Skocz do zawartości

Ash vs Evil Dead - 2015 - Showtime


Spaulding

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie spodziewałem się ża odcinek będzie taki krótki. Niecałe 40 minut i trzeba czekać cały tydzień. Serial ma mieć 30 minutowy format i jeśli będzie tak jak w przypadku premiery to sprawdza się to całkiem dobrze. Ja jestem bardzo zadowolony z tego co widziałem. Ash powrócił i mam nadzieję, że zagości w tv na dłużej.

 

http://gameplay.pl/news.asp?ID=94859

Odnośnik do komentarza

Podobały mi się nawiązania do Evil Dead 2 - motyw z fotelem bujanym lub Ash rozbijający sobie na głowie doniczki. Nie podoba mi się dobór muzyki - te cheesy-rockowe kawałki, które włączają się podczas walki z opętanymi (swoją drogą cieszy bardzo ich wygląd i rzucane teksty) są straszne. Brakuje więcej powykręcanych ujęć kamery, z których niegdyś słynęły filmy Raimiego. Mimo wszystko jest nieźle - na pewno lepiej niż w tym żałosnym remaku sprzed 2 lat, ale to głównie za sprawą Brusa.

Odnośnik do komentarza

Jestem wzruszony. 1 Evil Dead bałem się jak cholera, oglądałem ją na VHS po kryjomu u kumpla jak uciekliśmy z wfu w podstawówce w 4 klasie. 2 była w wypożyczalni i oglądałem, spodobała mi się bardziej jak jedynka ale o istnieniu Armii Ciemności nie miałem pojęcia. Dopiero w tv zobaczyłem kiedyś przypadkiem bo to nie było sygnowane tytułem "Evil Dead" i wtedy całość stała się dla mnie kultem. Nie policzę ile razy to oglądałem... Teraz po 21 latach od seansu jedynki u Hubercika dostaje serial a ten jest taki jaki być powinien. Trochę się bałem i na szczęście niepotrzebnie. Serial daje rady, nie wiem co wymyślą na kolejne żeby nie było nudy ale na razie jestem mocno na tak. :cool:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co wy macie z tymi wątkami? Są zaledwie trzy. Choć fakt jest taki, że oglądając czekałem na kolejne pojawienie się Asha. Bruce jest świetnym aktorem. 

 

Trochę obawiam się, że zbyt wyraźnie widać tu podział na poważną i niepoważną część...

 

 

kiedy ta murzynka ma odstrzelić opętanego partnera, a ten mówi smutny, że po prostu chce ja zabić, może będzie tu próba zrozumienia tego zła?

 

 

Co by nie było - banan nie opuszczał mej twarzy. Jest klimat, dobry humor, gore, są cytaty.

 

 

to "fuuuuuuuuuuck" Asha po flashu zielarskiego wieczoru XDD

 

 

CZEKAM na kolejny odcinek. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...