Skocz do zawartości

NieR: Automata


amsterdream

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, nie chcę się nadziewać na ewentualne spoilery, a interesuję mnie sytuacja z side questami - przenoszą się do ng+? Staram się robić wszystko, ale w pewnym momencie kilka mi przepadło i teraz nie wiem czy w nowym scenariuszu będę mógł podjąć je od nowa.

Te ktore sknczyles na 100% sie przenosza te ktorych nie dokonczyles nie.

Odnośnik do komentarza

Chyba rozkminiłem jedną tajemnicę wczoraj w forest kingdom przy drugim przejściu. Ta gra ma tyle warstw. Myślisz że coś wiesz a po chwili znowu nic nie wiesz:)

 

Jaka? W sensie fabularna czy jakies skrzyneczki albo ukryte skarby/questy? Jak to drugie to chyba kazda lokacja ma kilka warstw i niespodzianki, po pustyni biegalem z 10 razy i za kazdym razem cos ciekawego i nowego znalazlem, w tej grze nawet najmniejsza wyrwa w skale moze kryc tajemnice.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja gram na zwykłym facie i mu dropi przy zwykłym bieganiu po tym pierwszym mieście. No i nie ukrywam jestem zdziwiony jak sobie przypomnę, że blantmanowi przeszkadzało 30fps Horizon. Myślałem, że tu 60fps jest, a tu taka heca. Nie żeby mi to jakoś bardzo przeszkadzało czy coś, ale rzuca się w oczy.

Odnośnik do komentarza

Na pustyni tam gdzie sie walczylo z bossem w dziurze, pozniej sie odnawiaja bez konca roboty, farmilem sobie jeden item i tam gra zamulała, szczegolnie przy tych robotach kamikaze.

 

Z ciekawosci zapytam, masz Pro czy zwyklego PS4? Bo ja tez tam farmiłem w tym miejscu i powiem szczerze ze mi nie dropilo nic, nawet jak bylo na ekranie sporo kamikaze.

Odnośnik do komentarza

 

Zbliżam się do drugiego endingu. 60 % questów zrobione i o jezuśku dzieje się. Bałem się że każde następne podejście będzie nudne ale tutaj w drugim jest jeszcze ciekawiej. Ciekawe co będzie w 3 :)

:obama: lepiej zakładaj pieluche blant :obama:

 

 You know nothing.

 

Autentycznie kocham tą grę. Nie chcę spoilerować ale emocje w tej grze są bardzo mocne. Sidequesty poszerzają wiedzę, zdecydowanie warto je robić, szczególnie że póżniej jak dochodzi co do czego to masz jednego wielkiego kopa w bebechy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...