Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Graficzka graficzką, mnie przeraża ta paleta kolorów. Wszystko obsikane/szare. Tak serio jest przez całą grę? To Platinum więc jasne, że będzie grane, ale momentami jak patrzę na Automatę to nawet MGR wyglada przy tym jak tęcza.

Odnośnik do komentarza

Pytanie:

 

 

W tej miejscówce na pustyni między blokami tam gdzie pierwszy raz walczy się androidem, który podczas walki się leveluje (tego co wypluwają te małe robociki po ułożeniu się w kokon) jest jakiś ukryty motyw?

Jak wróciłem do tego miejsca znacznie później są tam 2 roboty giganty, pełno mniejszych i te wybuchające - wszystkie na levelach 30+, wytukłem wszystko i one ciągle się odradzają... ktoś coś?

 

 

Gierka wciąga jak cholera - wczoraj miałem pograć tylko trochę, a wyszło mi z tego 5h i jeszcze mi było mało. Robię questy tyle ile wlezie. Na razie 30%...

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

co nie znaczy, ze taki stan powinien trwac i trwac. Naprawde duzo lepsza grafe z lepsza plynnoscia mozna wycisnac, tylko trzeba do tego usiasc i miec silnik.

SE bardzo malo zainwestowalo w projekt, goscie z Platinum mowili ze to projekt poboczny.

Odnośnik do komentarza

Mały protip: jak macie miejsce, gdzie można w terenie zrobić quick save w tatomacie, to lepiej zrobić obok niego przez wejście do menu.

Nie zrobi to różnicy dla samego sejwa a tym sposobem można dalej łazić z gołą dupą i nie marnować potków na odnowę energii po self-destruct :sorcerer:

 

Edyta: co w tej grze się odpierdala o_O'

Odnośnik do komentarza

 

w pierwszym przejściu zrobiłem quest dla lovelasa robota. Co miał adoratorki. Dużo latania w te i nazad. W drugim przejściu boss w parku rozrywki- Duża pani robot może być shakowana. Jak ją shakujesz kilka razy poznajesz powód dlaczego krzyczy beautiful i jej tragiczną story. Kończy się tekstową opowieścią ale wpierw są wstawki po hakowaniu. Od razu można poznać sylwetke lovelasa z miasteczka robotów.

 

Odnośnik do komentarza

co nie znaczy, ze taki stan powinien trwac i trwac. Naprawde duzo lepsza grafe z lepsza plynnoscia mozna wycisnac, tylko trzeba do tego usiasc i miec silnik.

SE bardzo malo zainwestowalo w projekt, goscie z Platinum mowili ze to projekt poboczny.

 

A moze ogarniecie w końcu, że Platinum nie dostaje takiego budżetu jak studia wenętrzne ubisroftu, czy innego EA, więc należy się cieszyc, że przy tym co dostali, dostarczyli to co najważniejsze?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 No i skończyłem - 37h pykło i aż szkoda, mogłoby to trwać dłużej. :D Przyznam, że początkowo byłem nieco rozczarowany fabułą, ale po zakończeniu cofam wszystko - co za miazga. I jeszcze absolutnie genialny motyw na sam koniec

uwaga spoiler z zakończenia E

strzelanie do napisów końcowych i ten moment, kiedy do pomocy przylatują 'duchy' innych graczy! I jeszcze ostatni wybór.

 

Ożeż (pipi), coś pięknego!

 

Zaliczyłem jakoś ponad 80% questów pobocznych i nawet jeśli niektóre są takie sobie to warto je robić, bo część fajnie łączy się z głównym wątkiem.

Gameplay miodny w cholerę, muzyka świetna, grafika też spoko jak dla mnie. Jedynie framerate na zwykłej PS4 to momentami masakra, ale z czasem jakoś udało mi się przyzwyczaić. No i prawdę mówiąc najbardziej podobał mi się boss w

parku rozrywki

, potem już imo żaden się nie zbliżył do tego poziomu. ;/

 

 Dla mnie póki co najlepsza gra generacji, na równi z The Evil Within. Aż mam ochotę wrócić jeszcze do tego świata i pona(pipi)iać maszyny.

 W skrócie - chińskie roboty z majtami na wierzchu GOTY!!!

Edytowane przez kosmiczny czosnek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...