób musi coś na jego temat powiedzieć, z czego może jedna się odniesie do tego co napisał. OK, rozumiem, że porównanie Horizon z Nierem może być dyskusyjne (imo chodzi tutaj o to, że te akurat gierki blant ogrywa koło siebie i porównuje która mu się bardziej podoba, nie muszą być podobne do siebie, żeby się dało), ale wystarczy jak jedna osoba mu to wytknie, nie trzeba tego powtarzać post za postem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...