Skocz do zawartości

Crash Team Racing - turniej offline


Przemasso

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Kabi ma juz dosyc na dzisiaj. Ale pękło poniżej 30 sekund lap. Pięknie. Czekam na odpowiedz plamka

 

cbex7Fn.jpg

 

Przemo jesli mam dac podpowiedz, to nie wskakuj na górke przy moscie. Tracisz sekundy wtedy. 

 

Akurat skrót przy moście olewam ciepłym moczem - bardziej mam problem ze zbalansowaniem power slide'ów i optymalnej czasowo trasy :)

 

Jak pokonam Oxide'a to pokonam i Ciebie.. duzo nie brakuje. Mam juz sposoba. I chyba jednak będę górką próbował.

 

KABI GOTOWY ?! 

 

 

24zm1i9.jpg

 

 

:ohstop:

 

ja pierdziele. na yt widzę czasy 1:18-19 ale to przy boostcie non-stop ale bez niego czas kozak

Odnośnik do komentarza

sgh5d2.jpg

 

dla niedowiarków :P

 

Tak górką :) Dobry jestem. Co zrobić. 

 

Musze jeszcze rozkminić jak zmienić z tego (pipi)anego analoga na strzałki. 

 

Spokojnie to tylko 30 setnych sekundy lepiej ode mnie. Ja ci wierze. Sam myslalem ze oszukujesz z 1:32 a jednak sam go pobiłemxD

 

Wydaje mi sie ze idzie zrobic 1lap 30:20 2 lap 29:90 3lap 29:90 co daje wynik 1:30:00. I mysle ze to jest granica maxu. MOOOOŻE jakims cudem dało by rade zejsc z półtorej minutu ale to minimalnie.

 

To znaczy mówie bez uzycia górki. Bo w sumie na górce tez mozna użyć potrójny boost ze wskoczeniem od razu na koncówke mostu i ładnie przyje.bac czas. No ale to tylko teoria, wypróbuje to nastepnym razem

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Nie w pracy, stary w robocie to full hd i ps4.Ogarnalem przed robota.Przyznam sie ze wczoraj gralem do 24 i juz kciuk mnie bolal xD W pracy nie gralbym bo ludzie by krzywo potrzyli jak sle kur,wy przez gokarty z maskotkami. Ogolnie trzeba jechac jak w transie, problem w tym ze 3 razy musi ci sie udac, nie raz mialem dwa pierwsze lapy lepsze niz te ale w 3 zje.balem gorke i chu.j


Plugawy spinaj du.pe do pudla ci brakuje 30 setnych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...