Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę jeszcze, że jest TWLoader, który co prawda też trzeba włączyć i dopiero z niego odpalać gierki z Acekarda, ale widzę mam chyba opcję chociażby odpalania gierki z lepszym prockiem. Nie wiem do końca po to by miało mi być, ale może są jeszcze jakiś inne ciekawe opcje.

Odnośnik do komentarza

Zrobione :).

 

Prawie 2h zeszło, ale bez żadnych zgrzytów, chociaż nie powiem, było co robić. Strasznie ciekawy proces, przerabianie Wii czy PSP to przy tym nic, ale poradnik jest tak zaje,bisty, że serio nie wiem jak sobie ludzie psują konsole xd.

 

 

 

 

Powiem wam, że jestem pod wrażeniem tego, jak rozdziewiczyli 3DSa. Czuję nad nim, po wgraniu CFW, pełną kontrolę. 

 

A ten freeshop to już jest szczanie nintendo w twarz xD. Jak oni to zrobili :obama:.

 

Powiem że niezły trip ten hacking, we need to go deeper jak w Incepcji. Zeszło mi prawie ze 3h na starym 3ds ale było warto. Ten freeShop to jawna kpina z Nintendo :dynia:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to jeśli ma (nie mam jak sprawdzić) to jest to jakieś rozwiązanie.

 

EDIT. Jest jakaś sra,czka. Kod LUMY zniknął parę godzin temu, ktoś chyba przejął konto autorki na GitHubie - uważajcie jak będziecie coś teraz chcieli wgrywać - żebyście nie uwalili sobie konsol.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nie wiadomo, czytałem historię zmian w opisach itp i wygląda jakby ktoś chciał tylko, żeby ludzie zainstalowali programy z innego źródła bo zmienione zostały tylko linki. Potem zaczęto usuwać jakąś treść. Jak Freeshopa zamknęli to była informacja, że to DMCA Takedown do wyjaśnienia. Tutaj strony są, tylko kod jest lewy. Dlatego piszę, żeby każdy uważał, do czasu jakiejś informacji. Na razie Aurora nie wypowiedziała się na ten temat (chyba, że to zrobiła w ciągu ostatnich 10 minut).

 

EDIT: Ktoś włamał na jej 2 konta (pewnie takie samo hasło)- na GBATemp i na GitHubie. Konto na GBA już odzyskała, twierdzi, że z GitHubem potrwa to dłużej.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ja włączyłem Super Mario RPG na retroarch na 3DS - gra ze SNESa która ma customwy chip i nie wyszła na VC. Więc co robię? Odpalam ją na emu SNESa na ... 3DS ;-) Nintendon't! Tak samo jest z grami z GC - na Wii można grać tylko na pierwszej wersji konsoli ale programiści/hakerzy napisali soft, że da się grać na każdym Wii i na WiiU. Nintendo po prostu nie chce zarabiać dając ludziom to co chcą.

Odnośnik do komentarza

Przypominam, że posiadając Arm9loader + Lumę możemy sobie grać w produkcje z GBA bez większej filozofii. Wrzucamy daną grę w formacie .cia na kartę, instalujemy za pomocą programu FBI i koniec. Luma robi wszystko za nas, nie trzeba już nic specjalnie wgrywać do nandu jak kiedyś. Nie jest to również jakiś lipny fanowski emulatorek a dokładny, sprzętowy -3DS jest kompatybilny z DS a DS z GBA. Oficjalnie, w 10 gier z GBA można było pograć jedynie na konsoli w edycji "Ambassador".

Edytowane przez Arm9_Team
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przypominam, że posiadając Arm9loader + Lumę możemy sobie grać w produkcje z GBA bez większej filozofii. Wrzucamy daną grę w formacie .cia na kartę, instalujemy za pomocą programu FBI i koniec. Luma robi wszystko za nas, nie trzeba już nic specjalnie wgrywać do nandu jak kiedyś. Nie jest to również jakiś lipny fanowski emulatorek a dokładny, sprzętowy -3DS jest kompatybilny z DS a DS z GBA. Oficjalnie, w 10 gier z GBA można było pograć jedynie na konsoli w edycji "Ambassador".

Cooo? Ja myślałem że Luma nie pat(pipi)e w locie i dogrywałem jakieś pliki od emu GBA, no trudno.

Odnośnik do komentarza

Normalnie sobie wrzucaj romki. Nic więcej nie trzeba. W ogóle jest dostępny pakiet gierek z GBA z usuniętym tym ciemnym zabarwieniem ekranu i ghostingiem. Gry wyglądają o wiele bardziej klarownie, z żywszymi kolorami. Tutaj temat:

 

https://gbatemp.net/threads/restoring-original-colors-to-gba-vc.427642/

Edytowane przez Arm9_Team
Odnośnik do komentarza

Mam już ten CFW według tego powyższego tutoriala. W sumie to był mój trzeci raz. Pierwsze odpalenie Sega 3D collection i mam błąd że nie wykrywa mi karty sd. Ale to pewnie zabezpieczenie antypirackie.

Gdzie w Lumie są te opcje do odblokowania programatorów? W sumie mój R4 działa, ale chciałem po prostu to wiedzieć.

 

No i co widzę nie tak, to nie mogę wejść do Miiverse, bo mam freeze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...