Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jeden z Husarzy znalazł sposób na w miarę szybki zarobek, i szybkie wbicie rangi Imperium. 

 

Pozwolę sobie wrzucić jego post tutaj, może się komuś przyda :cool: 

Cytat

Witajcie,

Znalazłem takie oto systemy gdzie można naprawdę bardzo szybko podnieś rangę Empire.

Lecimy do HIP 115337 na Sitterly Dock ( outpost ) - są tam trzy frakcje Empire.
Jest tam mnóstwo misi "boom data delivery" & "boom time delivery".
Wszytki te misje prowadzą nas tylko do jednego sytemu KEIADIRAS.
W systemie KEIADIRAS również są trzy frakcje Empire i tak jak powyżej jest tam mnóstwo misji  "boom data delivery" & "boom time delivery" do sytemu HIP 115337.
Latamy tam i z powrotem Smile
Ważne bierzcie misie gdzie jest REP+++ ( i oczywiście przy wyborze nagrody wybieramy Reputacje ).

Dla WiNG'a
W systemie KEIADIRAS na stacji Humason Orbital są misie  "boom time delivery" w WiNG'u, jest tam ich troche Smile 
Najlepsze jest to, że musimy dostarczy towar w tym samym systemie do jednej stacji która jest blisko ( Landing pad L ).
Oczywiście również przy okazji wbijamy rangę.
Landing pad L

 

HIP 115337 ( Sitterly Dock )
[Obrazek: Screenshot_0721.bmp]
KEIADIRAS ( tu dostarczamy towar - WING )
[Obrazek: Screenshot_0716.bmp]


Pozdrawiam
SP-GGX

Może kogoś naszła ochota @Kyo @Wredny ? :yao: ja chyba sobie polatam bo do premiery Y6 i GoWa nie mam w co grać.

Odnośnik do komentarza

Grasz bez Horizons? To zdecydowanie tak. Przede wszystkim lądowanie na planetach, łazik, stacje do skanowania - sam lot na wysokości 200m nad skalistą powierzchnią szukając ciekawych artefaktów robi klimat. Do tego inżynierowie - co ważne: najlepszy z nich czyli Felicity usprawniająca napęd FSD i Thrustery jest dostępna od początku, a wyrobienie sobie do niej wejściówki jest proste i łatwe do wykonania. Jeszcze myśliwce na większych statkach. I z pewnością coś ominąłem.

Odnośnik do komentarza

Tylko że ten dodatek to jak napisałeś: DODATEK. On jest wart więcej niż 100zł.

 

Gdy się przełamiesz i go kupisz to na 98,5% przyznasz mi rację. Po pierwszym skoku >50LY na DBX, po pierwszym lądowaniu na planecie, po pierwszej wycieczce łazikiem, po pierwszej misji zwiadowczej. A potem kto wie: misja w rejon obcych? Wycieczka wg poznanych koordynat na planetę by zbadać okręt Thargoidów? Lub kopanie w REZ w eskorcie własnego myśliwca? Itd, Itp

 

Warto.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rillas napisał:

Mi sie udalo zebrac 3 chetnych, i od ponad miesiaca nie znalezlismy wiecej smialkow, ktorzy polatali by na arenie :frog:

tzn.? jst was w sumie trzech czy znalazłeś trzech i w sumie jest was czterech? 87b3ba15653c0d0ddbc0780632be2b3a.thumb.p jak jest was razem 4 osoby to możecie lvl robić na DM bo tyle jest wymaganych osób do wystartowania meczu w tym trybie.

2 minuty temu, Wredny napisał:


Grający "dla funu" tylko wydłużą proces - też chciałem tak pograć, ale chłopaki mnie szybko zdyscyplinowali - tu miało być sprawnie i skutecznie (a było różnie) :P

Jak będzie się im tylko podkładał bez radosnego fruwania po mapie to im pomoże :lapka:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figuś napisał:

tzn.? jst was w sumie trzech czy znalazłeś trzech i w sumie jest was czterech?

Zebralem 3ch chetnych razem ze mna. Co gorsza wczoraj pisalem do nich czy maja czas to bysmy z Moldarem DM zrobili, to jeden odpisal ze jednak mu sie nie chce wiec w sumie znow jestem w punkcie wyjscia... Gdzies tam po cichu licze, ze gra kiedys wleci do plusa to moze znajdzie sie wiecej szalencow chetnych na boostowanie pvp, bo w aktualnym momencie to mozna pomarzyc o wbiciu czegokolwiek w tym martwym trybie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...