Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Bez dodatkowych środków ludzkich się nie obejdzie. Jak z Figusiem tutaj pisaliśmy, to zostaliśmy kompletnie zlani. Ja zacząłem szukać na facebooku, w dwóch polskich społecznościach to wtedy nawet on się śmiał ze mnie i szydził...
Znalazło się niby chętnych 8 osób, z czego tylko 2 z nami grało, a jednego w locie (dosłownie, bo latał w jednym z meczów) żeśmy zwerbowali do ekipy.
Mało kto ma na tyle wyebane w swoje życie, żeby usiedział przy takim grindzie :reggie:

Odnośnik do komentarza

Jak serwery padną to nawet w singla się nie zagra :lapka: Ta gra jest always online. A tak jest bo cała galaktyka jest na serwerze.

 

CTF nie jest na obecną chwilę możliwe zagrać a co dopiero wygrać. Po premierze na PS4 trzeba było robić ustawki a teraz? Zapomnij :)

Odnośnik do komentarza

Zawsze pozostaje cien szansy ze gra wejdzie do plusa i bedzie jakis naplyw przypadkowych ludzi do zapchania lobby. No to dosyc marny cien szansy ale zawsze :D

 

Wyroslem juz z tego podejscia, ze w kazdej grze musze miec platyne. Co nie zmienia faktu, ze jak gra mnie wciagnie i zrobie wszystkie pozostale trofiki - to bede tu (i w wielu innych miejscach) żebrał o ustawke

Odnośnik do komentarza

Trzech użytkowników tego forum, którym się yakotako jeszcze chciało, to po swoich ustawkach rzyga tym trybem i chwilowo jest na urlopie od gry :kaz: 

 

edit. jest jeszcze taki problem, że jeżeli chodzi o trofik za lvl50 to można nabijać xp w DM bo wystarczy 4 graczy żeby mecz w ogóle wystartował, jeżeli chodzi o CTF i TDM to  potrzeba już 6 graczy :reggie: 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

DM potrzebujesz 3 kolegów chętnych do gry

TDM i CTF potrzebujesz 5 kolegów chętnych do gry

 

I sorry za takie zniechęcające podejście, ale jak sam zaczniesz grać to zrozumiesz o co nam chodzi, w żadnym wypadku Cię nie zniechęcamy, wręcz przeciwnie gra jest zayebista na odstresowanie się, można się zagubić na i cały dzień w niej "zmarnować". Problem pojawia się dopiero jak zapragniesz być szczęśliwym posiadaczem platynowego dzbanka i 100% trofeów.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rillas napisał:

 Ta platynka pachnie strasznie elitarnie, chce ja miec :D

 

Bo tak jest - mnie też to kręci, bo nie każdy ma chęci i samozaparcie na coś takiego. Praktycznie wszystkie moje rzadkie trofea wg PSN Profiles pochodzą właśnie z tej gry :)

 

Godzinę temu, Rillas napisał:

Najbardziej boli mnie fakt, ze jakbym uslyszal o grze miesiac temu to wkrecilbym sie na Wasze ustawki i byloby z glowy


I nam byłoby łatwiej, bo nie walczylibyśmy tyle z randomami, czy chociażby z nudą przy kilkudziesięciominutowym oczekiwaniu na brakujące ogniwo, żeby mecz odpalił...
Gdyby babcia miała wąsy... My mamy to już za sobą, przed Tobą masa roboty i szczerze życzę Ci, byś znalazł się w ELITE'arnym gronie dumnych "pięćdziesiątek" w CQC..
Ale na mnie nie licz - w multi już moja noga nie postanie :)

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie dwa tygodnie zrozumiałem dlaczego ta gra jest skierowana dla bardzo waskiego grona osob. Niestety dodatek raczej nie oznacza naplyw do gry nowych graczy. Wbijanie trofikow cqc niby jest w zasiegu mozliwosci (mamy juz grupke 3 chetnych osob - jednak boje sie ze jak przyjdzie co do czego to moze sie nam troche odechciec). Tak czy siak postanowilem, ze wbije wszystkie pozostale trofiki nawet jesli nie zakoncze tej zabawy platyna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...