Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

No granie na public headerach tak, ale w CIA nie ma chyba headerów bo one zależą od carta. Mam Sky3DS to wiem o co chodzi ale to właśnie była przewaga gier na GateWayu - tam się dało jak była gra z eshopu. Mi bardziej zależy na testowaniu i o to, czy chodzi po prostu online itp. Czyli sytuacja taka - mam Smashbros i chcę grać po necie, kart oczywiście oryginalny. Pytanie czy z tą przeróbką mogę (pomimo przeróbki softu). Jak coś lubię i chcę mieć to mam :-)

Jasne że na oryginałach można grać online.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to podbijam pytanie - czy ktoś w Warszawie jest w stanie pomóc z przeróbką konsoli? No niestety mam konsolkę z softem 11.0.0 albo 11.1.0 więc potrzebna jest druga, już przerobiona konsola z tego co czytam a dwóch to ja nie mam. Szczególnie, że na nowa to musi być New 3DS bo ja mam New 3DS XL.

Odnośnik do komentarza

Wiesz - aparat duży to ja też wolę ale nie będziesz go brał wszędzie bo jest... duży. To samo się tyczy u mnie tableta - nie nosiłem go nigdy dlatego się pozbyłem. Np do Emu dobry telefon na androidzie jak nie wymagane jest super sterowanie styka wg mnie, gram tak w RPGi itp. Jednak telefon masz zawsze przy sobie.

 

EDIT: Ja używam jak potrzebuję DS3 i działa bardzo dobrze. Podpinałem też jakiegoś pada logitech na USB przez USB OTG kabelek i też działało znośnie. Nie wiem jaką moc na 3DS ale wydaje mi się, że max co ma to PSP (new3DS może szybciej) ale na PSP ma OFICJALNY emualtor sony. Wątpię, żeby ten z 3DSa osiągnął taki poziom kiedykolwiek :-)

EDIT2: To już ostani :-) Naprawdę używasz jeszcze iPoda? Pytam z ciekawości. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Tak, używam iTunesa do zgrywania płyt audio. Mam już ze 150 albumów zgrane, posortowane, ze ściągniętymi okładkami. Dodatkowo kupiłem trochę bonusowych utworów i wszystko mi się fajnie synchronizuje. A całość oczywiście trzymam na iPodzie, a tego mam podpiętego w aucie. Już nie te czasy, żeby słuchać mp3, przed pójściem spać :), ale za to sporo czasu spędzam za kółkiem.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Rozumiem posiadanie w aucie ale w sumie to me to streaming + youtube z dodatkami żeby latał w tle ze zgaszonym ekranem załatwia sprawę. Właśnie do mnie dotarło że robię 95% rzeczy na telefonie, nawet gry z NDSa które nie wymagają dobrego sterowania ogrywam w taki sposób. Nawet żeby sobie pograć więcej zacząłem jeździć komunikacją miejską do pracy, tracę po 10 minut jak korków nie ma więc nie za wiele a oszczędzam i kasę i mogę sobie właśnie pogram :-) Za to w aucie słuchałem audiobooki głównie, miałem wtedy jakoś mniejsze poczucie marnowania czasu ale też było to w poprzedniej robocie gdzie dużo po Polsce jeździłem.

Odnośnik do komentarza

Na iOS mi brakuje emulatorów jak cholera :/. Ostatnio się wkręciłem w gierki na telefonie. Niby cośtam jest, ale płacić trzeba za dostęp. Z kodu źródłowego tylko jakąś starą wersję GBA4iOS zbudowałem, ale NDS4iOS już nie dają publicznie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widzę, że Nintendo kolejny raz raczy nas jeszcze większą dawką stabilności. 11.2.0 dostępny. blakuś, aktualizowałeś już?


Swoją drogą duży update Lumy wyszedł (6.5). Przede wszystkim pozwala odpalać CFW bez karty pamięci w urządzeniu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No ja znalazłem typa który mi to ogarnął i przy okazji bardzo wqoorvił. Pytałem będzie robić transferem, czy hardmodem - stwierdził, że transferem. No i dzwoni qva wczoraj, że mu hardmod nie czyta nandów. No i się z nim kłócę, że miał konsoli nie rozbierać a on, że mnie nie zrozumiał (wtf? co tu rozumieć) i że przeprasza, i kolega już idzie do niego z 3dsem z CFW i będą robić transferem. Więc będę miał konsolę po transferze ale rozkręcaną. Fajnie :-( No ale co zrobić qva :-(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...