Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam te wasze opinie i zastanawiam się czy my gramy w tą samą grę. dla mnie spore rozczarowanie, graficznie jest średnio, side questy są w większości nudne, system walki jest prosty.

muzyka to kwestia gustu, niektóre utwory lepsze, inne gorsze. nie twierdzę, że gra jest słaba, ale po platynowych spodziewałem się więcej

 

 

 

7h  aby RAZ skończyć a tej gry RAZ się nie kończy. Ja skończyłem w 8-9 h

 

mógłbyś rozwinąć?

 

Bylo rozwijane w kazdym temacie Nier, zeby złapać całość fabuły trzeba gre przejść kilka razy bo zmieniaja sie dialogi, perspektywy i trzeba sobie poskładać, tak jak w jedynce. Jezeli przeszedles gre raz i sprzedales to faktycznie gralismy w dwie różne :cool:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Nie czytam tematu, żeby się na coś nie nadziać, więc krótkie szybkie pytanko i znikam.

 

Czy questy przepadają jak się pcha fabułę? Jestem na początku i zczaiłem, że jeden mi zniknął jak pchnąłem fabułę i musiałem wczytać save'a. Jak by ktoś odpowiedział bez jakiś spoilerów, bo mam takiego, co trzeba dużo gotówki, a mam inne wydatki. Będzie plusik za odpowiedź.  

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

 Mi pierwsze przejście zajęło 16h. Starałem się robić większość side questów, ale co najmniej kilka pominąłem (niektóre są mocno średnie). Gierka świetna, konkretna rozpierducha, genialny soundtrack - no miazga. Szkoda tylko, że na zwykłym PS4 są masakryczne spadki fpsów, momentami tragedia pod tym względem.

 

 Póki co najbardziej podobała mi się walka z bossem w

parku rozrywki

, zresztą cała ta sekwencja była po prostu megadobra.

 

 Zaraz lecę z drugim podejściem, bo wciąga to jak cholera.  No i polecam od razu brać hard, bo na normalu jest się niezniszczalnym.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

 

Kristoff_mk grasz z odpalonym L2?  :)

?

nie rozumiem pytania.

 

jak klepniesz na padzie l2 masz tryb auto, postać sama sobie wrzuca skille i sama sie leczy w krytycznych sytuacjach, pod jest celniejszy, bloki same wchodzą i dashe. Taki tryb dla osób nie ogarniających systemu walki by sie w nim nie zgubili ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no nie tylko lock on, zobaczcie sobie zakładke skills + główne drzewko i poczytajcie o skillach, jak miałem odpalone auto switch weapons to w locie mi samo sie zmieniało co kilka hitów tak samo auto uniki i auto dashe jest coś takiego i można to wyłączyć. ogólnie jest tego sporo od jakiś guwno radarów na rybki do szybkiego biegania czy celniejszego poda własnie.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

no nie tylko lock on, zobaczcie sobie zakładke skills + główne drzewko i poczytajcie o skillach, jak miałem odpalone auto switch weapons to w locie mi samo sie zmieniało co kilka hitów tak samo auto uniki i auto dashe jest coś takiego i można to wyłączyć. ogólnie jest tego sporo od jakiś guwno radarów na rybki do szybkiego biegania czy celniejszego poda własnie.

 

Ale to jest wlaczone tylko na easy, na normalu to jest szara opcja i nie da sie tego wlaczyc :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...