Skocz do zawartości

Ash vs Evil Dead - 2015 - Showtime


Spaulding

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie mnie zjedziecie ale nowy odcinek najgorszy z emitowanych, słabe tempo i taka zapchajdziura przed scenami w chatce. Co nie zmienia faktu, że wierzę w kolejne. :D

 

Ile EPów w tym sezonie ma być? Ile w ogóle sezonów zapowiedziano??


Ta murzynka... brał bym.
 

 

Jej twarz jest piękna, szczególnie gdy się uśmiecha i figura kosmos ale te wargi... Przepraszam ale nie. -__-

Odnośnik do komentarza

Spoko, nowy EP w końcu w chacie i jest miód, masa dobrych akcji. :D Na to czekałem.

 

Ale co ze stanem technicznym chatki? Jak to jest fabularnie połączone z filmami to chawira uległa zniszczeniu bądź ogólnej dewastacji a w serialu jak nowa. No i zejście do piwnicy łańcuchem zamknięte. Kto to niby zrobił? Ktoś może to ponaprawiał? Myślałem, że będzie większa zgodność z filmami. Macie tak jak ja?

Odnośnik do komentarza

9 odcinek obejrzany, coraz więcej mięsa lata, a zapowiada się, że finał będzie tonąć we krwi po prostu  :banderas:

 

Mam jedno zastrzeżenie do pierwszego sezonu, każdy odcinek jest podobny, gadanie, gadanie, krew, przez co serial robi się mocno przewidywalny. No ale za tydzień finał i trzeba będzie obejrzeć wszystkie od nowa za jednym razem.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

9 odcinek dooooobry, lubię styl tego serialu, tak samo kiczowaty jak filmy. Dzieje się w nim fajnie, sceny szlachtowania przepiękne - niech się nowi uczą jak ma wyglądać scena dekapitacji czy rozczłonkowania. Krew z ładunków z farbą a nie w paintcie dorabiana jak amatorzy. Moja ocena wiarygodna nie będzie bo uwielbiam Asha za każdym razem odpala piłę albo rzuca kolejnym sucharem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...