Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

Daddy

Sea of Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o taki powrot Rare walczylem. MMO i jeszcze na PC - pewnie dlatego tak ladnie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DonSterydo

To nie jest nic czego Xone by nie uciągnął. Sama gra pewnie pojawi się na rynku najwcześniej w 2017 - widać, że to bardzo wczesna faza albo nawet koncept trailer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niech szybka zmienia koncept bo robienie MMO na konsole to pomylony pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie o taki powrot Rare walczylem. MMO i jeszcze na PC - pewnie dlatego tak ladnie wyglada.

Rare dłubie jeszcze nad jednym projektem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś niezbyt wiele się mówi o tym tytule, jednak z tego co zobaczyłem mogę delikatnie stwierdzić, że to może być giera w sam raz dla mnie. Tylko kiedy to wyjdzie? Pewnie połowa 2017...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tancząca Pinata i Banjo. PRZYPADEK?! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DonSterydo

Oni to zaczęli robić dopiero w zeszłym roku. Teraz pewnie nieźle portkami trzęsą żeby zrobić grę jak najszybciej po zamknięciu Lionhead. Przynajmniej ja na ich miejscu dostałbym dodatkowej motywacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klimacik zapowiada się mega. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego konkretny szpil i nic po drodze się nie spierdzieli. 

Edytowane przez Hum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że CW nie należy do najlepszego źródła informacji, ale prawdą jest, że gra będzie F2P?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DonSterydo

Nie F2P a gra sieciowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wyczytałem, to będzie bardziej action adventure co-op, niż mmo, jak niektórzy mogą sądzić. Także wątpię w model f2p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uspokoiło mnie to. W trailerze czuć stare RARE i szkoda byłoby marnować taką grę na F2P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super woda - poziom Bioshocka(1).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DonSterydo

Ta gra to dla mnie poziom gigantic i fable legends

Obym się mylił

Ciekawe wnioski biorąc pod uwagę, że jeszcze gry nie pokazali nawet :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co też ludzie nagrywają, by wygrać ten konkurs w którym nagrodą jest wizyta w siedzibie Rare :obama:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po ruchu w temacie chyba nie musze sie zastanawiac czy inni maja podobne zdanie o tym co pokazali co ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi